Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahaha

Nowa ja

Polecane posty

Gość hahaha

Jak ci się podoba moja "mała" przemiana? 

A to początek dopiero. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spox

w tych dresach , markerach zamiast brwi, z tipsami i kiepskimi włosami jesteś jeszcze bardziej beznadziejna niż w tych leginsach w panterkę,ale spoko..chłopaki pod kamienicą mówili,że na dzielni robisz furorę plastik fantastik hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość spox napisał:

w tych dresach , markerach zamiast brwi, z tipsami i kiepskimi włosami jesteś jeszcze bardziej beznadziejna niż w tych leginsach w panterkę,ale spoko..chłopaki pod kamienicą mówili,że na dzielni robisz furorę plastik fantastik hahahahha

kłamca. ! Nic z tego nie możesz mi zarzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spox
Przed chwilą, Gość hahaha napisał:

kłamca. ! Nic z tego nie możesz mi zarzucić:)

chyba doczepy do włosów zmieniłaś???fakt jakos teraz nie widać łączeń hahahha i w głowę cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

laska!!!nie kupuj tak obcisłych s.u.k.i.e.n.e.k na swoje gabaryty, wyglądasz ohydnie ,każda fałda sie odznacza i te bezgustne falbanki w kolorze różowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnicy tak piszą
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

laska!!!nie kupuj tak obcisłych s.u.k.i.e.n.e.k na swoje gabaryty, wyglądasz ohydnie ,każda fałda sie odznacza i te bezgustne falbanki w kolorze różowym

mówiłam że to dopiero początek:) dlatego fałdki odznaczaja się namiętnie i sexownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość zazdrośnicy tak piszą napisał:

mówiłam że to dopiero początek:) dlatego fałdki odznaczaja się namiętnie i sexownie:)

seksownie na losze z różową świńską urodą..ohoho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

seksownie na losze z różową świńską urodą..ohoho..

skąd wiesz że taka moja uroda? podobno mnie nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość hahaha napisał:

skąd wiesz że taka moja uroda? podobno mnie nie znasz?

przez monitor widać twoje zaróżowienie na twarzy i blond grzywkę...kamere zaklej hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

przez monitor widać twoje zaróżowienie na twarzy i blond grzywkę...kamere zaklej hahhaha

przestań gadać głoopoty , dobrze wiem że gdybyś tylko mógł to byś z chęcią mnie za te fałdki potrzymał i za te blond grzywkę wytarmosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość hahaha napisał:

przestań gadać głoopoty , dobrze wiem że gdybyś tylko mógł to byś z chęcią mnie za te fałdki potrzymał i za te blond grzywkę wytarmosił.

jasne i kartona na łeb,żebym mógł sobie wyobrażać tamtą ..Masz rację, to kiedy i gdzie?wezmę odpowiedni karton ,podaj wymiary głowy rzecz jasna.hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka rada
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jasne i kartona na łeb,żebym mógł sobie wyobrażać tamtą ..Masz rację, to kiedy i gdzie?wezmę odpowiedni karton ,podaj wymiary głowy rzecz jasna.hahahhaha

Nie jestem desperatką:) Facetów mogłabym mieć na peczki ale nie jestem tez koorfą. A tobie radzę, zamiast szukać kobiety( co może okazać się trudne) połóż karton na parapet i wsadz kootacha w kaloryfer. Bedzie szybciej i nie bedziesz musiał prosic zadnej żeby załozyła na głowę karton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość taka rada napisał:

Nie jestem desperatką:) Facetów mogłabym mieć na peczki ale nie jestem tez koorfą. A tobie radzę, zamiast szukać kobiety( co może okazać się trudne) połóż karton na parapet i wsadz kootacha w kaloryfer. Bedzie szybciej i nie bedziesz musiał prosic zadnej żeby załozyła na głowę karton.

masz problem-za duże mniemanie o sobie i szukanie uwagi tam gdzie jej nie znajdziesz buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

masz problem-za duże mniemanie o sobie i szukanie uwagi tam gdzie jej nie znajdziesz buuuuuuuuuu

coś ty:):) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

masz problem-za duże mniemanie o sobie i szukanie uwagi tam gdzie jej nie znajdziesz buuuuuuuuuu

Powiedz mi , dlaczego każdy patrząc na ładną:) kobietę mówi  zaraz ze ma ona wysokie mniemanie? Czy to nie stereotyp który utarł się wieki temu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×