Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grutt

Wody płodowe

Polecane posty

Gość Grutt

Kochane, odchodzę od zmysłów. 

Na 13 listopada termin, czyli właściwie uznajmy, że na jutro. Nie odpadł mi czop, a może odpadł, to moja pierwsza ciąża a ostatnimi czasy miałam dość gęste upławy więc sama nie wiem.

Ale... poszłam na wieczór dzis wziąć prysznic, nagle uleciała ze mnie niekontrolowana ilość cieplej wody, może szklanka. Nie zdążyłam się przypatrzeć jaki kolor bo zaraz popłynęły wraz z wodą. Żadnych skurczy nic, a miało to miejsce 1,5h temu. Nie mogłoby być to siusiu bo właściwie przed prysznicem się załatwiałam to wątpię, że w ciągu 10min miałam tak pełny pęcherz, że mi postanowił sam się opróżnić pod prysznicem, gdzie problemów z nietrzymaniem moczu nie miałam. 

Myslicie, ze coś się zaczyna i możliwe, ze byly to wody płodowe? Miała któraś z Was tak samo lub podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Całkiem możliwe. Mi przebijali worek w szpitalu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie były to wody płodowe. Jeśli nie zauważyłaś jakiego były koloru to spoko, znaczy że były bezbarwne czyli ok..przygotuj się bo może poród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokss
4 godziny temu, Niebieska_Panda napisał:

Prawdopodobnie były to wody płodowe. Jeśli nie zauważyłaś jakiego były koloru to spoko, znaczy że były bezbarwne czyli ok..przygotuj się bo może poród. 

To super, cieszę się bo mam dość już tego brzucha jak ogromna dynia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokss

Póki co to tyle się zadziało, bo odpisuje na wątek o 5 i nic się nie rozkręciło ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agsl

Jesli nic sie nie bedzie dzialo idz do swojego lekarza albo do szpitala i opisz co sie stalo. Trzeba sprawdzic ilosc wod plodowych. Caly czas sie z Ciebie sacza? Teoretycznie powinny, choc dziecko ustawione do porodu dziala jak korek i hamuje ich wyplyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokssk
3 godziny temu, Gość Agsl napisał:

Jesli nic sie nie bedzie dzialo idz do swojego lekarza albo do szpitala i opisz co sie stalo. Trzeba sprawdzic ilosc wod plodowych. Caly czas sie z Ciebie sacza? Teoretycznie powinny, choc dziecko ustawione do porodu dziala jak korek i hamuje ich wyplyw. 

Nie, od tamtego zajścia nic. Jest bardzo ruchliwe... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kokssk napisał:

Nie, od tamtego zajścia nic. Jest bardzo ruchliwe... 😭

Nie rozumiem na co czekasz??? Zgłoś się do szpitala! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsua
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie rozumiem na co czekasz??? Zgłoś się do szpitala! 

Znaczy zawsze było ruchliwe nad ranem i wieczorem, więc raczej nie czuje powodów do paniki :- ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Jsua napisał:

Znaczy zawsze było ruchliwe nad ranem i wieczorem, więc raczej nie czuje powodów do paniki :- ) 

No pewnie, wody ci odeszły, po co sprawdzić cokolwiek. Nie rozumiem podejscia, masz jakies wątpliwości to idziesz to sprawdzić. Twoje dziecko, twój wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Wiesz, my nie jestesmy lekarzami, mozemy Ci tylko cos napisac z wlasnego doswiadczenia, co znaczy, ze mozemy wprowadzic Cie w blad. Idz do swojego gina. Przyjmie Cie poza kolejka, jezeli jestes w zaawansowanej ciazy, a cos zaczyna sie dziac. Mozesz tez do niego zadzwonic, zawsze cos doradzi. Super, ze maluszek jest ruchliwy. To dobry znak. Pod koniec ciazy lepiej jednak upewniac sie co do rzeczy, ktorych nie jestesmy pewni lub ktore budza nasze zaniepokojenie. Jezeli nie jestes pewna czy jechac do szpitala to dzwon do swojego lekarza prowadzacego, w ostatecznosci do poloznej, jezeli juz masz wybrana i mialas z nia kontakt. Oni pokieruja Toba dalej. Trzymam mocno kciuki za Twoje szybkie i lekkie rozwiazanie. Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszędzie piszą że jeśli odejdą wody plodowe to należy zgłosić się do szpitala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×