Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asd18

Nie przedłużę umowy o pracę, czy poinformować o tym pracodawcę?

Polecane posty

Gość asd18

Pracuję na umowę o pracę na zastępstwo. Okazało się, że poprzedniczki nie wypełniały swoich obowiązków i to ja nadrabiam ich zaległości z kilku lat. Pierwsza umowa (na rok) kończyła mi się. Musiałam kilka razy prosić kierownika o rozmowę w tej sprawie. Usłyszałam, że, w mniemaniu szefa, nie angażuję się w powierzone obowiązki i działam opieszale. Co do przedłużenia umowy dano mi wolną rękę, jeśli chcę to mi przedłużą, a jeśli nie to nie. Chciałam, umowę przedłużono mi o 2 miesiące. Za tydzień kończy się ta umowa. Nikt mnie nie informuje co dalej. Nie chcę przedłużać umowy, ale nie mam zamiaru komukolwiek tego komunikować. Czuję się potraktowana niesprawiedliwie, atmosfera w pracy jest nieciekawa. Mam ochotę po prostu nie przyjść do pracy po zakończeniu umowy. Z drugiej strony mam samodzielne stanowisko, jeśli nie przyuczę nikogo, to nikt nie będzie wiedział co robić. Ale to chyba nie ja mam się o to martwić? Szefostwo wie, że umowa się kończy a mimo to nic nie robi. Jestem bardzo zdziwiona takim postępowaniem. Z jednej strony chcę być fair, a z drugiej zastanawiam się dlaczego, skoro jestem tak traktowana? Co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretttka

oni pewnie mysla, ze ty pana Boga za nogi zlapalas, ze sie im wyslugujesz. Jeszcze czekaja na moment, ze TO ONI ostentacyjnie ci nie przedluza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×