Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przyjme buty dla dziewczynki na zime 34

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem w trudnej sytuacji, mam 3 dzieci. Zaplace za wysylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli ktoras z pan jest chetna prosze o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama se kup z 1500 zl które dostajesz co miesiąc w ramach 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze kupowalam, w tym roku pojawily sie niespodziewane wydatki i pod koniec miesiaca brakuje na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zawsze kupowalam, w tym roku pojawily sie niespodziewane wydatki i pod koniec miesiaca brakuje na jedzenie.

Te pieniądze są dla dzieci a nie na twoje wydatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Do roboty, leniwy smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Te pieniądze są dla dzieci a nie na twoje wydatki. 

A co cię obchodzi czy będą wydane na leki, buty, jedzenie, angielski czy ogrzewanie, albo zakup kuchenki, bo stara się popsuła. Autorko, dobrze cię rozumiem, niestety nie mam takich butków. A ludzie, którzy obrażają tych, co grzecznie proszą o pomoc, oby się nigdy nie znaleźli w takiej sytuacji, żeby kogoś prosić o wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak brakuje na jedzenie, to można iść do mopsu po pomoc żywnościową. Na 4 osoby, to jest żarcia na ok 200zł. Wysokie kryterium, to prawdopodobnie się załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę wyrzucić coś niż oddać komuś, kto pobiera zasiłki i nie potrafi gospodarować pieniędzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość xxx napisał:

A co cię obchodzi czy będą wydane na leki, buty, jedzenie, angielski czy ogrzewanie, albo zakup kuchenki, bo stara się popsuła. Autorko, dobrze cię rozumiem, niestety nie mam takich butków. A ludzie, którzy obrażają tych, co grzecznie proszą o pomoc, oby się nigdy nie znaleźli w takiej sytuacji, żeby kogoś prosić o wsparcie...

"Przyjme buty dla dziewczynki na zime 34" nie brzmi jak prośba o pomoc. 

Nie masz takich butków, ale skoro tak dobrze rozumiesz to może kupisz i wyślesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam mniejsze na zbyciu, moja córka teraz nosi 34,więc tym rozmiarem nie pomogę. Nie rozumiem dlaczego są wpisy złośliwe, wiele osób ma rzeczy po dzieciach i nie ma komu ich oddać, może ktoś pomoże. Sama wrzucam ciuchy do kontenerów, gdyby ktoś mnie poprosił o coś, co mam oddalabym z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

"Przyjme buty dla dziewczynki na zime 34" nie brzmi jak prośba o pomoc. 

Nie masz takich butków, ale skoro tak dobrze rozumiesz to może kupisz i wyślesz? 

Dokładnie. Mnie zastanowiło jakie te buty. Bo używanych się dziecku nie daje. Poza tym, każde dziecko ma inną stopę i co? Kupię, wyślę, a okażą się niedobre. Autorko już ci napisałam. Do mopsu po jedzenie, bo na to się prawdopodobnie załapiesz, a "zaoszczędzone" w ten sposób pieniądze, bo nie musisz kupować jedzenia, wydasz na odpowiednie buty dla swojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W takim razie bardzo prosze. Jestem osoba pracujaca, nie stac mnie na niepracowanie. Tak mi sie zycie ulozylo i jakby tego bylo malo mam teraz inny problem. Powie tylko, ze nigdy bym nie przypuszczala, ze dotknie akurat mnie...wsrod moich znajomych akurat nie ma dziewczynki w tym wieku...paczki zywnosciowe dostaje, dominuje tam zywnosc bardzo niskiej jakosci. Nie mozna przeciez zywic dzieci marmolada, bialym ryzem i konserwa miesna

PS. Nie rozumiem zwrotu ze nie prosze o pomoc - mam blagac unizenie, kajac sie ? 
mam nadzieje, ze nigdy nie spotka was takie zdarzenie losowe jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

W takim razie bardzo prosze. Jestem osoba pracujaca, nie stac mnie na niepracowanie. Tak mi sie zycie ulozylo i jakby tego bylo malo mam teraz inny problem. Powie tylko, ze nigdy bym nie przypuszczala, ze dotknie akurat mnie...wsrod moich znajomych akurat nie ma dziewczynki w tym wieku...paczki zywnosciowe dostaje, dominuje tam zywnosc bardzo niskiej jakosci. Nie mozna przeciez zywic dzieci marmolada, bialym ryzem i konserwa miesna

PS. Nie rozumiem zwrotu ze nie prosze o pomoc - mam blagac unizenie, kajac sie ? 
mam nadzieje, ze nigdy nie spotka was takie zdarzenie losowe jak u nas

Nie pierdziel, że niskiej jakości, bo nie mogą być niskiej jakości. Oprócz konserwy mięsnej tam są inne rzeczy. Korzystasz z pomocy żywnościowej? Tzn, że jednak mops znasz. Zapytaj o zasiłek celowy na odzież i obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

Nie masz błagać ani kajac się... Ale to co napisałaś prośbą nie jest, raczej brzmi jakbyś łaskawie zgodziła się przyjąć buty dla dziecka. 

Nie chciałam brzmieć złośliwie, tylko pisze Ci jak to mogło zostać odebrane. Ja mam 2letnie dziecko więc nie pomogę. Skoro chcesz używane buty to może poszukasz w ciucholandach? Możliwe że nawet taniej Cie to wyniesie niż zwracanie komuś kosztów wysyłki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

W takim razie bardzo prosze. Jestem osoba pracujaca, nie stac mnie na niepracowanie. Tak mi sie zycie ulozylo i jakby tego bylo malo mam teraz inny problem. Powie tylko, ze nigdy bym nie przypuszczala, ze dotknie akurat mnie...wsrod moich znajomych akurat nie ma dziewczynki w tym wieku...paczki zywnosciowe dostaje, dominuje tam zywnosc bardzo niskiej jakosci. Nie mozna przeciez zywic dzieci marmolada, bialym ryzem i konserwa miesna

PS. Nie rozumiem zwrotu ze nie prosze o pomoc - mam blagac unizenie, kajac sie ? 
mam nadzieje, ze nigdy nie spotka was takie zdarzenie losowe jak u nas

Powiem Ci, co ja bym zrobila, gdyby mi brakowalo kasy. Poszukalabym pracy dodatkowej, zlecen, mycia okien. Masz 1500 zl wiecej znikad moja matka miala na mnie, a wciaz sobie nie radzisz. Masz tez meza albo alimenty. I potrafisz tylko wyciagac leniwe lapsko i zebrac. Piszesz, ze pracujesz, masz 1500 plus i jeszcze paczki zywnosciowe i Cie nie stac?! Pijesz, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Proszac kogos o pomoc nie mozesz zachowac dumy, bo jednak to zebractwo. Wiec nie szczekaj tu, czy masz prosic unizenie - nie musisz. Wystarczy jak zaczniesz pracowac, wiec rusz swoj leniwy tylek i zamiast tu wypisywac umyj okna itp. Mozesz tez sprzedac telefon, komputer czy inne urzadzenie, na ktorym plodzisz te zebrackie posty.

Pomagac mozna tylko osobom, ktore chca z patologii wyjsc. Zebrackiej patologii, ktora tylko wyciaga lapska, mowi sie won. Choc dzieci szkoda, ale po latach przypuszczalnie one beda takie same.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

W takim razie bardzo prosze. Jestem osoba pracujaca, nie stac mnie na niepracowanie. Tak mi sie zycie ulozylo i jakby tego bylo malo mam teraz inny problem. Powie tylko, ze nigdy bym nie przypuszczala, ze dotknie akurat mnie...wsrod moich znajomych akurat nie ma dziewczynki w tym wieku...paczki zywnosciowe dostaje, dominuje tam zywnosc bardzo niskiej jakosci. Nie mozna przeciez zywic dzieci marmolada, bialym ryzem i konserwa miesna

PS. Nie rozumiem zwrotu ze nie prosze o pomoc - mam blagac unizenie, kajac sie ? 
mam nadzieje, ze nigdy nie spotka was takie zdarzenie losowe jak u nas

A co w białym ryżu nie pasuje? I to darmowym. W d... Sie poprzewracalo. Chcesz dziki ryż a nie bialy to zarób i kup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Jestem ciekawa co wszystkie te maDki 500+ zrobią, jak się im zabierze te pieniądze. A dzieci gdzie mają ojców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak brakuje na jedzenie, to można iść do mopsu po pomoc żywnościową. Na 4 osoby, to jest żarcia na ok 200zł. Wysokie kryterium, to prawdopodobnie się załapiesz.

niezupełnie ,żeby dostać jedzenie z MOPSu dochód na osobę nie może przekroczyć 770 zł na osobę.Im pewnie przekracza, ludzie spłacają np.tysiąc zł.kredytu tak jak mój brat i dlatego biednie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość URL napisał:

niezupełnie ,żeby dostać jedzenie z MOPSu dochód na osobę nie może przekroczyć 770 zł na osobę.Im pewnie przekracza, ludzie spłacają np.tysiąc zł.kredytu tak jak mój brat i dlatego biednie żyją.

No to po co brać kredyt na który nie stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość URL napisał:

niezupełnie ,żeby dostać jedzenie z MOPSu dochód na osobę nie może przekroczyć 770 zł na osobę.Im pewnie przekracza, ludzie spłacają np.tysiąc zł.kredytu tak jak mój brat i dlatego biednie żyją.

770 razy 4, to ci daje 3080 zł do ręki. Autorka z resztą napisała, że korzysta z mopsowej żywnościówki, ale nie pasuje jej marmolada i biały ryż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 

A czy te butki mają być nowe czy używane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga

Ludzie, dlaczego jestescie tacy niezyczliwi ? Roznie w zyciu bywa, czasami choroba lub inne zdarzenie w rodzinie zabiera kazda wolna zlotowke. Jak nie macie albo macie i nie chcecie wyslac (wolicie wyrzucic) , to przynajmniej nie wyzywajcie sie na biednej kobiecie. Nigdy nie wiadomo czy za chwile wy nie bedziecie potrzebowac pomocy o wiele wiekszej niz tylko buty.  Ludzie troche wiecej  POKORY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość goga napisał:

Ludzie, dlaczego jestescie tacy niezyczliwi ? Roznie w zyciu bywa, czasami choroba lub inne zdarzenie w rodzinie zabiera kazda wolna zlotowke. Jak nie macie albo macie i nie chcecie wyslac (wolicie wyrzucic) , to przynajmniej nie wyzywajcie sie na biednej kobiecie. Nigdy nie wiadomo czy za chwile wy nie bedziecie potrzebowac pomocy o wiele wiekszej niz tylko buty.  Ludzie troche wiecej  POKORY !!!

Jeśli autorka uważa że biały ryż, który dostaje za darmo to prudukt zbyt niskiej jakości by go podac dzieciom to w niej tym bardziej pokory nie ma. Nam kasy nie brakuje, a za biały ryż płacimy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość goga napisał:

Ludzie, dlaczego jestescie tacy niezyczliwi ? Roznie w zyciu bywa, czasami choroba lub inne zdarzenie w rodzinie zabiera kazda wolna zlotowke. Jak nie macie albo macie i nie chcecie wyslac (wolicie wyrzucic) , to przynajmniej nie wyzywajcie sie na biednej kobiecie. Nigdy nie wiadomo czy za chwile wy nie bedziecie potrzebowac pomocy o wiele wiekszej niz tylko buty.  Ludzie troche wiecej  POKORY !!!

Nieżyczliwi? Mogę być i nieżyczliwa, ale ja przynajmniej wiem co to jest głód, a nie tylko, że brakuje mi na jedzenie, a jedzeniem, które dostaję gardzę. Sorry. Swego czasu wiele byśmy z matką i rodzeństwem dały za taką paczkę. Chciałam wspomóc dobra radą, a tu się okazuje, że autorka zna tego typu pomoc, korzysta i jeszcze wymyśla. To po uj to bierze, jak to takie be? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe

Na allegro, w sklepach obuwniczych duże upusty i to bardzo często. W lumpach można za grosze nie używane buty kupić. Co tam najlepiej poszukać frajera, który wyśle. Twoje dziecko, twój obowiązek by je przygotować ubraniowo na zime. Dostali dziecioroby na dzieci to dalej jest źebractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina34

Nie wierzę w to co czytam, jakie chamskie komentarze. Ludzie ogarnijcie się, nikt was nie prosi o pieniądze tylko o konkretną rzecz dla dziecka. W dodatku nie o jej kupienie i wysłanie tylko pytanie czy ktos ma i juz moze nie potrzebuje. Ludzie mają różne sytuacje w życiu, oby wy byście nie musieli prosic o pomoc. Wstyd to za was jak was czytam. Gdzie pokora, empatia, życzliwosc, zrozumienie??? W życiu codziennym tez jestescie tacy śmiali w ocenach i podli??  Czy tylko internet daje wam tę siłę?  Autorko nie moge ci pomóc, bo mam 2 malych synów. Życzę ci siły i wiary w lepsze jutro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Malwina34 napisał:

Nie wierzę w to co czytam, jakie chamskie komentarze. Ludzie ogarnijcie się, nikt was nie prosi o pieniądze tylko o konkretną rzecz dla dziecka. W dodatku nie o jej kupienie i wysłanie tylko pytanie czy ktos ma i juz moze nie potrzebuje. Ludzie mają różne sytuacje w życiu, oby wy byście nie musieli prosic o pomoc. Wstyd to za was jak was czytam. Gdzie pokora, empatia, życzliwosc, zrozumienie??? W życiu codziennym tez jestescie tacy śmiali w ocenach i podli??  Czy tylko internet daje wam tę siłę?  Autorko nie moge ci pomóc, bo mam 2 malych synów. Życzę ci siły i wiary w lepsze jutro 

A gdzie ty widzisz pytanie, czy ktoś ma i nie potrzebuje? Bo ja widzę przyjmę buty i jakby któraś była chętna to niech poda maila. Dlaczego sama autorka nie poda najpierw swojego maila, tylko darująca buty ma podać swojego? Dopiero później napisała, że znajomi nie mają córek w tym wieku. Jeśli chodzi o mnie, to ja nie mam empatii do osób, które gardzą jedzeniem. A autorka jak ktoś wyżej zauważył nie ma pokory o której brak osądzasz innych. Jak zobaczyłam ten tekst o słabej jakości, to mi szczęka po kolana opadła. Czyżby prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erks

Święta sie zbliżajà to żebraki szukają jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×