Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nokia3310

Jestem na przegranej pozycji u każdej kobiety, dlatego już na zawsze zostanę sam

Polecane posty

Gość Kiss
3 minuty temu, Gość true napisał:

taaa nikt na takich nie leci, jak sie nie szlaja to mówicie że to dlatego że nie ma okazji i żadna go nie chce 😂 dojrzałego to szuka panna z dzieckiem, żeby odpowiedzialnie woził ją z bękartem do lekarza

Facet musi się umieć zatroszczyć o własne dzieci w przyszłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81

NA ZAWSZE to ja opuszcze wasze miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem, tumanie.

😄 

Niezaradność nie jest pożadaną cechą, zwłasza u 32l mężczyzny.
Owszem, jestem 🙂 

Ale ty nie każdy. Są ludzie którzy tego nie potrafią albo nie chcą. Ty już masz chłop a więc co cie obchodzą inni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość true napisał:

taaa nikt na takich nie leci, jak sie nie szlaja to mówicie że to dlatego że nie ma okazji i żadna go nie chce 😂 dojrzałego to szuka panna z dzieckiem, żeby odpowiedzialnie woził ją z bękartem do lekarza

Jakimś nieudanym bekartem to jesteś ty skoro zadna, ale to zadna kobieta cie nie zechciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
1 godzinę temu, Gość Kiss napisał:

Ja bym Cię skreśliła za pracę w ochronie i brak ambicji, nie za mieszkanie z mamą i za wzrost, no i za seks z pijaną kobietą, która zdradza - to znaczy, że nie masz zasad moralnych. A zarabiasz tragicznie, i to teraz, kiedy jest mnóstwo pracy, więc zapewne jesteś leniem.

ALe co gość ma uczynić ? drugi etat ? podnieść kwalifikacje... jeżeli zrobi spawacza, albo operatora żurawia czy dobrego operatora CNC to może będzie miał więcej jak 3 tys.  WIęc sporo nie zyska.. a woczach kobiet, sądząc po twojej wyniosłości o dwóch tysiącach pensji.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbys mial wynajmować z kobieta to by ci zostalo na życie z 1200 zl, no kokosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Jakimś nieudanym bekartem to jesteś ty skoro zadna, ale to zadna kobieta cie nie zechciała. 

A skąd wiesz że nie chciała? Taka prawda że mało kto chce cudze dzieci wychowywać. Co w tym dziwnego? Mowa była o bekartach ale baby widzą co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Nokia3310 napisał:

No właśnie.. skreśliłabys za pracę i zarobki a co masz do ochroniarzy?  do tego jeszcze "zarabiasz tragicznie mało", czyli kolejny przykład jak kobieta w duzej mierze tylko na to patrzy

co do "lenia", no to uwierz mi, że ciężko nazwac leniem osobe, ktora zachrzania 6 dni w tygodniu po 10-12h a czasami nawet i w niedziele, do tego chodze regularnie na siłownie, zajmuje się psem

jak ktoś taki jest dla ciebie leniem to powiem tak.. fajnie masz

ps. pracy jest mnóstwo? owszem, ale dla człowieka, który nie ma fachu w ręku to jedynie gdzie może isc prosto z ulicy to jakieś magazyny czy produkcje, za mniej wiecej porownywalna kase, wiem bo robilem w takich miejsach kilka lat, więc bez sens

Przecież nam kolegę co jest szefem ochrony w wielkim markecie i ma około 5000 netto. Jakim cudem masz 2000? Wiem, że on nie kłamie z zarobkami, ma rodzinę i sam ją utrzymywał przez 3 lata. Teraz żona wróciła do pracy i kupili mieszkanie w kredycie i biedy nie klepią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem facetem i nie dziwie się że kobiety olewaja ciebie. Wzrost to nie powód ale zarobki, kiepska praca, przecietny wyglad czyli musialbys czyms bardzo nadrobic. Sorry ale z opisu nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIss
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ty nie każdy. Są ludzie którzy tego nie potrafią albo nie chcą. Ty już masz chłop a więc co cie obchodzą inni ?

Żalił się, doradziłam - ale trudno doradzać komuś kto zawsze jest na NIE i jojczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość KIss napisał:

Żalił się, doradziłam - ale trudno doradzać komuś kto zawsze jest na NIE i jojczy.

Bo ci ludzie wcale nie chcą rad. Czaisz? Oni chcą sobie ponarzekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zaczynalem w sklepie za 1300 netto w kolejnej robocie mialem juz 3500 netto w wieku 25 lat' tez bez fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież nam kolegę co jest szefem ochrony w wielkim markecie i ma około 5000 netto. Jakim cudem masz 2000? Wiem, że on nie kłamie z zarobkami, ma rodzinę i sam ją utrzymywał przez 3 lata. Teraz żona wróciła do pracy i kupili mieszkanie w kredycie i biedy nie klepią. 

Bardzo się starał, żeby znaleźć pracę 6-7h za godzinę zamiast 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo ci ludzie wcale nie chcą rad. Czaisz? Oni chcą sobie ponarzekać. 

Istnieje ktoś, poza głupcami - ci ludzie korzystają z rad. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Istnieje ktoś, poza głupcami - ci ludzie korzystają z rad. Kumasz?

To ty jak widzę nadal nie kumasz. No trudno. Zawsze musi być kobieta przekonana o swojej nieomylności 😐ja już nie muszę nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ty jak widzę nadal nie kumasz. No trudno. Zawsze musi być kobieta przekonana o swojej nieomylności 😐ja już nie muszę nią być.

Nigdy nie musiałaś. Zawsze mogłaś być przekonana, że większość Twoich tez to głupoty i lanie wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Nigdy nie musiałaś. Zawsze mogłaś być przekonana, że większość Twoich tez to głupoty i lanie wody. 

😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
54 minuty temu, Gość damianoo napisał:

 te Kiss zamknij m0rde dz!wko bo ty w kazdym temacie pi3rdolisz i zachowujesz sie jakbys byla jakas mega biznes woman ze swoimi interesami i milionami na koncie a jedyne co ty masz to k0tasa w d0pie jak twoj facet pewnie jakis patol wroci po pijaku cie wyr0cha...

Arystocweles czyli autor z innego nicku. Tak się odwdzięczaę za pomoc psychol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie jak żul ubrany VW dodatku bo nie stać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok, jesteś brzydki jak kupa po szpinaku, biedny jak szczur w kanale, sfrustrowany jak Jehowy przed drzwiami, bez perspektyw jak dowody płaskoziemców, nigdy już nikogo sobie nie znajdziesz, im szybciej to za akceptujesz tym później zwariujesz. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie się kształcą mając już dobre wyksztalcenie, szukają lepszej pracy, mając już dobre zarobki. Jeżeli w takim wieku i przy takich zarobkach spocząłeś na laurach, to słabo. Gdybyś miał dużą urodę, to może byś miał szanse na jakieś romanse, ale też by szału nie było, bo brak ambicji u faceta to straszny turn off dla kobiet. Przeceniacie znaczenie wzrostu, zakoli, a podstaw nie rozumiecie. Mężczyzna z takim podejściem nie jest atrakcyjnym kandydatem do zakładania rodziny. (nawet jak kobieta nie chce zakładać rodziny, to ktoś taki jest nieatrakcyjny dla niej, bo pociągają nas męskie cechy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

masz licencjat i pracujesz na ochronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj stary i twoja stara

autor raczej srednio - i to w dol - inteligentny typ,....yyy a co tam Kiss napisala juz cala reszte wiec nie bede sie rozpisywal, przejde do zakonczenia...  wez sie nierobie o mylnym pojeciu tego kim jestes, do pracy, bo zadna kobieta nie spojrzy nawet na Ciebie gdy nie jestes w stanie utrzymac siebie a co dopiero hipotetycznej rodziny... przeczytaj co piszesz o sobie i zastanow sie jeszcze raz nad tym dlaczego zadna kobieta Ciebie nie chce....
Masz odpychajaca postawe, jestes nudny, rozminiety z czasami w ktorych zyjesz (i pewnie to zasluga mamusi, mieszkaj z nia dalej).
Piszesz ze masz pieniadze....30k...spoko na tydzien balangi starczy, co dalej? A tak na powaznie to takie stwierdzenie nie powinno nigdy pasc z Twoich ust, tylko najgorsze ze Ty myslisz ze to zaimponuje, a robie z Ciebie posmiewisko. Na miejscu kobiety spieprzalbym gdzie pieprz rosnie, jestes typem mezczyzny, od ktorego wszystkie beda uciekaly... Mam takiego kolege, czytajac to co pizesz, jakbym jego widzial, on tez jest sam...przypadek ? nie sadze...
Jestes tragiczny, do bolu i niestety wnioskuje ze art nie jest prowokacja, tacy ludzie sie zwyczajnie zdarzaja...
Jestes albo leniwy i przyglupi, albo totalnie niezaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co to jest 30k dla 32 latka? Powinieneś mieć w tym wieku odłożone min 250k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowaaaaa

autorze....no co mamy Ci napisać ?

Nie jesteś łakomym kąskiem, nawet przeciętnym kąskiem nie jesteś...wiec nie dziw się, że laski nie lecą na Ciebie jak muchy do wiadomo czego.

masz 30 k odłożone ? No wow. Starczy na 2 tygodnie we Włoszech i tydzień w Hiszpanii. I co dalej ? 

Jak chciałbyś utrzymać rodzinę zarabiając 2 k ? Co Ty byś dał tej kobiecie i swoim dzieciom ? 

Jesteś nośnikiem  kiepskich genów ( charakter, wygląd )...to tylko na szczęście dla Twoich dzieci, że nigdy nie powstaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość mrowaaaaa napisał:

to tylko na szczęście dla Twoich dzieci, że nigdy nie powstaną. 

Pozamiatalas 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey

autor brzmi trochę jak ten koleś co zakłada tysiąc tematów o tym "że każda dziewczyna skreśla go na starcie" i nie ma nawet kolegów bo na studiach zdążył potworzyć się grupki i on do żadnej się nie załapał.

Sposób pisania bardzo podobny, tylko nie zgadza się, że ten pracuje w ochronie a ten niby studiuje. Mam wrażenie jednak, że to ten sam chory facet zakłada cały czas te tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 godziny temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

ALe co gość ma uczynić ? drugi etat ? podnieść kwalifikacje... jeżeli zrobi spawacza, albo operatora żurawia czy dobrego operatora CNC to może będzie miał więcej jak 3 tys.  WIęc sporo nie zyska.. a woczach kobiet, sądząc po twojej wyniosłości o dwóch tysiącach pensji.

 

 

1/3 więcej przy 1/3 godzin mniej to w jego wypadku dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

1/3 więcej przy 1/3 godzin mniej to w jego wypadku dużo 

Glabom tego nie wytłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem autorem tematu

Ale wy tepe blacie jesteście..  mam sporo kasy i to ze zarabiam 2k to tylko dodatek, stac mnie na wszystko i jak obserwuje ludzi a szczególnie Kobiety to naprawdę mało ktora tyle ma kasy odlozone a dodatkowo rzadko której starcza od pierwszego do pierwszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×