Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego drobni faceci przyciągają dominujące kobiety?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem facetem o dość delikatnej budowie ciała. Przy 168 cm ważę 60 kg. Zawsze byłem raczej mały w porównaniu do reszty klasy. No i od kąd pamiętam, lgnęły do mnie same kobiety chcące mną rządzić i ustawiać. Na 3 kobiety z którymi byłem w związku, wszystkie wiodły prym w naszej dwójce. I to wyraźnie i zdecydowanie. Na ogół były bardzo piękne, ale i o wiele silniejsze ode mnie. Zdarzyło się, że jak nie było po ich myśli to mnie tłukły, że aż wstyd się przyznać. Tak sobie myślę, czy ja jeszcze mam szanse na związek z kobietą o bardziej spokojnym charakterze i umiarkowanych poglądach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety to sadystki som... 😞 jak już znajdziesz inną to musisz o nią mocno powalczyć... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, jbsg napisał:

Bo kobiety to sadystki som... 😞 jak już znajdziesz inną to musisz o nią mocno powalczyć... 🙂 

Powalczyć? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Powalczyć? 🤔

Jeśli lgną do ciebie kobiety, których nie lubisz to kobieta, która cię zainteresuje na ciebie nie poleci... więc powinieneś wykazać więcej inicjatywy i pokazać, że nie tylko wzrost i waga się liczy... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, jbsg napisał:

Jeśli lgną do ciebie kobiety, których nie lubisz to kobieta, która cię zainteresuje na ciebie nie poleci... więc powinieneś wykazać więcej inicjatywy i pokazać, że nie tylko wzrost i waga się liczy... 🙂 

A ja bym powiedziała tak, że kiedy lgną do ciebie wszyscy, ta osoba, którą się interesujesz, bądź ta, która jest tobą zainteresowana jest niewidoczna. Czy jakoś tak bym powiedziała. Ile masz wagi i wzrostu? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A ja bym powiedziała tak, że kiedy lgną do ciebie wszyscy, ta osoba, którą się interesujesz, bądź ta, która jest tobą zainteresowana jest niewidoczna. Czy jakoś tak bym powiedziała. Ile masz wagi i wzrostu? 🤔

Jak w pierwszym poście 168 cm i 60 kg 🙂

Większość kobiet którym się podobam jest wysokich, grubo ponad 170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

czytam i oczom nie wierze. Serio kobiety Cie tlukly? I im na to pozwalales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość tommy napisał:

czytam i oczom nie wierze. Serio kobiety Cie tlukly? I im na to pozwalales?

No w sensie jakieś klapsy, czasem po rękach mnie biły. A jak miałem nie pozwolić? Raczej nie byłem w stanie się przeciwstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No w sensie jakieś klapsy, czasem po rękach mnie biły. A jak miałem nie pozwolić? Raczej nie byłem w stanie się przeciwstawić.

Ty to lubisz! I tym sposobem próbujesz tutaj taką znaleźć! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hm, może nie do końca lubię. Po prostu oprócz tego to były fajne dziewczyny, bardzo się troszczyły o mnie i były piekielnie zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Hm, może nie do końca lubię. Po prostu oprócz tego to były fajne dziewczyny, bardzo się troszczyły o mnie i były piekielnie zazdrosne.

I tej opiekuńczości ci brakuje..., nie martw się, wiele kobiet nad wyraz wyrośniętych woli takich niedużych facetów, lubią dominować, a jednocześnie instynkt macierzyński każe im się opiekować takim facetem..., nie sądzę żebyś miał kłopot ze znalezieniem takiej pani... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mój mężczyzna ma 165 wzrostu , a ja 173. To on zaczął mnie podrywać. Ale wcale nie próbuje nim żądzić a tym bardziej lać . Przekonał mnie tym ze bardzo dlugo i waytrwale o mnie walczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, jbsg napisał:

I tej opiekuńczości ci brakuje..., nie martw się, wiele kobiet nad wyraz wyrośniętych woli takich niedużych facetów, lubią dominować, a jednocześnie instynkt macierzyński każe im się opiekować takim facetem..., nie sądzę żebyś miał kłopot ze znalezieniem takiej pani... 🙂 

Hm, ale nie wiem czy ja taką jeszcze chce. Wolałbym chyba jakaś o normalnym stosunku do mężczyzn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×