Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robie za materac

Jak wyglada wasz seks?

Polecane posty

Gość Robie za materac

Jestem ciekawa. Niby wszystko tak samo ale mialam dwoch facetow i zupelnie inaczej z jednym i drugim. Moj seks jest inny niz sobie to wyobrazam w marzeniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Robie za materac napisał:

Jestem ciekawa. Niby wszystko tak samo ale mialam dwoch facetow i zupelnie inaczej z jednym i drugim. Moj seks jest inny niz sobie to wyobrazam w marzeniach....

To dlaczego nie spełniasz marzeń? Przejmij inicjatywę i do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

a czym się róznił seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robie za materac

Wlasnie niby glupie pytanie zadalam, ale roznica jest ogromna. Z jednym dluga gra wstepna, z drugim inaczej. Jeden lubil duzo mowic i pytac podczas a drugi nic. Jeden szybko i mocno drugi inaczej

 Zupelnie przeciwne dwa rozne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Robie za materac napisał:

Jestem ciekawa. Niby wszystko tak samo ale mialam dwoch facetow i zupelnie inaczej z jednym i drugim. Moj seks jest inny niz sobie to wyobrazam w marzeniach....

Weź trzeciego i wyciągnij średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Weź trzeciego i wyciągnij średnią.

Jebułam hehe hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca.

Porownywac mozna, gorzej z ocenianiem. Ale to naturalne ze porownujemy.

Ja porownuje ich wszystkich.

I Kazdy jest inny. 

Seks jest najlepszy jak jeszcze wchodza w to uczucia. 

Wtedy on chce cie zjesc i ty jego. W tym dobrym znaczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Obca. napisał:

Porownywac mozna, gorzej z ocenianiem. Ale to naturalne ze porownujemy.

Ja porownuje ich wszystkich.

I Kazdy jest inny. 

Seks jest najlepszy jak jeszcze wchodza w to uczucia. 

Wtedy on chce cie zjesc i ty jego. W tym dobrym znaczeniu. 

też zawsze chcę zjeżć i nawet to mówię często , że zacznę od tyłka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone wino

Jeśli znajdzie się odpowiedniego partnera to i sex będzie udany- trzeba sie dopasować, należy dużo rozmawiać o tym co lubimy, jak chcemy to  zrobic etc. Nie mozna ukrywac swoich pragnien, trzeba mówić wprost 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak sie kocha naprawde to nic nie trzeba mowic, pragniesz tylko, zeby jej/jemu bylo dobrze. Im wiecej dajesz, tym wiecej dostajesz. Takiego seksu Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam tak ze lubie szybko i mocno, moze przez to ze mam 2 dzieci i pewnie juz nie jestem za waska i potrzebuje mocniejszych doznan. Moj lubi delikatnie i pomalu i co - albo mi jest dobtze albo jemu... Nie wmowicie mi ze miloscia i rozmowami idzie to pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone wino
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak sie kocha naprawde to nic nie trzeba mowic, pragniesz tylko, zeby jej/jemu bylo dobrze. Im wiecej dajesz, tym wiecej dostajesz. Takiego seksu Wam zycze.

Jesli się kocha tym bardziej się mówi...niech w 'łóżku" zawsze bedzie ogień...nie kazdy partner/partnerka śmiało mówi o swoich pragnieniach/marzeniach seksualnych, po co to skrywac?...jesli jest miłość wtedy wzajemnie będziemy spełniać swoje oczekiwania...cudownie jest urozmaicac sex aby nie popaść w monotonnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój seks ma tyle wspólnego z marzeniami, co ślimaki że sprintem... Lepiej nie fantazjować zbyt intensywnie, bo potem rzeczywistość mocno rozczarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autprka

Do kotwin. Tu autorka tematu. Wlasnie o to mi chodzilo i nie wiedzialam czy przesadzam, czy tak jest. To samo podejscie mam. Przykre to. Tym bardziej ze nie mam jakis wyuzdanych marzen, takie normalne. A jednak trudno trafic na kogos normqlnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, kotwin napisał:

Mój seks ma tyle wspólnego z marzeniami, co ślimaki że sprintem... Lepiej nie fantazjować zbyt intensywnie, bo potem rzeczywistość mocno rozczarowuje

tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Autprka napisał:

Do kotwin. Tu autorka tematu. Wlasnie o to mi chodzilo i nie wiedzialam czy przesadzam, czy tak jest. To samo podejscie mam. Przykre to. Tym bardziej ze nie mam jakis wyuzdanych marzen, takie normalne. A jednak trudno trafic na kogos normqlnego....

Nie znam Twoich marzeń, więc trudno mi oceniać. Ale wiem, że największą namiętność osiąga się przy obustronnej otwartości na różne doznania i fantazje. Najtrudniej zwalczyć własne blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, kotwin napisał:

Nie znam Twoich marzeń, więc trudno mi oceniać. Ale wiem, że największą namiętność osiąga się przy obustronnej otwartości na różne doznania i fantazje. Najtrudniej zwalczyć własne blokady.

serio? żartujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

serio? żartujesz;)

Tak, bo żeby zwalczyć własne blokady musisz czuć u tej drugiej osoby właśnie ta pełna otwartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, kotwin napisał:

Tak, bo żeby zwalczyć własne blokady musisz czuć u tej drugiej osoby właśnie ta pełna otwartość

WOW;  STRASZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas: jak mąż już się zdecyduje, nie jest za bardzo pijany, a ja w tym dniu brałam już prysznic, to nakładam tenisówki, bo wiem, co się będzie święcić. goni mnie maratonem po mieszkaniu, drugim piętrze i stryszku. jak się już zmęczymy no to wiadomo, kładę się wygodnie, biorę sobie do czytania Nad Niemnem albo Chłopów no i on robi swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×