Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
akimuszki

Co tam przy sobocie porabiacie? bo ja bylem u Konkretnej Kamilki

Polecane posty

Dobra doopa i tez niezla byla w te klocki..┬á Mimo wszystko pierwsza u ktorej bylem Ola. byla nie do pobicia ...┬á­čĄę

Edytowano przez akimuszki

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç DJ AKOZA

PO RAZ KOLEJNY: CHWALISZ SIE CZY ZALISZ, TO CO TU UPRAWIASZ TO TAKI OSTATNI KRZYK O POMOC?

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Spokojnych my┼Ťli

Chwalenie si─Ö publicznie korzystaniem z takich kobiet bezcenne, bo mi by┼éoby wstyd z takimi du.po...dajkami utrzyma─ç relacje na stopie kole┼╝e┼äskiej ,a tu jeszcze odwiedza─ç..M─Ö┼╝czyzni wci─ů┼╝ mnie zaskakuj─ů w dzisiejszym ┼Ťwiecie.Ale┬á co ja tam wiem,jestem kobiet─ů na poziomie,a nie za kas─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç DJ AKOZA
4 minuty temu, akimuszki napisał:

DJ AKO
­čśś┬á nadal mysle jaki smak ma jej cudna┬á:classic_ohmy:­čÉü

O KURRWA ZROBIC DIVCE MINETE TO JUZ NAJNIZSZY SZCZEBEL SAMOUPOKORZENIA.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç
Przed chwil─ů, akimuszki napisa┼é:

Ale wiecie ze Ola na prawd─Ö jest brunetk─ů nie blondynk─ů..­čĄę

Naprawdę pisze się razem,wystarczy kupić słownik zamiast wydawać na dzifki

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Spokojnych my┼Ťli
3 minuty temu, akimuszki napisał:

Spokojnych my┼Ťli
My tu mowimy o akimku. wybacz ze sie zle kojarzy Tobie, ale tak jest po prostu jak sobie poscielsz tak sier wyspisz............... ­čśä

Ja sypiam na wypranej po┼Ťcieli, a nie u┼╝ywanej przez wszystkich...Mi┼éych wra┼╝e┼ä, tylko nie psuj ich innym kobietom.Jakim si─Ö┬á pokazujesz takim Ciebie odbieraj─ů┬á ­čĄö­čÄş

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç DJ AKOZA

KIEDYS ZIOMEK OPOWIDAL MI ANEGDOTE O JANUSZU Z ROBOTY KTORY MIAL KLASYCZNY JANUSZOWY WAS I PO TYM JAK ZROBIL KURRWIE MINETE CHODZIL PO PRACY I OPOWIDAL JAK MU CIIPA WAS PACHNIE. ILE BYLO W TYM PRAWDY - NIE WIEM, ALE I TAK TA OPOWIESC MI SIE PODOBALA.

Udost─Öpnij ten post

Te kobiety musz─ů miec siln─ů psychik─Ö┬á a jak sa w dodatku normalne i maja inne cechycharakteru, ktore lubi─Ö, to juz mnie maj─ů w calosci┬á:classic_blush:­čÖä

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gienia
Przed chwil─ů, akimuszki napisa┼é:

Te kobiety musz─ů miec siln─ů psychik─Ö┬á a jak sa w dodatku normalne i maja inne cechycharakteru, ktore lubi─Ö, to juz mnie maj─ů w calosci┬á:classic_blush:­čÖä

┬áPrzesta┼ä si─Ö o┼Ťmiesza─ç.

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Go┼Ť─ç DJ AKOZA napisa┼é:

KIEDYS ZIOMEK OPOWIDAL MI ANEGDOTE O JANUSZU Z ROBOTY KTORY MIAL KLASYCZNY JANUSZOWY WAS I PO TYM JAK ZROBIL KURRWIE MINETE CHODZIL PO PRACY I OPOWIDAL JAK MU CIIPA WAS PACHNIE. ILE BYLO W TYM PRAWDY - NIE WIEM, ALE I TAK TA OPOWIESC MI SIE PODOBALA.

jak Bylem u Oli, to dwie pralki byly w trakcie pracy.. do bębna nie zagladalem ale mieli sporo recznikow pod prysznic.. i fajne lokum. :classic_smile:

Udost─Öpnij ten post

­čÖä┬átylko ze Ola juz mnie nie chce, poprzednio dzwonilem i byla zachwycona ze przyjde a gdy juz bylem, to sobie przypomniala o mnie i mnie nie chciala a ja bylem sklonny isc tylko do niej..┬á­čÖä

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç