Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dylemat milosny. Juz tu pisalam ale nie wiem co robic a od tego jest forum zeby sie doradzic.

Polecane posty

Gość Gość

Tak pisalam tu o takim urzedniku ktory mi sie podoba. Nie moge o nim zapomniec, nie wiem co robic. Jedyny kontakt jaki z nim moge miec to na stronie urzedu jest do niego email na poczte w pracy. Nie mam do niego innego kontaktu. Nie ma go na fb, nie ma go nigdzie. Nie chce nikomu mowic ze on mi sie podoba. On ma 40 lat ja 32. Problem jest takie ze ja jestem od niego grubsza wogole jestem grubsza. On jest przystojny bardzo mi sie podoba. On mnie kojarzy z widzenia tak mysle. Juz nawet myslalam zeby napisac do niego taki email ale boje sie kompromitacji. O tym bedzie wiedziec tylko on i ja bo nikomu nie powiem. A jak mnie oleje. Dac sobie spokoj ? To spadlo teraz na mnie mecze sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata

Poczekaj aż wyjdzie z pracy. Pojedź za nim do domu, spisz adres, przy okazji upewnij się że nie jest w związku. 

Zrób to jednorazowo - nie przesladuj biednego chłopa.

Wyślij list pocztą tradycyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Tata napisał:

Poczekaj aż wyjdzie z pracy. Pojedź za nim do domu, spisz adres, przy okazji upewnij się że nie jest w związku. 

Zrób to jednorazowo - nie przesladuj biednego chłopa.

Wyślij list pocztą tradycyjną.

Nie moge tak zrobic. Wiem gdzie mieszka bo mieszka z rodzicami. List to bedzie jeszcze wiekszy szok niz email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Juz zniose jak mnie oleje ale chce zeby wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorrko skad wiesz, iz mieszka z rodzicami?

w kazdym razie nie sledz go i jego adresu, to na pewno

nie pisz mu tez na maila sluizbowego prywatnej wiadomosci

zagadaj go poza praca lub w pracy daj mu liscik z nr telefonu jak bedziesz zalatwiac u niego jakas sprawe

a jak jestes grubsza to zrzuc chociaz te pare kg !!!! przeciez to Ci tylko na dobre wyjdzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata
5 minut temu, Gość gosc napisał:

autorrko skad wiesz, iz mieszka z rodzicami?

w kazdym razie nie sledz go i jego adresu, to na pewno

nie pisz mu tez na maila sluizbowego prywatnej wiadomosci

zagadaj go poza praca lub w pracy daj mu liscik z nr telefonu jak bedziesz zalatwiac u niego jakas sprawe

a jak jestes grubsza to zrzuc chociaz te pare kg !!!! przeciez to Ci tylko na dobre wyjdzie

 

A co w tym zlego, że raz pojedzie pod jego dom? Ludzie z miłości większe głupoty robią. 

Ale liścik podany osobiście jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Tata napisał:

A co w tym zlego, że raz pojedzie pod jego dom? Ludzie z miłości większe głupoty robią. 

Ale liścik podany osobiście jest jak najbardziej ok.

w dzisiejszych czasach to zbliza sie do stalkingu... zmienily sie normy spoleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×