Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hahaha81

Nie place podatkuff i jestem z tego dumny

Polecane posty

Gość Hahaha81

I tak juz zostanie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Sracie w gacie ze NIC nie dostaniecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81

JESTEM IDEALNYM PRZYKLADEM jak mozna WALCZYC I POKONAC SYSTEM.Powinienem dostac NAGRODE NOBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Hahaha81 napisał:

I tak juz zostanie do konca...

NIE PLACISZ bo jestes bezrobotnym schizofrenikiem XDD jakbys pracowal to bys placil pasozycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ AKOZA
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

NIE PLACISZ bo jestes bezrobotnym schizofrenikiem XDD jakbys pracowal to bys placil pasozycie

ALBO COS MIAL, PODATKI TO CHUUJ KTORY LACZY KLASE ROBOTNICZA I BURZUAZYJNA WE WSPOLNEJ WALCE Z LUMPAMI TAKIMI JAK ZALOZYCIEL TEMATU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

NIE PLACISZ bo jestes bezrobotnym schizofrenikiem XDD jakbys pracowal to bys placil pasozycie

Nie wygracie ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
1 minutę temu, Gość DJ AKOZA napisał:

ALBO COS MIAL, PODATKI TO CHUUJ KTORY LACZY KLASE ROBOTNICZA I BURZUAZYJNA WE WSPOLNEJ WALCE Z LUMPAMI TAKIMI JAK ZALOZYCIEL TEMATU.

Wole zostac LUMPEM niz robic na bande SMIECI i FRAJEROW ktorzy niszczyli mi cale zycie.Rozumiesz teeraz czy nie???PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ AKOZA
Przed chwilą, Gość Pootas81 napisał:

Wole zostac LUMPEM niz robic na bande SMIECI i FRAJEROW ktorzy niszczyli mi cale zycie.Rozumiesz teeraz czy nie???PROSTE.

NIC NIE WOLISZ LUMPIE, NIKT NIE JEST SMIECIEM LUMPEM Z WYBORU. TO NAJNIZSZA KASTA DO BICIA PALAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lump81
Przed chwilą, Gość DJ AKOZA napisał:

NIC NIE WOLISZ LUMPIE, NIKT NIE JEST SMIECIEM LUMPEM Z WYBORU. TO NAJNIZSZA KASTA DO BICIA PALAMI.

JA JESTEM I ZOSTANE z wyboru i nie macie na to zadnego wplywu.Jest DEMOKRACJA i mozna zostac kimkolwiek sie chce.Rozumiesz teraz czy nie ...O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ AKOZA
Przed chwilą, Gość Lump81 napisał:

JA JESTEM I ZOSTANE z wyboru i nie macie na to zadnego wplywu.Jest DEMOKRACJA i mozna zostac kimkolwiek sie chce.Rozumiesz teraz czy nie ...O???

DEMOKRACJA TO KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH, NIE MASZ ZADNEGO WYBORU, WSZYSTKO JEST ZDETERMINOWANE ODGORNIE. TY ZOSTALES ZDETERMINOWANY JAKO TEN KTORY JEST DO ZNISZCZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×