Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NelkaS

Wasze ulubione postacie z horrorów?

Polecane posty

Gość gość

Ja uwielbiam Obcego.  Ogromnie sie ciesze, ze sa kolejne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja lubię wszelkiego rodzaju mutanty, one nic nie mówią, drą się i zabijają, a są przy tym najważniejsza postacią w filmie haha

 

Ja również bardzo lubię właśnie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jakośc trzymają w napięciu przez cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja lubię wszelkiego rodzaju mutanty, one nic nie mówią, drą się i zabijają, a są przy tym najważniejsza postacią w filmie haha

 

Ja również bardzo lubię właśnie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jakośc trzymają w napięciu przez cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo lubię właśnie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jakoś trzymają w napięciu przez cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczę jak się zapowiada 🙂 Trzeba będzie chyba zrobić jakąś dłuższą listę z najlepszymi filmami, bo z tego co widzę trochę jeszcze mi zostało do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może zapytam inaczej.

Jakiego horroru nie polecacie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden z najgorszych to "Zakonnica" oraz "Prawda i wyzwanie" horrory całkowicie nie udane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - Diabelski Młyn .... dramat, dawno nie widziałem nic gorszego i nie polecam sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Także czekamy na W lesie dziś nie zaśnie nikt i dokładniejszą ocenę jak ta produkcja wypadła. 

Też czekam na ten film od czasu kiedy pojawil się zwiastun. Może być naprawdę niezły 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj wyżej wspomniał o tych starych horrorach też uważam że były niezłe. Oglądałam kilka nie pamiętam jednak tytułów ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ktoś tutaj wyżej wspomniał o tych starych horrorach też uważam że były niezłe. Oglądałam kilka nie pamiętam jednak tytułów ale było warto.

Z tych starszych to koniecznie oglądnijcie sobie Evil Dead fenomenalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tych starszych to koniecznie oglądnijcie sobie Evil Dead fenomenalny

A mnie akurat ten się średnio podobał 😉 Śmiem twierdzić, że ten polski może być ciekawszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wszelakie mutanty, ponieważ one są takim odzwierciedlaniem złych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie zawsze tak jest 😉 Jednak rzeczywiście częściej zdarza się, że są źli. W tych horrorze chyba tak właśnie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja natomiast lubię wracać do starych horrorów i już tutaj kilka wymieniliśmy. No czekam, że 2020 przyniesie kilka fajnych propozycji 

Już niebawem się przekonamy nowego horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już niebawem się przekonamy nowego horroru.

dokładnie to 13 marca jeszcze kilka dni i będzie premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanką horrorów, często oglądamy z chłopakiem. Z ulubionych postaci mogę wymienić Freddyego Krugera, oraz Pennnywise z filmu "To" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Gale Wheathers z serii "Krzyk". No i sporo postaci z "Aliens" też zapada w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A może macie jakiś seria w wersji horroru, na weekend coś ciekawego by się przydało.

no jest przecież maraton w Heliosie, ale on się zaczyna o 23..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to coś kolejnego czego jeszcze nie widziałem. Dołącza w takim razie do listy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×