Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DominikK

Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Polecane posty

Witam mam taki problem, że na domówce za dużo wypiłem i byłem z dziewczyną w łazience (ma aktualnie 14 lat za miesiąc 15) i problem tkwi w tym, że od tamtego czasu moją dziewczynę mdli, miesiąc temu doszedł ból głowy, a nie dawno ból prawego jajnika. Sytuacja wydarzyła się 26 sierpnia 2019 roku. Moja dziewczyna miała już 3 okresy, ale boję się, że może być w ciąży (sam mam 16 za niedługo 17 lat) i nie wyobrażam sobie mnie w roli ojca. Do niczego nie doszło w łazience, ale teraz mam wątpliwości po tym co moja dziewczyn napisała. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Teraz w sobotę jadę wykonać test ciążowy, ale napiszcie mi wszystko czy może być itd. Dziękuję z góry. Dodam jeszcze, że myślę o samobójstwie.  Jeszcze dopowiem, że moja dziewczyna nie ma brzucha, ma taki sam jak na początku czerwca. Proszę mnie wesprzeć bo wymiotuję ze stresu od paru godzin. I co można zauważyć w połowie 4 miesiąca ciąży, jak by była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kredki na jutro już spakowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, DominikK napisał:

 

Proszę o normalną odpowiedź bo naprawdę jestem aktualnie w złym stanie psychicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dodam jeszcze, że pierwszy okres po tym incydencie spóźniał się 8 dni, ale dostała trwał 5 jak zawsze, następny okres był dzień wcześniej, a późniejszy 1 dzień później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, DominikK napisał:

Witam mam taki problem, że na domówce za dużo wypiłem i byłem z dziewczyną w łazience (ma aktualnie 14 lat za miesiąc 15) i problem tkwi w tym, że od tamtego czasu moją dziewczynę mdli, miesiąc temu doszedł ból głowy, a nie dawno ból prawego jajnika. Sytuacja wydarzyła się 26 sierpnia 2019 roku. Moja dziewczyna miała już 3 okresy, ale boję się, że może być w ciąży (sam mam 16 za niedługo 17 lat) i nie wyobrażam sobie mnie w roli ojca. Do niczego nie doszło w łazience, ale teraz mam wątpliwości po tym co moja dziewczyn napisała. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Teraz w sobotę jadę wykonać test ciążowy, ale napiszcie mi wszystko czy może być itd. Dziękuję z góry. Dodam jeszcze, że myślę o samobójstwie.  Jeszcze dopowiem, że moja dziewczyna nie ma brzucha, ma taki sam jak na początku czerwca. Proszę mnie wesprzeć bo wymiotuję ze stresu od paru godzin. I co można zauważyć w połowie 4 miesiąca ciąży, jak by była?

Boże... dziecko nie jest w ciąży ale ty lepiej seks i inne zabawy sobie odpuść bo widać, że nie dorosłes do tego i jeszcze zniszczyles tej młodej dziewczynce (dziecku) życie zabierajac jej niewinność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem mojej dziewczynie, że nie dotknę ją aż nie skończy 17 lat. Wiem nie dorosłem, dlatego daje sobie czas. Nie patrz na mnie z   góry, bo naprawdę staram się być jak najlepszy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest w ciąży. 

Marne szanse na to bardzo. 

W 4 msc może mieć np cycki większe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klara napisał:

Nie jest w ciąży. 

Marne szanse na to bardzo. 

W 4 msc może mieć np cycki większe 🙂

Dziękuję za mądrą i dobrą odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila

To w końcu ja przeleciales w tej łazience czy nie? Bo raz piszesz ze tak a raz ze do niczego nie doszło. Weź napisz jeszcze raz od początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DominikK napisał:

Dziękuję za mądrą i dobrą odpowiedź. 

Zrobcie test żeby się uspokoić i upewnić. 

Natomiast jeśli ta sytuacja miała miejsce w sierpniu to nawet jak test zrobicie w połowie dnia /wieczorem, to jest wiarygodny:) 

Także bez stresu. 

Natomiast faktycznie wstrzymajcie się ze współżyciem, wiem, że to moje czcze gadanie i zrobicie co będziecie chcieli, ale to są właśnie konsekwencje takich decyzji. 

Zrzuc sobie klasycznie z kręgosłupa ręką, nic ci się nie stanie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila

A no i zastanów się w końcu czy to czerwiec czy sierpień był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

A dlaczego juz dawno nie kupiliście testu w aptece za 10 zł, przecież minęły już 3 miesiące...?trzy okresy były i jest to niemożliwe aby była w ciąży! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Matka napisał:

A dlaczego juz dawno nie kupiliście testu w aptece za 10 zł, przecież minęły już 3 miesiące...?trzy okresy były i jest to niemożliwe aby była w ciąży! 

Ja chciałem zrobić test już, gdy moja dziewczyna nie miała 4 dni okresu, aczkolwiek powiedziała mi, żebyśmy narazie nie robili bo wyczuwa okres, że dostanie, aż w końcu dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ajcila napisał:

A no i zastanów się w końcu czy to czerwiec czy sierpień był 

Niech Pani przeczyta jeszcze raz dobrze i uważnie co napisałem, bo trudno Pani wchodzi czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila

To jak miała zajść w ciążę skoro do niczego nie doszło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ajcila napisał:

To jak miała zajść w ciążę skoro do niczego nie doszło? 

Byłem pewny, ze do niczego nie doszło, ale jak napisała mi dziewczyna o tych objawach to dostałem wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila
2 minuty temu, DominikK napisał:

Byłem pewny, ze do niczego nie doszło, ale jak napisała mi dziewczyna o tych objawach to dostałem wątpliwości.

W ciula Cię robi chłopie. Albo Cię sprawdza jak zareagujesz. W ciąży nie jest na 100 procent. Przecież nie jest wiatropylna.  Wrzuć na luz i do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, DominikK napisał:

Obiecałem mojej dziewczynie, że nie dotknę ją aż nie skończy 17 lat. Wiem nie dorosłem, dlatego daje sobie czas. Nie patrz na mnie z   góry, bo naprawdę staram się być jak najlepszy... 

Straciłam dziewictwo w wieku 16 lat z  chłopakiem który później był moim narzeczonym, rostalismy się. Teraz po wielu latach mając kochającego męża strasznie żałuję tego, że zrobiłam to w tak młodym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Straciłam dziewictwo w wieku 16 lat z  chłopakiem który później był moim narzeczonym, rostalismy się. Teraz po wielu latach mając kochającego męża strasznie żałuję tego, że zrobiłam to w tak młodym wieku. 

A ja nie żałuje, bo mąż też nie był prawiczkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja nie żałuje, bo mąż też nie był prawiczkiem. 

Wie Pani, ja naprawdę czuję, że to jest moja (pierwsza dziewczyna i ostatnia), głupio tak pisać w wieku 16 lat, ale jestem z nią 1,5 roku i kocham ją tak jak kochałem z początku. Narazie tez nie chce tak szybko tracić prawictwa, ona nie chcę dziewictwa dlatego uzgodniłem z moją dziewczyną, że zrobimy to kiedy będziemy razem pewni. Ja też nie jestem chłopakiem który by cię na to narzucał, żeby uprawiać seks. Ale jestem bardzo nadopiekuńczy i strachliwy, dlatego napisałem ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila
6 minut temu, DominikK napisał:

Wie Pani, ja naprawdę czuję, że to jest moja (pierwsza dziewczyna i ostatnia), głupio tak pisać w wieku 16 lat, ale jestem z nią 1,5 roku i kocham ją tak jak kochałem z początku. Narazie tez nie chce tak szybko tracić prawictwa, ona nie chcę dziewictwa dlatego uzgodniłem z moją dziewczyną, że zrobimy to kiedy będziemy razem pewni. Ja też nie jestem chłopakiem który by cię na to narzucał, żeby uprawiać seks. Ale jestem bardzo nadopiekuńczy i strachliwy, dlatego napisałem ten post.

Oj młody jesteś i nie możesz być pewien że to twoja ostatnia dziewczyna uwierz mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja nie żałuje, bo mąż też nie był prawiczkiem. 

Mój też nie był prawiczkiem, ale mimo tego ja żałuję i momentami źle się z tym czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Ajcila napisał:

Oj młody jesteś i nie możesz być pewien że to twoja ostatnia dziewczyna uwierz mi 

No nie może być pewny, ale ja Męża poznałam w wieku 16 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Sa testy do kupienia w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcila
1 godzinę temu, Klara napisał:

No nie może być pewny, ale ja Męża poznałam w wieku 16 lat 🙂

To gratuluję. 

Ale to rzadkość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby jednak jakimś cudem to nie było prowo, to nie wiem, jakim osłem patentowanym musi być autor, żeby w danej sytuacji obawiać się ciąży. Z takim poziomem wiedzy na ten temat powinien do końca życia współżyć jedynie z Renią Rączkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love

Dominiku zachęć ją, żeby i tak odwiedziła ginekolożkę  najlepiej dziecięcą. Te objawy u niej są niepokojące i powinna sprawdzić czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomijając wcześniejsze rady, aby darować sobie na razie współżycie, proponuję, abyś także nie pił alkoholu. Trzeba wiedzieć kiedy, z kim i gdzie pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pomijając wcześniejsze rady, aby darować sobie na razie współżycie, proponuję, abyś także nie pił alkoholu. Trzeba wiedzieć kiedy, z kim i gdzie pić.

Nie spożywam alkoholu, raczej  jestem człowiekiem, którego to nie przyciąga, ale poniosło mnie na domówce, nie powiem nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dominiku, ciaza mozliwa, ale na  pewno nie ty jestes ojcem.Ulzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×