Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GośćSpecjalny

Gdzie są wszyscy z ero?

Polecane posty

58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam ważną wiadomość dla blokera. 

Piszemy sobie w najlepsze  a ty biedny nic nie możesz

Coś za wcześnie ta radość. Widać,że nikt tutaj nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tym wpisem potwierdzasz tę zasadę.

Jesli ktoś napisze: "jezdem świetny z gramatyki i nie robiem błęduf". To wiesz, ze klamie, pośmiejesz się w duchu i zapomnisz o tym. Samo kłamstwo to za mało by stać się czyimś hejtetem. Ty najlepiej o tym wiesz. Czy z powodu kłamstwa, ktore wcale może klamstwem nie jest i nie dotyczy Ciebie staniesz się tej osoby hejtetem? Raczej nie.

Musi być inny powód nienawisci. Musi być powód przez ktory stajesz się hejterem i od tej pory dzien w dzien szukasz osoby by jej napisać jakąś nienawistną bzdurę, nie wazne jaką, chocby taką, że kłamie. 

W y p i e r d a l a j  albo je bnij się ta szklana kula w swój glu pi leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Tego się nie da nauczyć. Albo jesteś ślepcem, albo widzisz za dużo i wtedy jest problem wielorako złożony. 😉

To po co tutaj siedzicie jak nie dajecie sobie rady z tym niby hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, acordeon napisał:

To po co tutaj siedzicie jak nie dajecie sobie rady z tym niby hejtem.

Jak widać jest nas coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny modek
7 godzin temu, Gość Dawny modek napisał:

Zawsze największy hejt mają najciekawsze osoby, to prawda stara jak to forum. Nudne czy głupie osoby nie maja hejtu, bo nawet jeśli ktoś pisze głupio czy bez sensu to wyłacznie wzbudza usmiech politowania i zero reakcji. Jeszcze raz powtarzam: Za głupią czy nudną czy  osobą nikt nie biega po tematach by napisać, że jest beznadziejny.

Hejt oznacza - jesteś tu kimś. Więc przestańcie się tym przejmować. Olewajcie, albo bądźcie z siebie dumni. Widocznie jesteście wyjątkowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Jak widać jest nas coraz mniej.

Bo coraz mniej de bi Li się wypowiada 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Hejt oznacza - jesteś tu kimś. Więc przestańcie się tym przejmować. Olewajcie, albo bądźcie z siebie dumni. Widocznie jesteście wyjątkowi."

Większej bzdury nie czytałam.  Rozumiem, że wyzwiska, a nawet życzenia śmierci,  szantaże,  wysypywanie danych, grożenie rodzinie mają sprawić, że ludzie będą dumni? Wiele osób przestało się udzielać właśnie z powodów takich zagrywek w stosunku do nich lub do ich bliskich znajomych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość GośćSpecjalny napisał:

Gdzie są wszyscy z ero? Gdzie wy jesteście? 

Długi weekend jest więc na wyjazdach, teraz pewnie są w podroży powrotnej. Niektórzy maja życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny modek
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Hejt oznacza - jesteś tu kimś. Więc przestańcie się tym przejmować. Olewajcie, albo bądźcie z siebie dumni. Widocznie jesteście wyjątkowi."

Większej bzdury nie czytałam.  Rozumiem, że wyzwiska, a nawet życzenia śmierci,  szantaże,  wysypywanie danych, grożenie rodzinie mają sprawić, że ludzie będą dumni? Wiele osób przestało się udzielać właśnie z powodów takich zagrywek w stosunku do nich lub do ich bliskich znajomych.  

Skala i siła hejtu to już zupełnie inna sprawa. Dlatego nalezy od razu zgłaszać takie posty, które są hejtem. Kilka zgłoszeń i nie ma postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość dawny modek napisał:

Skala i siła hejtu to już zupełnie inna sprawa. Dlatego nalezy od razu zgłaszać takie posty, które są hejtem. Kilka zgłoszeń i nie ma postu.

I co z tego? Myślisz,  że to forum jest tak ważną częścią ludzkiego życia, że warto znosić to wszystko, zgłaszać itd.byle móc pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I co z tego? Myślisz,  że to forum jest tak ważną częścią ludzkiego życia, że warto znosić to wszystko, zgłaszać itd.byle móc pisać?

Dla niektórych i owszem,  jak widać z powyższego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

"Hejt oznacza - jesteś tu kimś. Więc przestańcie się tym przejmować. Olewajcie, albo bądźcie z siebie dumni. Widocznie jesteście wyjątkowi."

Większej bzdury nie czytałam.  Rozumiem, że wyzwiska, a nawet życzenia śmierci,  szantaże,  wysypywanie danych, grożenie rodzinie mają sprawić, że ludzie będą dumni? Wiele osób przestało się udzielać właśnie z powodów takich zagrywek w stosunku do nich lub do ich bliskich znajomych.  

A co ty to gadasz Byłam wyzywana od suk kurf i że jestem tu kimś kim nie jestem. To jest bycie kimś? Chyba tu takiego hejtu jeszcze nie było. Nie czytałam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A co ty to gadasz Byłam wyzywana od suk kurf i że jestem tu kimś kim nie jestem. To jest bycie kimś? Chyba tu takiego hejtu jeszcze nie było. Nie czytałam . 

Noo - byłaś tu kimś 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co z tego? Myślisz,  że to forum jest tak ważną częścią ludzkiego życia, że warto znosić to wszystko, zgłaszać itd.byle móc pisać?

 Co z tego że jest funkcja zgłoś przeczytałam obrzydliwe rzeczy kierowane na mój nick i to wystarczy.Na mój nick ale nie do mnie. Nigdy się to nie skończyło.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Noo - byłaś tu kimś 😎

 Co to ma być? Kpiny? Czy potwierdzenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 Co to ma być? Kpiny? Czy potwierdzenie.  

Traktuj to jak chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla niektórych i owszem,  jak widać z powyższego. 

Myślę,  że Kafeteria może być miłą rozrywką, ale nie po trupach. Jeśli ktoś chce z tym walczyć,  jego sprawa.  Tylko, że do dyskusji nie jest potrzebna jakaś wielka rozpoznawalność, a to właśnie przyciąga hejt.  Zaś niektóre rozmowy można prowadzić prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Traktuj to jak chcesz 

Oczywiście. Nie każdy ma zapędy "do sławy" Ja nie.

Poniżać nikt się nie pozwoli.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzie są? Na pochodach, albo imprezach. Nikt normalny nie siedzi na ero w dlugi weekend. Teraz to juz pewnie kaca leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Gdzie są? Na pochodach, albo imprezach. Nikt normalny nie siedzi na ero w dlugi weekend. Teraz to juz pewnie kaca leczą.

A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A Ty?

Ja nie jestem calkiem normalny, ale nie martw się ci normalni jutro wrocą. Dzien "roboczy" czyli będą siedzieć, przed bosami udawac że pracują i napierdzielać na ero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę,  że Kafeteria może być miłą rozrywką, ale nie po trupach. Jeśli ktoś chce z tym walczyć,  jego sprawa.  Tylko, że do dyskusji nie jest potrzebna jakaś wielka rozpoznawalność, a to właśnie przyciąga hejt.  Zaś niektóre rozmowy można prowadzić prywatnie. 

Jestem tego samego zdania. 

Pisałam zalogowana z ludźmi, których tu lubiłam. Zostali wyhejtowani. Czasem wejdę na krótką chwilę,  popiszę anonimowo i tyle wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, że weekend mieli, tylko blokady były 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×