Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEŚCIOWA RZUCIŁA PRACE I NIE POCZUWA SIĘ ZUPEŁNIE DO NICZEGO POMOCY

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Gość Hhhh napisał:

Pytanie czy zrobiłaś na ten dom kompletnie sama czy 70 % dołożył mąż jak w 100 % przypadków 

Jakie 100% przypadków? No to ja ci powiem, że w 99,9999% przypadków, bo ja dołożyłam 70% do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak sie czyta te chamskie wypełnione jadem wypowiedzi to mam wrażenie że panuje tu sabat starych wscieklych panien A jeśli macie mężów to współczuję pewnie chodzą na kochanki aż miło mając takiego ssmana w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838

Jestem kobieta ale jak czytam ten potok chamstwa to się nie dziwię że faceci sobie jakieś ukrainki albo filipinki ściągają, byście żywcem zjadły autorke, wściekłe babochlopy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I ciekawe czy wszystkie te szczekaczki które się tak rzucają innym do gardła same od a do z do wszystkiego doszły i czy same na siebie zarabiały od 18 roku życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak byście się zachowali 😞 Teściowa ma 56 lat i oświadczyła że rzuca prace!!!! Mieszkamy razem - dom jednorodzinny, ona na parterze, my gnieździmy się jak przysłowiowie karaluchy na pierwszym piętrze w 4 osoby (ja, narzeczony, córka z pierwszego mojego związku i nasza wspólna córka). Teściowa ma do tego mieszkania: dokładnie 4. Co więcej ma tez drugiego syna który mieska z żoną w innej czesci Warszawy. I ona teraz powiedziała że ona pracowac nie będzie, że za to sprzeda jedno z tych mieszkań i zacznie cyt. "korzystac z życia". A my nadal mamy się gdziezdzic na 1 pietrze, ja nie pracuje, pracuje narzeczony ale wiadomo że kokosów w naszym kraju sie nie zarobi i jestem zła. Baardzo zła, mam ochotę krzyczec i wydrapać jej wręcz oczy!!!! Nie wiem co teraz

Skoro tak na teściową narzekasz to może powiedz co ty wniosłaś do tego związku. Teściowa daje wam piętro domu a tak naprawdę wcale nie musi. Więc pochwal się co ty lub twoi rodzice dajecie od siebie, skoro taka roszczeniowa jesteś to bądźmy sprawiedliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest chamstwo tylko trzeźwy osąd sytuacji, nikt nie lubi roszczeniowych osób, które nic od siebie nie dają tylko noeusta nie daj daj daj daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I ciekawe czy wszystkie te szczekaczki które się tak rzucają innym do gardła same od a do z do wszystkiego doszły i czy same na siebie zarabiały od 18 roku życia 

Bo z własnego doświadczenia wiem że najwięcej o pasozytnictwie gadaja te co same by chętnie pasozytowaly na kimś, ja autorkę rozumiem mimo że to ja pomagałam rodzicom nie oni mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo z własnego doświadczenia wiem że najwięcej o pasozytnictwie gadaja te co same by chętnie pasozytowaly na kimś, ja autorkę rozumiem mimo że to ja pomagałam rodzicom nie oni mi 

Jest takie powiedzenie że najbardziej u innych denerwuja nasze własne cechy;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I szczerzw watpie że te które wylaly wiadro pomyj na autorkę same sobie za swoje pieniądze kupily mieszkania opłacily studia i jeszcze faceta sponsoruja 😉 banda hipokrytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Hhhh napisał:

Ale jesteś paskudna i nienawistna, ciekawe czy ty sama się dorobilas czegoś czy tylko tak szczekasz a nic za tym nie idzie , pewnie jak masz faceta to większość dochodów dostarcza on i hojraczysz

Otóż moja droga, dorobiliśmy się z mężem sami, bo nie jesteśmy takimi pasożytami jak Ty. Dochody mamy podobne. Ale co może o tym wiedzieć taka nieudacznica jak Ty, która się musi gnieździć u teściowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Hhhh napisał:

Z resztą z takim charakterem to wątpię żeby jaki kolwiek Cię chciał, żaden nie jest takim masochista skoro w koło dużo pięknych prawdziwych kobiet 

Wyobraź sobie, że faceci jednak wolą zaradne kobiety, a nie uwieszone na nim i jego rodzinie nieudacznice życiowe jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82828
3 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Otóż moja droga, dorobiliśmy się z mężem sami, bo nie jesteśmy takimi pasożytami jak Ty. Dochody mamy podobne. Ale co może o tym wiedzieć taka nieudacznica jak Ty, która się musi gnieździć u teściowej. 

Właśnie z MEZEM więc sobie daruj chamstwo bo bez niego byś nie miała nic , obrażać to sobie możesz jak sama się dorobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82828
3 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Wyobraź sobie, że faceci jednak wolą zaradne kobiety, a nie uwieszone na nim i jego rodzinie nieudacznice życiowe jak Ty. 

Wolą takie zeby im się pomogła dorobic a na boku kobieca i fajniejsza z charakteru, współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82828
4 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Wyobraź sobie, że faceci jednak wolą zaradne kobiety, a nie uwieszone na nim i jego rodzinie nieudacznice życiowe jak Ty. 

Byś się zdziwiła ilu facetów takich wrednych karierowiczek jak ty rozwodzi się w końcu z nimi i leci do jakiejś słodkiej filipinki która jest na nim uwieszona , kasa to nie wszystko nie każdy chve spędzić życie z agresorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość 82828 napisał:

Byś się zdziwiła ilu facetów takich wrednych karierowiczek jak ty rozwodzi się w końcu z nimi i leci do jakiejś słodkiej filipinki która jest na nim uwieszona , kasa to nie wszystko nie każdy chve spędzić życie z agresorem;)

Nie każdy ma za męża piz/deczke nie faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
11 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Otóż moja droga, dorobiliśmy się z mężem sami, bo nie jesteśmy takimi pasożytami jak Ty. Dochody mamy podobne. Ale co może o tym wiedzieć taka nieudacznica jak Ty, która się musi gnieździć u teściowej. 

To że nazywasz kogoś kogo nie znasz pasożytem nie jest oznaką odwagi a chamstwa i braku kultury, wyobraź sobie że zarabiam na siebie i przy tym jestem miła i życzliwa, coś czego tobie brakuje i współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie każdy ma za męża piz/deczke nie faceta 

Tak się składa że każdy normalny facet kiedyś pęknie jak ma żonę wariatke , ty byś nie chciała być z facetem który ciągle się wyzywa i pluje i vice versa , za żadne pieniądze nie warto sobie marnować życia z wariatka która się tylko rzuca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Jsjsj napisał:

Tak się składa że każdy normalny facet kiedyś pęknie jak ma żonę wariatke , ty byś nie chciała być z facetem który ciągle się wyzywa i pluje i vice versa , za żadne pieniądze nie warto sobie marnować życia z wariatka która się tylko rzuca 

Żaden normalny facet nie zacznie z taką być, więc nie będzie musiał pękać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak sie czyta te chamskie wypełnione jadem wypowiedzi to mam wrażenie że panuje tu sabat starych wscieklych panien A jeśli macie mężów to współczuję pewnie chodzą na kochanki aż miło mając takiego ssmana w domu 

Chamskie to są roszczeniowe konkubentki i to ich faceci  chodzą na kochanki, bo to one łapy wyciągają po cudze, który chłop wytrzyma takie "daj" "niech twoja mama da", a od siebie i swojej rodziny nic nie da, faceci nie chcą roszczeniowych bab. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Żaden normalny facet nie zacznie z taką być, więc nie będzie musiał pękać. 

Jasne a wy które się rzucacie do autorki jakby wam matkę zabiła jesteście normalne ?człowiek prosi o poradę a wy się tylko wyzywacie, czas na psychiatrę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chamskie to są roszczeniowe konkubentki i to ich faceci  chodzą na kochanki, bo to one łapy wyciągają po cudze, który chłop wytrzyma takie "daj" "niech twoja mama da", a od siebie i swojej rodziny nic nie da, faceci nie chcą roszczeniowych bab. 

Przestań już pluć tym jadem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chamskie to są roszczeniowe konkubentki i to ich faceci  chodzą na kochanki, bo to one łapy wyciągają po cudze, który chłop wytrzyma takie "daj" "niech twoja mama da", a od siebie i swojej rodziny nic nie da, faceci nie chcą roszczeniowych bab. 

Przypominam że ona ma dziecko i to małe, pewnie pójdzie do pracy jak podrośnie, używaj czasem logiki choć wiem, że to trudne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
1 godzinę temu, Gość 922 napisał:

To po co robiła sobie dzieci? Trzeba było nie plodzic sobie syna jak chciała żyć na całego , narobić sobie dziakow to każdy patol umie , ale dac jakiś start to już problem, oświece Cię w tym kraju bez pomocy rodziców dzieci są skazane na dziadostwo i powielanie biedy z pokolenia na pokolenie 

Dziwne. Moi rodzice, cudowni ludzie, nie dali mi nic na start a swietnie sobie radze, mam dobre dochody, udana rodzine i niczego mi nie brakuje. Dorabiam sie sama z mezem. Tylko zyciowi nieudacznicy placza, ze rodzice nie dali im domu czy mieszkania oraz pieniedzy na start. Jestescie dorosli wiec do roboty. Nie musicie dziadowac, mozecie zyc wygodnie. Tylko musi sie Wam chciec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak byście się zachowali 😞 Teściowa ma 56 lat i oświadczyła że rzuca prace!!!! Mieszkamy razem - dom jednorodzinny, ona na parterze, my gnieździmy się jak przysłowiowie karaluchy na pierwszym piętrze w 4 osoby (ja, narzeczony, córka z pierwszego mojego związku i nasza wspólna córka). Teściowa ma do tego mieszkania: dokładnie 4. Co więcej ma tez drugiego syna który mieska z żoną w innej czesci Warszawy. I ona teraz powiedziała że ona pracowac nie będzie, że za to sprzeda jedno z tych mieszkań i zacznie cyt. "korzystac z życia". A my nadal mamy się gdziezdzic na 1 pietrze, ja nie pracuje, pracuje narzeczony ale wiadomo że kokosów w naszym kraju sie nie zarobi i jestem zła. Baardzo zła, mam ochotę krzyczec i wydrapać jej wręcz oczy!!!! Nie wiem co teraz

Hahahah, co? Jak się twoja córka zwraca do tej kobiety, chyba nie babciu?  I tak ci się poszczęściło autorko, więc nie próbuj rządzić cudzym majątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz rację powinni się wyprowadzić a z teściową zerwać kontakt bez możliwości odwiedzania wnuków 

Teżciowa chce korzystać z życia, a nie oglądać wnuka + drugiego bę/arta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///
1 minutę temu, Gość Ags napisał:

Dziwne. Moi rodzice, cudowni ludzie, nie dali mi nic na start a swietnie sobie radze, mam dobre dochody, udana rodzine i niczego mi nie brakuje. Dorabiam sie sama z mezem. Tylko zyciowi nieudacznicy placza, ze rodzice nie dali im domu czy mieszkania oraz pieniedzy na start. Jestescie dorosli wiec do roboty. Nie musicie dziadowac, mozecie zyc wygodnie. Tylko musi sie Wam chciec. 

Ja znam ludzi którzy pracują po 12 godzin a zyja w nędzy więc te swoje złote porady to wiesz gdzie sobie możesz włożyć, zostań "kołczem " motywacyjnym i zbijaj kasę za złote rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///
1 minutę temu, Gość ala napisał:

Teżciowa chce korzystać z życia, a nie oglądać wnuka + drugiego bę/arta.

A skąd wiesz co ona chce ? Masz już takie urojenia że wcielasz się w czyjąś skórę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahahah, co? Jak się twoja córka zwraca do tej kobiety, chyba nie babciu?  I tak ci się poszczęściło autorko, więc nie próbuj rządzić cudzym majątkiem.

Tylko babska mogą być tak wredne że nie uznają nigdy nie biologicznego dziecka za wnuczke ale jak faceta nie uzna cudzego dziecka za swoje to potwór, współczuję facetom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Wydrapac jej oczy? A krzycz sobie!  Psychopatka... Niby dlaczego? Ze tesciowa chce zyc po swojemu? Ona sie juz napracowala, to sa tesciowej pieniadze i nie siega sie po cudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Ags napisał:

Dziwne. Moi rodzice, cudowni ludzie, nie dali mi nic na start a swietnie sobie radze, mam dobre dochody, udana rodzine i niczego mi nie brakuje. Dorabiam sie sama z mezem. Tylko zyciowi nieudacznicy placza, ze rodzice nie dali im domu czy mieszkania oraz pieniedzy na start. Jestescie dorosli wiec do roboty. Nie musicie dziadowac, mozecie zyc wygodnie. Tylko musi sie Wam chciec. 

Dokładnie. Mi dali na start wykształcenie, poczucie własnej wartości i wsparcie. Daje rade i nie narzekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×