Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odkąd zacząłem kozaczyć dziewczyna która mnie olewała na mnie leci

Polecane posty

Gość Gość

Lasli lecą na pewność siebie. Jak bylem cichy to miala mnie w doopoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Błędny tok myśleniowy. Dobrze ci radzę, nie brnij w to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singieltaki

a jak to się kozaczy? Może walnę jakiś kozacki opis na portalu i zaczną lecieć. Na razie zawsze jak wstawię zdjęcie w kasku koło wodospadu - lecą jak do miodu po 10 wizyt dziennie a tak nie było ze zwykłą fotą w pokoju -1-2 osoby. ROzumiem, że foto mam kozackie, stoi gościu i coś zwiedza jakaś akcja, na głowie kask - one to widze lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Lasli lecą na pewność siebie. Jak bylem cichy to miala mnie w doopoe

Laski być może..ale prawdziwe, normalne kobiety doceniają całokształt mężczyzny i lubią go z wszystkimi cechami,cichego , wrażliwego czy pewnego siebie..a cechami można żonglować zależnie od sytuacji.Dlatego jeśli kobieta nie doceniła Twojej skromności i wrażliwości jak byłeś cichy to słabo o niej świadczy,jak tylko docenia jak pokazujesz siłę i pewność.Jak będziesz miał gorszy okres w życiu i stracisz na chwilę pewność siebie, zamkniesz się w sobie, problemy Ciebie przerosną  to taka kobieta nie będzie Twoim oparciem tylko przestraszona i ucieknie, bo przecież imponowałeś jej pewnością siebie, a teraz jesteś bezsilny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Jak

Mam zupelnie inne zdanie na ten temat. Prawdziwie meski, mezczyzna jest oparciem dla samego siebie. Nikt nie zliczy sytuacji w ktorych James Bond moglby sie rozkleic, usiasc i zaczac plakac ze te misje sa takie trudne, ze musi trzymac diete... Jednak on zawsze dawal rade, gdyz jest meskim, mezczyzna z duza dawka testosteronu. I taki powinien byc kazdy, ale niestety urodzilismy sie w czasach gdzie to dziewczyny maja wieksze jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
1 minutę temu, Agent0700 napisał:

Mam zupelnie inne zdanie na ten temat. Prawdziwie meski, mezczyzna jest oparciem dla samego siebie. Nikt nie zliczy sytuacji w ktorych James Bond moglby sie rozkleic, usiasc i zaczac plakac ze te misje sa takie trudne, ze musi trzymac diete... Jednak on zawsze dawal rade, gdyz jest meskim, mezczyzna z duza dawka testosteronu. I taki powinien byc kazdy, ale niestety urodzilismy sie w czasach gdzie to dziewczyny maja wieksze jaja...

Dla mnie wrażliwość jest BARDZO MĘSKA.

A nawet James Bond miał przy sobie kobiety i nie tylko do łóżka..prawda???czasem ratowały go z opresji ,rozumiały czy pomagały głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Oglądałam sporo filmów z James Bondem i weźmy przykład z ostatniej serii z Danielem Craigem i słynną M-czyli jego szefową, a znakomitą aktorką Judi Dench.Bardzo ją szanował jako kobietę i cenił jej rady..męski, z testosteronem też jest tylko człowiekiem:))Pozdrawiam Agencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

A nawet James Bond miał przy sobie kobiety i nie tylko do łóżka..prawda??

Wiem ze to oytanie retoryczne, jednak az mi tetno lekko podskoczylo, gdy przeczytalem podejrzewanie kogos takiego jak James, o trakotwanie dziewczyn jak kawalek miesa... 

 

4 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

czasem ratowały go z opresji ,rozumiały czy pomagały głową.

Coz czasami mozna spotkac ksiedza, ktory nie widzi w dzieciach obiektu seksualnego... "Czasami i slepej kurze..."

 

5 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

wrażliwość jest BARDZO MĘSKA

Ja jednak wyzej stawiam zrobienie 100 pompek i jedzenie surowych stekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

słynną M-czyli jego szefową

Widze ze bardzo chcialas podkreslic kto mial wladze...

 

3 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

.męski, z testosteronem też jest tylko człowiekiem:

Tutaj sie zgodze, wszyscy jestesmy tylko/az ludzmi...

 

Wszyscy oprocz agenta jej krolewskiej mosci

4 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Pozdrawiam Agencie.

Mowi sie "odbior" lub "bez odbioru". Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
2 minuty temu, Agent0700 napisał:

Wiem ze to oytanie retoryczne, jednak az mi tetno lekko podskoczylo, gdy przeczytalem podejrzewanie kogos takiego jak James, o trakotwanie dziewczyn jak kawalek miesa... 

 

Coz czasami mozna spotkac ksiedza, ktory nie widzi w dzieciach obiektu seksualnego... "Czasami i slepej kurze..."

 

Ja jednak wyzej stawiam zrobienie 100 pompek i jedzenie surowych stekow

James Bond bardzo cenił towarzystwo pięknych Pań w alkowie, choć nie tylko takie zdolności posiadały:))

 

I widzisz..u mnie nie miałbyś szans..nawet nowym Lexusem i litrami testosteronu w bagażniku..bo bez grama wrażliwości w sobie to co to za facet???sama zbroja nie czyni bohatera, ale do tego potrzebne jest też i serce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
3 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

James Bond bardzo cenił towarzystwo pięknych Pań w alkowie, choć nie tylko takie zdolności posiadały:))

 

I widzisz..u mnie nie miałbyś szans..nawet nowym Lexusem i litrami testosteronu w bagażniku..bo bez grama wrażliwości w sobie to co to za facet???sama zbroja nie czyni bohatera, ale do tego potrzebne jest też i serce:)))

Nie mysle tylko CZEKAM ale ty nie wiesz na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
3 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

James Bond bardzo cenił towarzystwo pięknych Pań w alkowie, choć nie tylko takie zdolności posiadały:))

 

I widzisz..u mnie nie miałbyś szans..nawet nowym Lexusem i litrami testosteronu w bagażniku..bo bez grama wrażliwości w sobie to co to za facet???sama zbroja nie czyni bohatera, ale do tego potrzebne jest też i serce:)))

Dlaczego jestes taki TEPY i NAIWNY myslac ze niszczenie mojego komputera cos zmienie???Bawisz mnie swoim ...izmem i naiwnoscia.W zasadzie to zaraz moge go wywalic a ty NIE BEDZIESZ mogl mnie podgladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

James Bond bardzo cenił towarzystwo pięknych Pań 

Zrozum ze uroda jest dla kogos takiego jak James na dnie wymagan. On uwielbial z nimi przebywac z innyc powodow, niz ich ladne buzie i obfite biusty.

 

2 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

I widzisz..u mnie nie miałbyś szans

Kolejny zyciowy cel poszedl w diably... Czas puscic smutny serial i wyjac 2 litry lodow z lodowki :<

 

"Bo bez grama wrażliwości w sobie to co to za facet???sama zbroja nie czyni bohatera, ale do tego potrzebne jest też i serce"

 

Widze ze ktos tutaj jest fanem Paulo Coelho... Prosze jednak nie mowic facetowi, co jest meskie a co nie, bo ja tobie nie mowie jaki kolor paznokci jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
2 minuty temu, Gość Pootas81 napisał:

Dlaczego jestes taki TEPY i NAIWNY myslac ze niszczenie mojego komputera cos zmienie???Bawisz mnie swoim ...izmem i naiwnoscia.W zasadzie to zaraz moge go wywalic a ty NIE BEDZIESZ mogl mnie podgladac.

Jestem kobietą..po pierwsze..Po drugie nawet ze swojego laptopa nie chce mi się w domu korzystać, jak całe dnie w pracy spędzam przy biurku i komputerze..To po trzecie-po co mi podglądać inne:))?????Wolne dwa dni od jutra to będę o tym intensywnie myślała.Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
5 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Jestem kobietą..po pierwsze..Po drugie nawet ze swojego laptopa nie chce mi się w domu korzystać, jak całe dnie w pracy spędzam przy biurku i komputerze..To po trzecie-po co mi podglądać inne:))?????Wolne dwa dni od jutra to będę o tym intensywnie myślała.Miłego weekendu:)

Czekam i mysle kiedy sie stad wyniesc TEPY NAIWNIAKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
8 minut temu, Agent0700 napisał:

Zrozum ze uroda jest dla kogos takiego jak James na dnie wymagan. On uwielbial z nimi przebywac z innyc powodow, niz ich ladne buzie i obfite biusty.

 

Kolejny zyciowy cel poszedl w diably... Czas puscic smutny serial i wyjac 2 litry lodow z lodowki :<

 

"Bo bez grama wrażliwości w sobie to co to za facet???sama zbroja nie czyni bohatera, ale do tego potrzebne jest też i serce"

 

Widze ze ktos tutaj jest fanem Paulo Coelho... Prosze jednak nie mowic facetowi, co jest meskie a co nie, bo ja tobie nie mowie jaki kolor paznokci jest najlepszy

Dlatego napisałam,że kobiety posiadały inne zdolności..bo walory umysłu i ducha i takie kobiety James cenił..

Mówić facetowi,że nie jest facetem nie zamierzałam..ale powiedzieć,że męskość ma wiele twarzy się ośmieliłam:)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
5 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Jestem kobietą..po pierwsze..Po drugie nawet ze swojego laptopa nie chce mi się w domu korzystać, jak całe dnie w pracy spędzam przy biurku i komputerze..To po trzecie-po co mi podglądać inne:))?????Wolne dwa dni od jutra to będę o tym intensywnie myślała.Miłego weekendu:)

PRZEGRASZ i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
3 minuty temu, Gość Pootas81 napisał:

Czekam i mysle kiedy sie stad wyniesc TEPY NAIWNIAKU...

Ja sobie dałam czas do końca roku,że opuszczam to forum,wpadłam gościnnie, pora nie przedłużać wizyty..idealny prezent na moje urodziny w grudniu-zrobię czary mary i zniknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
4 minuty temu, Gość Pootas81 napisał:

PRZEGRASZ i dobrze o tym wiesz.

Skoro w nic nie gram to nie liczę na wygraną:)))Proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Dlatego napisałam,że kobiety posiadały inne zdolności..bo walory umysłu i ducha i takie kobiety James cenił..

Czyli rozumiem ze zgadzamy sie, ze tylko bystre i wyjatkowe kobiety sa warte tego by im pokazac pistolet.

 

3 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Mówić facetowi,że nie jest facetem nie zamierzałam..ale powiedzieć,że męskość ma wiele twarzy się ośmieliłam:)))

ok widocznie sie nie zrozumielismy, a juz myslalem ze sie wymadrzasz. A smialosc w wyrazaniu swojej opinii, to wielka zaleta. Podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

idealny prezent na moje urodziny w grudniu-zrobię czary mary i zniknę:)

Kolejna pokrzywdzona przez los osoba, ktora na wigilie i urodziny dostaje 1 wspolny prezent :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojncyh myśli
5 minut temu, Agent0700 napisał:

Kolejna pokrzywdzona przez los osoba, ktora na wigilie i urodziny dostaje 1 wspolny prezent :<

Źle na to patrzysz, bo nie liczy się ilość prezentów,ale pamięć o tym,że ktoś ma swoje święto i szczere życzenia.I to bardziej cenię,a nie opakowania.A o moich wszyscy pamiętają jak się pojawiam w rodzinnych stronach na święta i to jest urocze:)))Poza tym to fajne uczucie czekać cały rok na urodziny, młodsza się rocznikowo czuję,hehe..Same plusy widzę,zresztą u mnie szklanka zawsze do połowy pełna,a nie pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Spokojncyh myśli napisał:

I to bardziej cenię,a nie opakowania.

To slodkie

 

3 minuty temu, Gość Spokojncyh myśli napisał:

młodsza się rocznikowo czuję,hehe

pamietaj ze zycie zaczyna sie po 20/30/40/50/60/70 czy tam do ilu sie zblizasz

 

4 minuty temu, Gość Spokojncyh myśli napisał:

u mnie szklanka zawsze do połowy pełna,a nie pusta.

To sie ceni, uwielbiam optymistyczne osoby. James Bond nawet w najtrudniejszych sytuacjach, potrafil znalezc jakies plusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×