Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HerpeSimplex

wczorajszy zachod slonca sfotografowany PRZEZE MNIE FOTO

Polecane posty

2 minuty temu, Gość ElitexD napisał:

A w Anglii to?

tak

to bylo naprawde niebywale to co wczoraj wizdialem... ide ide sobie a tutaj patrze w prawo za siebie i widze takie cos xD.

A tam jeszcze jest lepszy widok, bo lasek jest maly na wzgorzu tam jest dopiero panorama na niebo... W koncu niedlugo sie tam wybiore, ale tam jest tak dobrze, ze na caly dzien tam trip, dlatego na razie rozgrzewam nogi poki co... No i pogoda slaba bo szczy caly czas... Wczoraj bylo dobrze ale zimno... Slonce neistety bylo zasloniete chmurami... Ale fajnie sie chodzilo, i powietrze super sie dotlenilem

Edytowano przez HerpeSimplex

Gość ElitexD
1 minutę temu, HerpeSimplex napisał:

tak

to bylo naprawde niebywale to co wczoraj wizdialem... ide ide sobie a tutaj patrze w prawo za siebie i widze takie cos xD.

A tam jeszcze jest lepszy widok, bo lasek jest maly na wzgorzu tam jest dopiero panorama na niebo... W koncu niedlugo sie tam wybiore, ale tam jest tak dobrze, ze na caly dzien tam trip, dlatego na razie rozgrzewam nogi poki co... No i pogoda slaba bo szczy caly czas... Wczoraj bylo dobrze ale zimno... Slonce neistety bylo zasloniete chmurami... Ale fajnie sie chodzilo, i powietrze super sie dotlenilem

To najs, aż se przypomiałem jak 2 lata temu też wstawiałem fotki zachodu słońca tutaj były to czasy....

1 minutę temu, Gość ElitexD napisał:

To najs, aż se przypomiałem jak 2 lata temu też wstawiałem fotki zachodu słońca tutaj były to czasy....

no pamietam te czasy

ja wtedy tez sobie na zalew szale chodzilem, pilem piwo i gadalem do nieba wyobrazajac sobie ze to vikernes....

Gość ElitexD

no pamietam te czasy

ja wtedy tez sobie na zalew szale chodzilem, pilem piwo i gadalem do nieba wyobrazajac sobie ze to vikernes....

mi się kojarzy to z fajnym okresem na neranie, gdzie wracałem do domu wrzuciłem fotkę, wbijałem na tsa i się grało do 2 w nocy robiąć thias bossy czy culty 2017 był najfajnieszym rokiem w moim życiu 

A mnie sie kojarzy 2017 z anna vkernes, z dramą na kafeterii, z wypalanym papierosem za papierosem, w spamowaniu jej skrzyniki mailowej milosnymi wyznaniami no i do tego zalew szale i dostalem laptopa.

Gość ElitexD

No pamiętam trochę, ale u mnie to aż smutne że najlepiej wspominam czasy związane głownie z tibią na neranie i początkami na securze potem się posypało wiadomo czemu xd 

No pamiętam trochę, ale u mnie to aż smutne że najlepiej wspominam czasy związane głownie z tibią na neranie i początkami na securze potem się posypało wiadomo czemu xd 

Dla mnie 2017 byl kiepski wlasnie przez dramę z vikernes...

W sumie to dla mnie chyba ten rok jest najlepszym rokiem... Zeszly rok tez mialem udany, bo duzo nauczylem sie o gnu/linux i komendy terminal, rzucilem windowsa 10....

A w tym roku zaliczylem gorę snowdon w walii, płynąłem promem z francji do anglii, widzialem morze walijskie na polnocy, nie raz wypilem sobie alkohol i mialem dobry humor, do tego mam lepszą sylwetkę niz kiedys... Mam juz coraz mniej tluszczu na brzuchu i mnie to cieszy.

Do tego przejechalem 100 kilometrow w londynie od piatku do niedzieli, no fajnie bylo...

Jeszcze mi brakuje poleciec na narty gdzies do wloch np. i juz jestem spelniony...

A moja ciotka co roku jezdzila na narty do wloch a ja nigdy nie bylem, daltego czuje sie poszkodowany przez los ;(.

Gość DJ AKOZA

Dla mnie 2017 byl kiepski wlasnie przez dramę z vikernes...

W sumie to dla mnie chyba ten rok jest najlepszym rokiem... Zeszly rok tez mialem udany, bo duzo nauczylem sie o gnu/linux i komendy terminal, rzucilem windowsa 10....

A w tym roku zaliczylem gorę snowdon w walii, płynąłem promem z francji do anglii, widzialem morze walijskie na polnocy, nie raz wypilem sobie alkohol i mialem dobry humor, do tego mam lepszą sylwetkę niz kiedys... Mam juz coraz mniej tluszczu na brzuchu i mnie to cieszy.

A CHUUJA Z MORDY KIEDY SOBIE WYJMIESZ?

1 minutę temu, Gość DJ AKOZA napisał:

A CHUUJA Z MORDY KIEDY SOBIE WYJMIESZ?

anna vikernes mi wyjmie, spytaj jej...

A tak poza tym to w tym roku gram sobie w tibie mam premium na 3m iechy i przypomnaja mi sie czasy 2013 rok gdy gralem calymi dniami cale wakacje knightem na refugii, nikt mi nie gadal o zadnej pracy, pieniadzach, mialem swiety spokoj i bylem w polsce, nie palilem zadnych papierochow... I mi sie przypominaja tamte dobre czasy....

Gość ElitexD

Ja w tym roku w sumie nigdzie nie byłem, no oprócz wyścigu formuły e w berlinie i od tego czasu zajarałem się elektrycznymi samochodami, szkoda że to dość odległa przyszłość gdy wiekszość aut po mieście będzie bez spalin i hałasu 

ten rok nie jest zły ale jakiś taki nijaki może 2020 otworzy coś nowego, ale na co ja liczę 

Ja w tym roku w sumie nigdzie nie byłem, no oprócz wyścigu formuły e w berlinie i od tego czasu zajarałem się elektrycznymi samochodami, szkoda że to dość odległa przyszłość gdy wiekszość aut po mieście będzie bez spalin i hałasu 

ten rok nie jest zły ale jakiś taki nijaki może 2020 otworzy coś nowego, ale na co ja liczę n

no u mnie ten rok sie konczy ttym, ze gram w tibie takze jest dobrze... Bo w 2013 jak cale wakacje przegralem w ta gre i pamietam taski i jak wbijalem level to naprawde mi bylo dobrze... O niczym nie myslalem, nikt mi nie gadal o pieniadzach pracy, nie pisalc zy mowil jestes chory psychicznie... Mieszkalem w polsce, fajnie bylo... No i teraz jestem w anglii po tylu latach znowu sobie gram w tibie, ogolnie mozna powiedziec, ze gdyby nie to ze gralem w tibie to nie bylbym dzisiaj w anglii, tak sie potoczyly losy 😜

Gość ElitexD
3 minuty temu, HerpeSimplex napisał:

anna vikernes mi wyjmie, spytaj jej...

A tak poza tym to w tym roku gram sobie w tibie mam premium na 3m iechy i przypomnaja mi sie czasy 2013 rok gdy gralem calymi dniami cale wakacje knightem na refugii, nikt mi nie gadal o zadnej pracy, pieniadzach, mialem swiety spokoj i bylem w polsce, nie palilem zadnych papierochow... I mi sie przypominaja tamte dobre czasy....

tak wgl na refugii widziałem że znowu alitramki są, znaczy nie wiem na której postaci gra wojti obecnie ale mała marcia widziałem że jest w gildi gods. Eh 2 lata temu ganiałem się z tymi durniami a ganiałem :)

tak wgl na refugii widziałem że znowu alitramki są, znaczy nie wiem na której postaci gra wojti obecnie ale mała marcia widziałem że jest w gildi gods. Eh 2 lata temu ganiałem się z tymi durniami a ganiałem :)

no ja na refugii gram

mam jeszcze na antica sorca i knighta ale ogolnie to mam tutaj znajoma eka 700 level ktorej syn ma 1000 level rpkiem i jeszcze jedna kobietka gra ktorej maz zmarl w tym roku ;/ a ktorej kupilem w 2017 premium na miesiac, dalem jej kod do paysafecard za 50 zlottych ;P... No i ludzie ktorzy grali w 2013 gdy gralem wtedy, spoko mi jest na tym worldzie.

Gość ElitexD

Pamiętam jak cała noc pilnowaliśmy aby Omrafira nie zabili, takiego bossa na roshu bo się zrespił 

albo Gaza im psuliśmy że popadali 600lvl od naszych noobcharów co im krzaki rozwaliśmy i boss się uwalniał xD

Pamiętam jak cała noc pilnowaliśmy aby Omrafira nie zabili, takiego bossa na roshu bo się zrespił 

albo Gaza im psuliśmy że popadali 600lvl od naszych noobcharów co im krzaki rozwaliśmy i boss się uwalniał xD

no a ja pamietam jak sobie calymi dniami gralem w tibie i nic mnie nie interesowalo, tylko profity na knighcie, expienie i nowe itemy i questy...

Wtedy mi bylo dobrze... Potem psychiatryki szpitale bo komputer rozjeebalem przez league of legends... i nagle sie wszyscy na mnie rzucili jak bydlo, ty pojdziesz do pracy, do pracy szpitale wariatkowe palilem marlboro czerwone co drugi dzien paczke wypalalem i ciagle praca praca pieniadze takie jest zycie praca praca a jeszcze pol roku wczesniej sobie w tibie gralem, ja yebie...

Dobrze, ze to sie juz skonczylo i w koncu wrocilem do gry.

Gość ElitexD

no a ja pamietam jak sobie calymi dniami gralem w tibie i nic mnie nie interesowalo, tylko profity na knighcie, expienie i nowe itemy i questy...

Wtedy mi bylo dobrze... Potem psychiatryki szpitale bo komputer rozjeebalem przez league of legends... i nagle sie wszyscy na mnie rzucili jak bydlo, ty pojdziesz do pracy, do pracy szpitale wariatkowe palilem marlboro czerwone co drugi dzien paczke wypalalem i ciagle praca praca pieniadze takie jest zycie praca praca a jeszcze pol roku wczesniej sobie w tibie gralem, ja yebie...

Dobrze, ze to sie juz skonczylo i w koncu wrocilem do gry.

ja spędziłem między wrześniem 2017 a czerwcem 2018 kilka miesięcy na dooopie grając praktycznie cały czas, ale skończyłym mi się ten czas już i tylko flashbacki mnie łapią z tych chwil 

Ostnio przypomiałem sobie jak goolden bootsy zloociłem na inq 

ja spędziłem między wrześniem 2017 a czerwcem 2018 kilka miesięcy na dooopie grając praktycznie cały czas, ale skończyłym mi się ten czas już i tylko flashbacki mnie łapią z tych chwil 

Ostnio przypomiałem sobie jak goolden bootsy zloociłem na inq 

No ja caly zeszly tydzien przegralem w tibie, z tym ze pod wieczor sobie chodze na spacer kilka godzin zeby wyprostowac plecy, dotlenic sie i oczy odpoczely, na szczescie mam pod nosem tereny gdzie jest pelno zieleni, i mam do tego warunki...

Gdybym mieszkal w miescie jak krakow, gdzie jest pelno smogu podobno i glowa boli to juz by bylo kiepsko... Na szczescie nie musze sie dusic w tych spalinach...

Wczoraj sie naprawde dobrze dotlenilem, a taka cisza byla bo daleko poza miastem, ze az mi w uszach przyjemnie piszczalo.

Gość DJ AKOZA

WLASNIE SRATUSZCZAK KIEDY ZAMIERZASZ PRZESTAC BYC PASOZYTEM ZERUJACYM NA INNYCH I UDAC SIE DO BRYTYJSKIEGO ODPOWIEDNIKA URZEDU PRACY?

1 minutę temu, Gość DJ AKOZA napisał:

WLASNIE SRATUSZCZAK KIEDY ZAMIERZASZ PRZESTAC BYC PASOZYTEM ZERUJACYM NA INNYCH I UDAC SIE DO BRYTYJSKIEGO ODPOWIEDNIKA URZEDU PRACY?

Bylem w job centerze ostatnio w Coventry...

A ogolnie to nie mam zamiaru szukac pracy wa nglii, bo nie chce byc kolejnym polakiem, ktory przyjechal tutaj dla zarobku i emigracja...

Gość ElitexD

wgl se myślałem że jakbym miał kasę to wydania to bym se kupił 700RP i se nim na securze grał solo i nie ujawniał się ze ja to ja xD

może nawet bym pograł z paroma osobami a one nie były by tego świadome 

wgl se myślałem że jakbym miał kasę to wydania to bym se kupił 700RP i se nim na securze grał solo i nie ujawniał się ze ja to ja xD

może nawet bym pograł z paroma osobami a one nie były by tego świadome 

a dla mnie RP to nuda... Gralbym master sorcerem gdyby nie fakt ze wole zywiol lodu od energi...

Ale rp dla mnie odpada... Druidem mi sie najprzyjemniej gra, bo jest przynajmniej kolorowo.

Gość ElitexD

RP fajnie bo solo se expisz tam gdzie inną prof cieżko np wz6, czy droga feru, dodatkowo z ed możesz nawet wiekszy exp/h wycisnać niż ek + ed na takim dt seal czy deep desert 

RP fajnie bo solo se expisz tam gdzie inną prof cieżko np wz6, czy droga feru, dodatkowo z ed możesz nawet wiekszy exp/h wycisnać niż ek + ed na takim dt seal czy deep desert 

No tak poexpisz sobie fajnie, ale w koncu sie ten exp znudzi... Przynajmniej mnie

Mam rpka na refugii z 35 level i 90 dist jest na nim i nawet mi sie nim przyjemnie nie gra specjalnie, co z tego ze duzo obrazen, jak pojedynczo wszystko, to juz wole druida i marnowac na nim mana potki i exori flam na tombach

poza tym amunicje trzeba kupoawc ktora capa zajmuje, no nie dla mnie jest paladin...

Edytowano przez HerpeSimplex

Gość ElitexD

można se samego czarem robić diamond arrowsy które zadają masowe obrażenia w sensie w polu 3x3 jakbyś jakiś magicznym expił ale one mają określoną żywotnośc i zanim pójdziesz expić musisz se strzałki robić bo nie da się ich kupic albo musisz liczyć ze ktoś ci zrobi

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować