Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwnyJESTtenSWIAT

Boże jakiego mam doła.. tragedia, ciężki stan

Polecane posty

Gość dziwnyJESTtenSWIAT

ehh.. to jest coś strasznego, co samotność robi z człowieka ;(

właśnie mnie wzięło na wspominki jak kiedyś spędzałem to piękne święto jakim jest święto niepodległości ze swoją ówczesną kobietą, człowiek był szczęśliwy i miał wrażenie, że nic mu więcej nie potrzeba ..

a dzisiaj? jestem samotny od tylu lat, od rana piłem bo inaczej nie umiem już w takie wolne dni, teraz już nie pije bo rano trzeba wstać do pracy i wchodzi mi zamułka i dołek z samotności

mam tak okropnego doła, że nie wiem co mam ze soba robić, chodzę dosłownie w kółko po domu i mnie telepie, ehhh co za parszywe czasy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppp

uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Na  jednej kobiecie świat się nie kończy. Czasami los może odwracać się bardzo szybko na złe, jak i dobre, głowa do góry kolego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Nie zmyślaj bawidamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość K4k napisał:

Nie zmyślaj bawidamku.

Co ty znowu masz za schizy kobieto. Siedzi taka niespełniona stara baba i widzisz wszędzie swojego Alfonsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co ty znowu masz za schizy kobieto. Siedzi taka niespełniona stara baba i widzisz wszędzie swojego Alfonsa.

Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyJESTtenS
15 minut temu, Gość Gość... napisał:

Na  jednej kobiecie świat się nie kończy. Czasami los może odwracać się bardzo szybko na złe, jak i dobre, głowa do góry kolego. 

pewnie, ze sie nie konczy, ale ja juz swoje lata mam i nie wierze abym jeszcze z kims sie zwiazal, gdyby tak bylo to juz bym dawno mial kogos nowego a takto zyje od blisko 5 lat w samotnosci j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

Żałosne. 

Twoje zachowanie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okey

Poznasz nową laske, zaruhasz i ci wróci sens życia, znam to, drugi człowiek robi cuda w psychice. Kobiety też nie lubią być same i uparte cierpią bez powodu, ale nie każda szuka księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twoje zachowanie chyba.

Raczej na pewno twoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeneek
3 minuty temu, Gość dziwnyJESTtenS napisał:

pewnie, ze sie nie konczy, ale ja juz swoje lata mam i nie wierze abym jeszcze z kims sie zwiazal, gdyby tak bylo to juz bym dawno mial kogos nowego a takto zyje od blisko 5 lat w samotnosci j

Gdzie poprzednią laske poznałeś i co z nią się stało? 

ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Raczej na pewno twoje. 

Moje bo? Bo masz schizy że piszesz z jakimś jelopem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moje bo? Bo masz schizy że piszesz z jakimś jelopem? 

Nie schizy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boję się starych panien. Są dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adameq

Polecam zainwestować w pracę na siłowni. Treningi i skupienie na cwiczeniach Cie od tego uratują - oraz polecam znalezc, rozwijać własne hobby 😉 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyJESTtenS
21 minut temu, Gość okey napisał:

Poznasz nową laske, zaruhasz i ci wróci sens życia, znam to, drugi człowiek robi cuda w psychice. Kobiety też nie lubią być same i uparte cierpią bez powodu, ale nie każda szuka księcia.

no gdybym poznal nowa to by tak bylo jak mowisz, ale ja juz wlasnie w to nie wierze, ze poznam nową...

mam 34 lata i od 6 lat jestem samotny

19 minut temu, Gość zeeneek napisał:

Gdzie poprzednią laske poznałeś i co z nią się stało? 

ile lat?

poprzednią jeszcze na studiach, zostawila mnie dla innego po 5 latach związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyJESTtenS
12 minut temu, Gość Adameq napisał:

Polecam zainwestować w pracę na siłowni. Treningi i skupienie na cwiczeniach Cie od tego uratują - oraz polecam znalezc, rozwijać własne hobby 😉 pozdrawiam

na siłowni chodzę od 16 roku zycia i przyznam szczerze, ze juz od paru lat rzygam nią..

nie chce mi się totalnie, nie mam na to siły psychicznej i fizycznej (ciezko pracuje fizycznie po 10h dziennie i jak wracam to padam na pysk), po prostu nie mam sensu zycia obecnie, a na siłke pojde raz na jakies 2 tygodnie z musu, ale te treningi sa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśś

Będzie dobrze. Głowa do góry. Jutro zacznie się kolejny dzień. Może spotkasz kogoś wyjątkowego. Rozejrzyj się uważnie dookoła. Myśl pozytywnie,a napewno ci się uda. Wierzę w to!!🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość okey napisał:

Poznasz nową laske, zaruhasz i ci wróci sens życia, znam to, drugi człowiek robi cuda w psychice. Kobiety też nie lubią być same i uparte cierpią bez powodu, ale nie każda szuka księcia.

Dokładnie!!100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Aśś napisał:

Będzie dobrze. Głowa do góry. Jutro zacznie się kolejny dzień. Może spotkasz kogoś wyjątkowego. Rozejrzyj się uważnie dookoła. Myśl pozytywnie,a napewno ci się uda. Wierzę w to!!🙂

Też się pod tym podpisuje!będzie dobrze, musisz w to wierzyć i żyć ta nadzieja!bedzie dobrze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyJESTtenS
11 minut temu, Gość Aśś napisał:

Będzie dobrze. Głowa do góry. Jutro zacznie się kolejny dzień. Może spotkasz kogoś wyjątkowego. Rozejrzyj się uważnie dookoła. Myśl pozytywnie,a napewno ci się uda. Wierzę w to!!🙂

heh.. jakbym był młody i naiwny to moglbym wierzyc w takie bajki, sory ale ja juz za długo czekam i zyje w samotnosci by miec jeszcze jakakolwiek nadzieje, to juz nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

No jasne że będzie dobrze tylko otwórz szeroko oczy bo szczęście puka  do Twych drzwi.Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyJESTtenS
4 minuty temu, Gość Gosia napisał:

No jasne że będzie dobrze tylko otwórz szeroko oczy bo szczęście puka  do Twych drzwi.Ile masz lat?

pisałem kilka postów wyzej, 34... a oczy mam otwarte od dawna, nic mi z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśś
8 minut temu, Gość dziwnyJESTtenS napisał:

heh.. jakbym był młody i naiwny to moglbym wierzyc w takie bajki, sory ale ja juz za długo czekam i zyje w samotnosci by miec jeszcze jakakolwiek nadzieje, to juz nie te czasy

Ja cię doskonale rozumiem bo jestem w twoim wieku, ale wcale taki stary to nie jesteś. Jak będziesz szukał na siłę i żył z myślą że musisz kogoś znaleźć to faktycznie może być ci ciężko. Jak nie będziesz szukał na siłę to miłość się pojawi. Wiem coś o tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Aśś napisał:

Ja cię doskonale rozumiem bo jestem w twoim wieku, ale wcale taki stary to nie jesteś. Jak będziesz szukał na siłę i żył z myślą że musisz kogoś znaleźć to faktycznie może być ci ciężko. Jak nie będziesz szukał na siłę to miłość się pojawi. Wiem coś o tym 🙂

Przecież on nie szuka. Ja go rozumiem, mam podobnie ale ja akurat nie żałuje rozpadu mojego poprzedniego związku. Wole być sam jak w chójowym, mimo to przykro jest siedzieć samemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
13 minut temu, Gość dziwnyJESTtenS napisał:

pisałem kilka postów wyzej, 34... a oczy mam otwarte od dawna, nic mi z tego

Miłość się pojawi tylko musisz bywać tam gdzie są ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
2 godziny temu, Gość dziwnyJESTtenSWIAT napisał:

ehh.. to jest coś strasznego, co samotność robi z człowieka ;(

właśnie mnie wzięło na wspominki jak kiedyś spędzałem to piękne święto jakim jest święto niepodległości ze swoją ówczesną kobietą, człowiek był szczęśliwy i miał wrażenie, że nic mu więcej nie potrzeba ..

a dzisiaj? jestem samotny od tylu lat, od rana piłem bo inaczej nie umiem już w takie wolne dni, teraz już nie pije bo rano trzeba wstać do pracy i wchodzi mi zamułka i dołek z samotności

mam tak okropnego doła, że nie wiem co mam ze soba robić, chodzę dosłownie w kółko po domu i mnie telepie, ehhh co za parszywe czasy 😕

Telepie cię? Z picia czy z nerwów? Mieszkasz sam? Nie masz z kim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość dziwnyJESTtenS napisał:

pewnie, ze sie nie konczy, ale ja juz swoje lata mam i nie wierze abym jeszcze z kims sie zwiazal, gdyby tak bylo to juz bym dawno mial kogos nowego a takto zyje od blisko 5 lat w samotnosci j

Za ścianą masz źonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny jesttenswiat
1 godzinę temu, Gość love napisał:

Telepie cię? Z picia czy z nerwów? Mieszkasz sam? Nie masz z kim pogadać?

Mieszkam z rodzicami, po tym jak mnie zostawila kobieta parę lat temu wróciłem do rodzinnego domu, a pogadac nie mam z kim, samotność mnie zzera na maxa. A telepie z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A myślałam że jestem sama

Też mam 34 lata. Też o dziwo czuje to co Ty... Wróciłam do rodziców i mnie telepie. Chodzę po domu w kolko jak lew po klatce i nie wiem co ze sobą zrobić. Nerwy mnie wykanczaja. Żre mnie od środka. I też dziś wspominałam jak spedzalam to święto że swoim ówczesnym facetem. I myślałam że tak pieknie będzie już zawsze. A teraz pustka. Czuję jakby nikt mnie nie rozumiał i że nic mi już nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×