Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dylemat milosny. Juz tu pisalam ale nie wiem co robic a od tego jest forum zeby sie doradzic.

Polecane posty

Gość Gość

Tak pisalam tu o takim urzedniku ktory mi sie podoba. Nie moge o nim zapomniec, nie wiem co robic. Jedyny kontakt jaki z nim moge miec to na stronie urzedu jest do niego email na poczte w pracy. Nie mam do niego innego kontaktu. Nie ma go na fb, nie ma go nigdzie. Nie chce nikomu mowic ze on mi sie podoba. On ma 40 lat ja 32. Problem jest takie ze ja jestem od niego grubsza wogole jestem grubsza. On jest przystojny bardzo mi sie podoba. On mnie kojarzy z widzenia tak mysle. Juz nawet myslalam zeby napisac do niego taki email ale boje sie kompromitacji. O tym bedzie wiedziec tylko on i ja bo nikomu nie powiem. A jak mnie oleje. Dac sobie spokoj ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjcnc

Nie rob mu siary na emaila sluzbowego, przeciez to moze widziec jego szef czy administrator. Np.mój dyro ma dostęp do kazdej skrzynki.

poczekaj pod urzedem i zagadaj jak wyjdzie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Problem jest takie ze ja jestem od niego grubsza wogole jestem grubsza

Gruba nie gruba -  najwyżej Cię oleje,  ale co ci szkodzi spróbować?

Gdybym sama nie zaproponowała randki facetowi, który mi się podobał, to by już było pozamiatane. I pomimo, że 100% ludzi mi odradzało, to zaproponowałam. Spotykamy się do dziś, gość strasznie nieśmiały - okazało się, że sam nie zagadałby nigdy i byśmy się jak głupki czaili kolejne 2 lata. Nie trać czasu 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol

Absolutnie nie pisz, w dodatku na sluzbowy, pograzysz sie i nic nie osiagniesz oprócz niesmaku. Sprobuj go poznac np zalatwiajac jakas sparwe w urzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na służbowy email moze nie. Ale zaproś go na kawe np. Zaczekaj pod urzędem i poprostu podejdź. Jak cie splawi to trudno się mówi i szuka dalej 🥴. Nie patrz na to że jesteś grubsza schudnąć zawsze można 😊. Orientujesz się czy ma żonę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na służbowy email moze nie. Ale zaproś go na kawe np. Zaczekaj pod urzędem i poprostu podejdź. Jak cie splawi to trudno się mówi i szuka dalej 🥴. Nie patrz na to że jesteś grubsza schudnąć zawsze można 😊. Orientujesz się czy ma żonę? 

To co z tego ze na sluzbowy ? Jak tylko on ma dosteo to tego emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak pisalam tu o takim urzedniku ktory mi sie podoba. Nie moge o nim zapomniec, nie wiem co robic. Jedyny kontakt jaki z nim moge miec to na stronie urzedu jest do niego email na poczte w pracy. Nie mam do niego innego kontaktu. Nie ma go na fb, nie ma go nigdzie. Nie chce nikomu mowic ze on mi sie podoba. On ma 40 lat ja 32. Problem jest takie ze ja jestem od niego grubsza wogole jestem grubsza. On jest przystojny bardzo mi sie podoba. On mnie kojarzy z widzenia tak mysle. Juz nawet myslalam zeby napisac do niego taki email ale boje sie kompromitacji. O tym bedzie wiedziec tylko on i ja bo nikomu nie powiem. A jak mnie oleje. Dac sobie spokoj ? 

Ugotuj mu rosół, od razu się zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klooo

Kobieto , mysl realnie. Nie znasz go, on cie nie zna. Co o nim wiesz, to tylko, jak wyglada. On tez bedzie cie ocenial tylko z wygladu, ktory zdaje sie nie jest twoja najmocneisza stroną, wiec nie masz na co liczyc, Nawet, jakbys miala swietna osobowośc, on o tym nic nie wie, ma sie zachwycic  kobietą tylko dlatego, ze mu sie narzuca? To facetów nie kręci - no chyba ,ze nieznajoma jest jakas super laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość klooo napisał:

Kobieto , mysl realnie. Nie znasz go, on cie nie zna. Co o nim wiesz, to tylko, jak wyglada. On tez bedzie cie ocenial tylko z wygladu, ktory zdaje sie nie jest twoja najmocneisza stroną, wiec nie masz na co liczyc, Nawet, jakbys miala swietna osobowośc, on o tym nic nie wie, ma sie zachwycic  kobietą tylko dlatego, ze mu sie narzuca? To facetów nie kręci - no chyba ,ze nieznajoma jest jakas super laską.

Nie mysle w tej sytuacji realnie ale znamy sie z widzenia bo to jest po prostu mala miejscowosc nie miasto. On mnie zna z widzenia ja jego tez. Wiem kim jest w pracy z kim pracuje. Znam jego rodzicow. Ja go oceniam nie tylko z wygladu z charakteru tez wiem jaki jest mniej wiecej. Mam nadwage ale skad ty wiesz ja ja wyglądam? Mam ladna twarz ladnie sie ubieram. Ladne laski to jest utopia takich realnie jest 5 %. Ty tez nie jestes super laska. Tez zejdz na ziemie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×