Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytam was

Trafił mi sie tr prawiczek 30-letni

Polecane posty

Gość Zapytam was

 Jedyny plus że ma mieszkanie koło Warszawy ogólnie wygląda nieźle i jest normalne nie wstyd się z nim pokazać ale pewnie ma jakieś problemy z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ludzie cieszcie się że czysty  to jest ważne że nie wchodzi w byle jakie relacje i że kobieta dla niego to ktoś więcej 🙂 nie jest traktowana jak przedmiot jak nie ta to następna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko
8 minut temu, Gość Zapytam was napisał:

 Jedyny plus że ma mieszkanie koło Warszawy ogólnie wygląda nieźle i jest normalne nie wstyd się z nim pokazać ale pewnie ma jakieś problemy z seksem

A ty ile miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam was

Ja w sumie miałam 15 mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taki facet to skarb. Nie jestes jego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Ludzie cieszcie się że czysty  to jest ważne że nie wchodzi w byle jakie relacje i że kobieta dla niego to ktoś więcej 🙂 nie jest traktowana jak przedmiot jak nie ta to następna 

Właśnie 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetka
6 minut temu, Gość Zapytam was napisał:

Ja w sumie miałam 15 mężczyzn

To zostaw go, bo czymś go zarazisz, albo zrób badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem

Co to jest wspaniałego facet wali konia przez 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem

Co to jest wspaniałego facet wali konia przez 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Zapytam was napisał:

Ja w sumie miałam 15 mężczyzn

pracowałaś na domówkach? taki przebieg a piszesz o tym mezczyznie jakby byl z innego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jestem napisał:

Co to jest wspaniałego facet wali konia przez 30 lat

tak od urodzenia w wózku też walił 😄 co za tępa strzała z ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość zetka napisał:

To zostaw go, bo czymś go zarazisz, albo zrób badania.

daj spokój takiego berła bym nie dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

dziewczyna ma normalną liczbę partnerów seksualnych badania naukowe mówią że norma wynosi od 15 do 60 facetów w wieku 30 lat dla kobiety więc dziewczyna jest porządna bardzo mały przebieg teraz młode dziewczyny nie są takie głupie i 22-latka potrafi mieć 100 150 facetów i jest to normalne ten facet nie potępiam go oczywiście ale ewidentnie ma jakiś problem seks to samo u zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhajkdkc
2 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

dziewczyna ma normalną liczbę partnerów seksualnych badania naukowe mówią że norma wynosi od 15 do 60 facetów w wieku 30 lat dla kobiety więc dziewczyna jest porządna bardzo mały przebieg teraz młode dziewczyny nie są takie głupie i 22-latka potrafi mieć 100 150 facetów i jest to normalne ten facet nie potępiam go oczywiście ale ewidentnie ma jakiś problem seks to samo u zdrowia

Norma dla q. R. W. Y. Chyba, pewnie jakieś lewackie artykuły czytasz. Mam nadzieję, że moje córki będą mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
16 godzin temu, Gość Hhajkdkc napisał:

Norma dla q. R. W. Y. Chyba, pewnie jakieś lewackie artykuły czytasz. Mam nadzieję, że moje córki będą mądrzejsze.

współczuję twoją córką takiego ojca pewnie gejów i lesbijek też nienawidzisz a to normalne orientacje seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki

Może po prostu mu nie wyszło z dziewczynami? Takich przypadków będzie coraz więcej, facetów jest więcej, kobiet mniej, romantyczne wzorce przekazywane przez kulturę masową każą kobietom marzyć o księciu z bajki, a przez to często umykają ich uwadze zwyczajni, mili faceci. Pomijam już takich, którzy tak jak ja są po prostu brzydcy, nieśmiali, odnosili niepowodzenia w życiu uczuciowym i z uwagi na brak czasu zaniedbali swoje życie towarzyskie. To żadna ujma, chyba że przy okazji wini kobiety za swój stan, to wtedy jest ...oliną, ale jak nie, to spoko. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki
Przed chwilą, Gość Brzydki napisał:

Może po prostu mu nie wyszło z dziewczynami? Takich przypadków będzie coraz więcej, facetów jest więcej, kobiet mniej, romantyczne wzorce przekazywane przez kulturę masową każą kobietom marzyć o księciu z bajki, a przez to często umykają ich uwadze zwyczajni, mili faceci. Pomijam już takich, którzy tak jak ja są po prostu brzydcy, nieśmiali, odnosili niepowodzenia w życiu uczuciowym i z uwagi na brak czasu zaniedbali swoje życie towarzyskie. To żadna ujma, chyba że przy okazji wini kobiety za swój stan, to wtedy jest ...oliną, ale jak nie, to spoko. Powodzenia 🙂

*...oliną, ucięło mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
39 minut temu, Gość Zapytam was napisał:

 Jedyny plus że ma mieszkanie koło Warszawy ogólnie wygląda nieźle i jest normalne nie wstyd się z nim pokazać ale pewnie ma jakieś problemy z seksem

Jestes denna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki

Oj, ale czemu od razu wyzywacie ją za wątpliwości? Każdy ma do nich prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajsksksid
16 minut temu, Gość Geniusz napisał:

współczuję twoją córką takiego ojca pewnie gejów i lesbijek też nienawidzisz a to normalne orientacje seksualne

Jeśli już to Twoim córkom. Geniuszu ale dla Ciebie język polski jest zbyt trudny, ponieważ zajęta/zajęty byłeś obrabianiem półek xD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty sie ciesz ze jakiegos syfu nie ma i Cie nie zarazi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego

To faktycznie bardzo słabo pewnie coś z głową ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×