Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bastian

Znaleźć dzisiaj kobiete, która w wieku 30 lat nie ma dziecka ani męża graniczy z cudem

Polecane posty

Gość bastian

Nic więc dziwnego, że tylu jest starszych kawalerów skoro wszystkie kobiety są dawno juz "zarezerwowane" i zajęte, będąc mężatką, mając dziecko itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cud

Jestem cudem nie mam męża i dzieci A jestem po 30 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
Przed chwilą, Gość Cud napisał:

Jestem cudem nie mam męża i dzieci A jestem po 30 stce

Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastian
4 minuty temu, Gość Cud napisał:

Jestem cudem nie mam męża i dzieci A jestem po 30 stce

to widocznie nie jesteś cudem a... totalnym pasztetem 🙂 bo nawet brzydkie baby i grube maja mezow i dzieciaki, jesli tylko tego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha
Przed chwilą, Gość bastian napisał:

to widocznie nie jesteś cudem a... totalnym pasztetem 🙂 bo nawet brzydkie baby i grube maja mezow i dzieciaki, jesli tylko tego chcą

nie każda ma parcie na dzieciaka z byle kim i kut-asa byle jakiego w domu byle był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Cud napisał:

Jestem cudem nie mam męża i dzieci A jestem po 30 stce

Brak kandydatów na męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letni romantyk

Ja taką poznałem. Ma 40 lat. Chciałbym z nią być, postarać się o cudowną małą córeczkę, którą nosiłbym na rękach. Ale ona mnie nie chce .. ;-( 

Aktualnie mam doła ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gray

Mam 41 lat, połowa moich koleżanek ze szkoły i innych w wieku 30-40 lat nie ma męża i dziecka. Ale ma partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość 40letni romantyk napisał:

Ja taką poznałem. Ma 40 lat. Chciałbym z nią być, postarać się o cudowną małą córeczkę, którą nosiłbym na rękach. Ale ona mnie nie chce .. ;-( 

Aktualnie mam doła ..

Mnie chcesz????mówiłam Ci,że kocham wciąż tamtego i jakbym mogła dać Ci w tej sytuacji córkę??mhm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam 40 lat, nie mam męża,nie mam dziecka bo poroniłam.Obecnie jestem sama i szukanie na siłę faceta byle mieć albo robienie sobie dziecka z kimś byle mieć to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 40letni romantyk napisał:

Ja taką poznałem. Ma 40 lat. Chciałbym z nią być, postarać się o cudowną małą córeczkę, którą nosiłbym na rękach. Ale ona mnie nie chce .. ;-( 

Aktualnie mam doła ..

W wieku 40 lat to już trochę za późno na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Cud napisał:

Jestem cudem nie mam męża i dzieci A jestem po 30 stce

Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

W wieku 40 lat to już trochę za późno na dziecko.

jak masz zdrowy organizm to nigdy nie jest za późno i 20-stki rodzą chore dzieci , co za brednie ciemnogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 46 ,jestem wolna i bez dzieci  i nam jeszcze parę koleżanek od 35rz w górę w podobnej sytuacji. Chcesz się umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja z kolei od dawna mężatka i nie mam wolnych koleżanek. Wszystkie zaobrączkowane w wieku 20stu paru lat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak masz zdrowy organizm to nigdy nie jest za późno i 20-stki rodzą chore dzieci , co za brednie ciemnogrodu

Żaden ciemnogród, nie chodzi mi o urodzenie chorego dziecka. Po prostu dla mnie to już za późno mieć dziecko w takim wieku. No ale jak wy jesteście pannami do 35 roku życia to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Żaden ciemnogród, nie chodzi mi o urodzenie chorego dziecka. Po prostu dla mnie to już za późno mieć dziecko w takim wieku. No ale jak wy jesteście pannami do 35 roku życia to się nie dziwię.

Lepiej być rozwódką z trójką dzieci bo nie wypada być samej???Nie łapie każdego faceta, który na mnie leci.Dwóch mi się oświadczyło i żadnemu nie powiedziałam tak, bo nie czułam tego do nich a bycie z kimś byle być to nie dla mnie.Po co mam krzywdzić siebie i ich.

Byłam w szczęśliwym związku, poroniłam i on nie chciał więcej próbować z dzieckiem., bo oboje to przeżyliśmy i nie pakuje sie po tym w szybkie bycie z kimś, bo muszę , bo wypada.Mam 42 lata,dobrze wyglądam, na brak zainteresowania facetów nie narzekam  i nie czuję,że umieram,więc ludzie ogarnijcie się ze swoim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Mam 26 lat. Mam męża. Nie mam dzieci. Raczej nie będę mieć z moim mężem.  Zastanawiam się na rozwodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze co ty pieprzysz.   Nie ma żadnego problemu znalezc taka kobiete. Tylko że właśnie to jest problem. Kobieta po 30 bez męża i dzieci jest zazwyczaj dobrze pop.....

Po 30 to już tylko rozwodki się nadają do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TYLE
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Autorze co ty pieprzysz.   Nie ma żadnego problemu znalezc taka kobiete. Tylko że właśnie to jest problem. Kobieta po 30 bez męża i dzieci jest zazwyczaj dobrze pop.....

Po 30 to już tylko rozwodki się nadają do życia. 

pierdo/lenie o szopenie/Właziły w zwiazek bo nie potrafią być same byle kogoś miec.A kobieta znająca swoją wartość nie pcha się na każdego chetnego ku-ta-sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość I TYLE napisał:

pierdo/lenie o szopenie/Właziły w zwiazek bo nie potrafią być same byle kogoś miec.A kobieta znająca swoją wartość nie pcha się na każdego chetnego ku-ta-sa

Kobieta po 30 bez męża

1) nie spotkała tego właściwego, hmm....szansę na spotkanie nowych wolnych ludzi z wiekiem spadają, więc jak jak nie spotkała za młodu to na starość tym bardziej. (Chyba że obniży wymagania)

2) miała ważniejsze sprawy niż faceci, milosc........     fajnie się czuć to końca życia czymś mniej ważnym niż praca, nauka czy hobby.

3) chciała się wyszalec....komentarz zbędny 

Więc sama widzisz jak wygląda sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej być rozwódką z trójką dzieci bo nie wypada być samej???Nie łapie każdego faceta, który na mnie leci.Dwóch mi się oświadczyło i żadnemu nie powiedziałam tak, bo nie czułam tego do nich a bycie z kimś byle być to nie dla mnie.Po co mam krzywdzić siebie i ich.

Byłam w szczęśliwym związku, poroniłam i on nie chciał więcej próbować z dzieckiem., bo oboje to przeżyliśmy i nie pakuje sie po tym w szybkie bycie z kimś, bo muszę , bo wypada.Mam 42 lata,dobrze wyglądam, na brak zainteresowania facetów nie narzekam  i nie czuję,że umieram,więc ludzie ogarnijcie się ze swoim myśleniem

To ciesz się póki możesz ,bo za 3 lata może być odwrotnie. Zaczniesz wchodzić w menopauzę ( nie koniecznie) i będziesz się czuć  wstrętnie , naprawdę nic miłego a poza tym czujesz ,że coś straciłaś. Nikt nie każe ci być z kimś,widocznie się nie zakochałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93929

Mam 28 lat ani męża ani dziecka szczupła brunetka zielone oczy ,jestem sama bo dlugo pracowalam za granica i teraz wrocilam na rodzinna wieś, nie dla każdej kobiety zalezienia fiutka za wszelką cenę to priorytet ,jak będzie to super.jak nie to trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93929
1 minutę temu, Gość 93929 napisał:

Mam 28 lat ani męża ani dziecka szczupła brunetka zielone oczy ,jestem sama bo dlugo pracowalam za granica i teraz wrocilam na rodzinna wieś, nie dla każdej kobiety zalezienia fiutka za wszelką cenę to priorytet ,jak będzie to super.jak nie to trudno 

Tzn chce mieć rodzinę ale jak byłam bardzo młoda to ważniejsze było dla mnie "postawić się finansowo na nogi " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorze co ty pieprzysz.   Nie ma żadnego problemu znalezc taka kobiete. Tylko że właśnie to jest problem. Kobieta po 30 bez męża i dzieci jest zazwyczaj dobrze pop.....

Po 30 to już tylko rozwodki się nadają do życia. 

Farmazony i generalizacje , wszystko zależy od człowieka, po wsiach sporo spokojnych dobrych panien po 30 stce bo było kawalerów za mało dla nich ,Tak samo jak rozwodka mogła zdradzać i przewalac kasę faceta więc jest rozwodka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość 93929 napisał:

Mam 28 lat ani męża ani dziecka szczupła brunetka zielone oczy ,jestem sama bo dlugo pracowalam za granica i teraz wrocilam na rodzinna wieś, nie dla każdej kobiety zalezienia fiutka za wszelką cenę to priorytet ,jak będzie to super.jak nie to trudno 

Czemu za wszelką cenę? Kilkanaście lat do 30stki to i żółwica znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdk
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja mam 46 ,jestem wolna i bez dzieci  i nam jeszcze parę koleżanek od 35rz w górę w podobnej sytuacji. Chcesz się umówić?

A kto się chce umówić że stara baba ? Autorowi pewnie chodziło o kobietę z która ma na jeszcze mieć potomstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość 93929 napisał:

Tzn chce mieć rodzinę ale jak byłam bardzo młoda to ważniejsze było dla mnie "postawić się finansowo na nogi " 

Ale w jaki sposob stawianie się finansowo na nogi przeszkadza w znalezieniu miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdk
1 godzinę temu, Gość bastian napisał:

to widocznie nie jesteś cudem a... totalnym pasztetem 🙂 bo nawet brzydkie baby i grube maja mezow i dzieciaki, jesli tylko tego chcą

Właśnie nie im ładniejsza i mądrzejszy tym większe wymagania , grube biorą byle zulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×