Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

GRATULACJE CORECZKI ANDZIAKS!!

Polecane posty

Gość gość

GARATULUJEMY CI KOCHANA! UDANEGO ROZWIAZANIA
#ANDZIAKS #POLISVLOGGER #ITSAGIRL #BABYGIRL #CORECZKA #CORKA #LITTLEGIRL #GIRL #NEWBORN #PREGNACY #ANDZIAKSCORKA #ZNAMYPLEC #CORECZKA

Gość Gosc

Trzeba było jej na priv pisać a nie zakładać specjalnie nowy wątek 🤦

Gość gosc

Wątek się trzymał aż pojawiły się wpisy o tym, że Luka ma syndrom piotrusia pana i o egoizmie tego obleśnego narcyza. Och Luka, taka jest prawda, zajmij się ciężarną a nie kafe 😉 

Gość Ehh...

Gratulować to się powinno po porodzie tak na dobrą sprawę, a na razie to życzyć zdrowia i szczęśliwego rozwiązania 😉 

Gość gosc

widzialyscie jak Wojtek sie wkurzył kiedy go nagrywała?

Gość gosc

Wandziax wyznała że marzyła jej się córka. No patrząc na nią od razu było to widać - że marzy jej się lalka którą bedzie przebierać w różowe szmaty, bandaże na głowie, kucyki itp. Dziewczynki są bardziej insta a póżniej można chodzić z nią na pazury, ostrzykiwanie twarzy czy robienie ust. No bajka, zwłaszcza że Andzia nie ma koleżanek. To sobie chciała urodzić 😉 Luka natomiast wolał syna. Ale gdyby był syn, Wandzia za chwilę byłaby w kolenej ciąży. Do skutku hahah Jak u Kobuśki.

Gość gosc

PS ale po córce koleżanki widać, że Wandzia nie ma podejścia do dzieci. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

widzialyscie jak Wojtek sie wkurzył kiedy go nagrywała?

Gdzie można te reakcje zobaczyć?

Gość gość

I co jest dziwnego w tym dziwnego, ze wolała córkę? Większość kobiet chce mieć córkę. Nic negatywnego w tym nie ma. 

Gość Gość
57 minut temu, Gość gosc napisał:

PS ale po córce koleżanki widać, że Wandzia nie ma podejścia do dzieci. 

Coś Ci się pomyliło. Widać, że bardzo lubi dzieci i ma z nimi super kontakt. Można to zobaczyć również w innych vlogach.

Na 100% nie masz dziecka.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Coś Ci się pomyliło. Widać, że bardzo lubi dzieci i ma z nimi super kontakt. Można to zobaczyć również w innych vlogach.

Taaa super podejście rzeczywiście. Z tego co pamietam to kiedyś miała dzieciaka koleżanki pod opieka na wieczór to wciskała mu na sile jedzenie, żal.pl zaburzenia odżywiania się w ten sposób u dziecia buduje , zmuszaniem i wpychaniem słoiczków na sile

Gość Gość

Moje nie chciało NIC jeść. W ogóle nie było głodne. Chodziłam od lekarza do lekarza i żaden nie stwierdził jaka była tego przyczyna. Gdybym nie karmiła wbrew woli dziecka (oczywiście musiałam robić to w formie zabawy, bez płaczu), to skurczyłby się żołądek. Córka miała już sporą niedowagę i anemię. Są straszne niejadki i matki chodzą na rzęsach, żeby maluch zjadł choć odrobinę. Później w dorosłym życiu nie stwierdzono u nich żadnych zaburzeń odżywiania. Idź na oddział, który ma za zadanie leczyć takich pacjentów. Wówczas się dowiesz jakie są tego przyczyny.

Skończcie już pierniczyć. Nie macie pojęcia o dzieciach.

Gość Masakra

Żenada i dno..

Wielkie halo i huczna impreza bo płeć dziecka poznają...Wystarczyło przeazać nowinę na spokoknie a nie w takim stylu 😕 OniOni faktycznie sa niedojarzali i widać jakie maja priorytety w życiu...Płeć  nie jest ważna -ważne że udało im się zajść i że dziecko zdrowe ale oczywiście szumu w mediach trzeba narobić, bo content musi być..

Gość Masakra
49 minut temu, Gość gość napisał:

I co jest dziwnego w tym dziwnego, ze wolała córkę? Większość kobiet chce mieć córkę. Nic negatywnego w tym nie ma. 

Myślę,że większości to obojętne. W dzisiejszych czasach jest duży problem  z zajściem w ciążę i ludzie cieszą się jak zostaną obdarzeni takim darem. A Andziakowie jak widać kielbie we łbie..Juz widze jak kazali komuś załatwiać balony z wypełnieniem w zależności od wyniku badania i na pewno nikt nic nie wiedział- kazda chwila tylko dla YT zero prywatności..Pewnie po porodzie zrobi impreze jeszcze w szpitalu i wynajmie cały...Maskra..

Gość Wer

Ja tez marzyłam o córeczce - to normalne. Rozumiem łzy radości Andzi, myśle ze odnajdzie się w roli mamy i życzę jej tego z całego serca. Luka, wspieraj i pomagaj swojej kobiecie! :-)

Gość Smutna prawda
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Wandziax wyznała że marzyła jej się córka. No patrząc na nią od razu było to widać - że marzy jej się lalka którą bedzie przebierać w różowe szmaty, bandaże na głowie, kucyki itp. Dziewczynki są bardziej insta a póżniej można chodzić z nią na pazury, ostrzykiwanie twarzy czy robienie ust. No bajka, zwłaszcza że Andzia nie ma koleżanek. To sobie chciała urodzić 😉 Luka natomiast wolał syna. Ale gdyby był syn, Wandzia za chwilę byłaby w kolenej ciąży. Do skutku hahah 

Też się tego obawiam 😞Pewnie jej córka będzie wyglądała ja stara malenka poubierana w firmowe ciuszki -bo przecież to najważniejsze..

Gość Chyba Ty
Przed chwilą, Gość Wer napisał:

Ja tez marzyłam o córeczce - to normalne. Rozumiem łzy radości Andzi, myśle ze odnajdzie się w roli mamy i życzę jej tego z całego serca. Luka, wspieraj i pomagaj swojej kobiecie! 🙂

To nie jest normalne 🙂

Gość Wer

A wy ludzie dajcie im żyć i cieszyć się, nie hejtujcie. Niech spokojnie przejdzie te ciąże...

Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ona to sobie może lubić, ale widać, że dzieci jej już nie bardzo. Jak ktoś ma podejście do dzieci to dzieciaki lgną do takiej osoby. A tu już taki maluch tylko krzywa minka i szuka mamy, ona nie umie zająć uwagi takiego dzieciaka, myśli, ze jak sie pieści to dzieci to lubią. I ogólnie pyta takiego malucha czy w brzuchu ma chłopca czy dziewczynę, jakby taki dzieciak cokolwiek z tego rozumiał. 

Z Nikolą też nie ma kontaktu zbytnio, nigdy sie z nią nie bawiła, nie pytała o nic, nie próbowała nawet jakoś sie spoufalić. Nikola traktuje ją jak obcą osobę. 

Gość Wer
2 minuty temu, Gość Chyba Ty napisał:

To nie jest normalne 🙂

Oczywiście, ze normalne. Skoro widzisz w tym coś dziwnego to współczuje zerowej wyobraźni i braku empatii. :)

Gość Wer
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ona to sobie może lubić, ale widać, że dzieci jej już nie bardzo. Jak ktoś ma podejście do dzieci to dzieciaki lgną do takiej osoby. A tu już taki maluch tylko krzywa minka i szuka mamy, ona nie umie zająć uwagi takiego dzieciaka, myśli, ze jak sie pieści to dzieci to lubią. I ogólnie pyta takiego malucha czy w brzuchu ma chłopca czy dziewczynę, jakby taki dzieciak cokolwiek z tego rozumiał. 

Z Nikolą też nie ma kontaktu zbytnio, nigdy sie z nią nie bawiła, nie pytała o nic, nie próbowała nawet jakoś sie spoufalić. Nikola traktuje ją jak obcą osobę. 

Zapewniam Cię, ze do swojego dziecka będzie miała podejście takie jak trzeba. Przestańcie się podniecać ta ciążą, bo śmiejecie się z nich, a same robicie dokładnie to samo.

Gość Wer
5 minut temu, Gość Smutna prawda napisał:

Też się tego obawiam 😞Pewnie jej córka będzie wyglądała ja stara malenka poubierana w firmowe ciuszki -bo przecież to najważniejsze..

A to już nie jest wasz problem. Zajmijcie się swoimi dziećmi. ;)

Gość Gość

Jestem dużo starsza od A., ale nie widzę nic złego w tym, że bardzo się cieszy. Sądzicie, że przez wyświetlenia stanie się bogatsza? To co tutaj piszecie, to jest żenada i masakra. Ja oszczędziłabym tylko pokazywania reakcji członków mojej rodziny, każdego z osobna. Darujcie sobie już to oburzenie, bo jak się to czyta, Wasza komentarze są nieadekwatne do sytuacji.

Gość gosc
6 minut temu, Gość Wer napisał:

A wy ludzie dajcie im żyć i cieszyć się, nie hejtujcie. Niech spokojnie przejdzie te ciąże...

Przecież to woda na młyn dla nich. Oni sami żyją pod publikę, tam nie ma krzty szczerości. Nie bądź głupia. Jakby chciała na spokojne przejść ciąże to by się wycofała z yt na ten czas, albo chociaż nie robiła takiej szopki ze stanu w jakim jest.

Zresztą co najśmieszniejsze babka Edyta spaliła im wielką tajemnicę - oni przyszykowali kilki filmów gdzie wspominają ze poznają płec tuż tuż ale nie mówią i tak chcieli budować napięcie (i wyświetlenia) stopniowo od soboty wrzucając filmiki z chwytliwym tytułem ale bez info, a babka Edyta od razu wywaliła ze bedzie dziewczyna. Więc każdy już wiedział i filmiki miały miejszą popularność 😉 

8 minut temu, Gość Wer napisał:

Ja tez marzyłam o córeczce - to normalne. Rozumiem łzy radości Andzi

Nie to nie jest normalne. Dziecko to człowiek a nie laleczka do przebierania czy owijania głowy w rózowe szmaty więc płeć chyba powinna być obojętna. 

Gość Gość
8 minut temu, Gość Chyba Ty napisał:

To nie jest normalne 🙂

Każdy ma prawo marzyć, a cieszyć się i tak będzie niezależnie od płci. Wyjątek stanowią kobiety, które zawsze nad wszystkim chcą mieć kontrolę.

Gość gosc
5 minut temu, Gość Wer napisał:

Zapewniam Cię, ze do swojego dziecka będzie miała podejście takie jak trzeba

Skąd możesz to wiedzieć? 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a babka Edyta od razu wywaliła ze bedzie dziewczyna. Więc każdy już wiedział i filmiki miały miejszą popularność 😉 

Nie to nie jest normalne. 

W ilu wpisach jeszcze podkreślisz ,,rolę babki Edyty"?

Jak będziesz w ciąży, to zrozumiesz. Hormony.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.