Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Igamaga

Centru Konferencyjne U Ostrowskich SIemianowice

Polecane posty

Gość Igamaga

Część czy ktoś z was był ostatnio na imprezie w Centrum Konferencyjne bankietowym U Ostrowskich w Siemianowicach Śląskich. Szukam miejsca na wesele i koleżanka poleciła mi ten lokal. Już go odwiedziłam i bardzo mi się podoba. Właściciel tez jest ok (konkretny i ma fajne pomysły) ale chciałabym poznać opinie gości zanim podejmę decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Byłam tam na sylwestrze. Bawiliśmy się perfekcyjnie. Ładna i duża sala, świetna muzyka. No i obsługa na poziomie. Jedzenie tez serwowali wspaniałe. Wszystko elegancko podane. Sam lokal tez jest odpowiedni na taki imprezy (ładnie urządzony ma odpowiedni klimat) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Spokojnie możesz u nich urządzać wesele. Ja urządzałam wesele u nich w zeszłym roku. Jesteśmy z mężem bardzo zadowolenie. Nawet moja mama była pod wrażeniem (a jej trudno dogodzić:)). Pan Włodzimierz - właściciel bardzo miły i pomocny. Dopilnował by wszystko było zgodnie z ustaleniami. Mają duży wybór menu, jedzenie przygotowywać na miejscu. Wszystko jest świeże i smaczne. Obsługa tez ok. A lokal widziałaś - prawda że piękny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

U Ostrowskich jest super. Koleżanka miała tam swoje wesele i było naprawdę bardzo ładnie. Jestem pod wrażeniem. Wszystko dopracowane w każdym szczególe.Moja koleżanka cały czas bawiła się z mężem i z gośćmi nic ją nie obchodziło. Obsługa wszystkim idealnie się zajęła. Pilnowała by gościom nic nie brakowało. Jedzonko pychota. Lokal ładnie urządzony. Spokojnie można tam robić imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry lokal na imprezy. Byłam tam na weselu i potem na sylwestrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze się bawiliśmy. Ładny lokal z dobra obsługą. Jedzeni pyszne, świeże i dobrej jakości. Muzyka tez była bardzo fajna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wielkie dzięki za informację na temat Lokalu U Ostrowskich. Zorganizowałam tam komunie mojej córki. Przemiły właściciel - pan Włodzimierz bardzo pomógł mi przy organizacji imprezy i ma cenne rady. Dopilnował by wszystko było dopięte na ostatni guziki. Elegancko przygotował salę. Dzieciaki mogły się pobawić w pięknie urządzonym ogrodzie. No i to jedzonko pyszne i elegancko podane . Po prostu perfekcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze wesele odbyło się w CBK U Ostrowskich. I spokojnie mogę powiedzieć że to był dobry wybór. Pan Włodzimierz - właściciel bardzo pomógł nam przy organizacji imprezy służył radą i kontaktami. Świetnie wszystko przygotowali. Mają piękna salę bankietową, eleganckie wnętrza świetna obsługa i pyszne jedzenie w ilościach nie do przejedzenia. Spokojne tam można urządzać takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Ostrowskich to idealne miejsce na takie imprezy. Bawiłam tam na weselu. Bardzo mi się tam podoba. Świetna obsługa pyszne jedzenie i bardzo ładne miejsce. Warto je wziąć pod rozwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×