Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEŚCIOWA RZUCIŁA PRACE I NIE POCZUWA SIĘ ZUPEŁNIE DO NICZEGO POMOCY

Polecane posty

Gość Gość
21 minut temu, Gość /// napisał:

Ja znam ludzi którzy pracują po 12 godzin a zyja w nędzy więc te swoje złote porady to wiesz gdzie sobie możesz włożyć, zostań "kołczem " motywacyjnym i zbijaj kasę za złote rady 

I czyja to wina? Trzeba być serio nieudacznikiem, żeby tak dużo pracować i żyć w nędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8282
15 minut temu, Gość Gość napisał:

I czyja to wina? Trzeba być serio nieudacznikiem, żeby tak dużo pracować i żyć w nędzy. 

Nie każdy w życiu ma równe szanse , każdy robi to na co to stać, wątpię żebyś sama była programistka lub fizykiem kwantowym, trochę pokory życzę tego brakuje większości ludzi w tych czasach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Za bycie tesciowa powinno byc 500+

500 od kazdej synowej i zięcia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 8282 napisał:

Nie każdy w życiu ma równe szanse , każdy robi to na co to stać, wątpię żebyś sama była programistka lub fizykiem kwantowym, trochę pokory życzę tego brakuje większości ludzi w tych czasach  

Wolałabym wyjechać z kraju niż zapieprzać po 12 h i żyć w nędzy. Serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsn
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wolałabym wyjechać z kraju niż zapieprzać po 12 h i żyć w nędzy. Serio. 

Za granicą też się bieduje jak się nie ma dobrego ścisłego wykształcenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
43 minuty temu, Gość /// napisał:

Ja znam ludzi którzy pracują po 12 godzin a zyja w nędzy więc te swoje złote porady to wiesz gdzie sobie możesz włożyć, zostań "kołczem " motywacyjnym i zbijaj kasę za złote rady 

Z calym szacunkiem do zapracowanych ludzi, jezeli dwoje ludzi w zwiazku, pracuje po 12 godzin na dobe i zyje w nedzy to chyba cos po drodze poszlo bardzo zle. I nie jest to wina ich rodzicow, bo im nic nie dali, tylko ich wlasna. Najprawdopodobniej, w czasie kiedy inni sie uczyli, oni dobrze sie bawili. Jest takie przyslowie: nie chcialo sie nosic teczki, trzeba dzwigac woreczki. Oczywiscie sa ludzie, ktorzy wyszli z takiej patologii, ze ich szanse zostaly pogrzebane tuz po ich urodzeniu, wiekszosc z nas ma jednak wplyw, chociaz minimalny, na rozwoj swojego zycia. Najprosciej jest jednak zwalac wine na wszystkich i wszystko. Mozna cos robic by o siebie i swoj lepszy byt zawalczyc, albo mozna tylko plakac jak jest zle i trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzjeee
5 minut temu, Gość Ags napisał:

Z calym szacunkiem do zapracowanych ludzi, jezeli dwoje ludzi w zwiazku, pracuje po 12 godzin na dobe i zyje w nedzy to chyba cos po drodze poszlo bardzo zle. I nie jest to wina ich rodzicow, bo im nic nie dali, tylko ich wlasna. Najprawdopodobniej, w czasie kiedy inni sie uczyli, oni dobrze sie bawili. Jest takie przyslowie: nie chcialo sie nosic teczki, trzeba dzwigac woreczki. Oczywiscie sa ludzie, ktorzy wyszli z takiej patologii, ze ich szanse zostaly pogrzebane tuz po ich urodzeniu, wiekszosc z nas ma jednak wplyw, chociaz minimalny, na rozwoj swojego zycia. Najprosciej jest jednak zwalac wine na wszystkich i wszystko. Mozna cos robic by o siebie i swoj lepszy byt zawalczyc, albo mozna tylko plakac jak jest zle i trudno. 

Łatwo się mówi jak już się poszczescilo , niektórzy mają słabe zdolności intelektualne i bez pomocy nie dadzą rady się nauczyć, a skąd dostać pomoc jak rodzice na chleb nie mają a co dopiero na korki ? Taka mądra a nie wiesz że biede się "dziedziczy" ? Najczęściej ludzie którzy mieli wykształconych w rodzinie sami są wykształceni a ci którzy pochodzą z ubogich mało inteligentnych rodzin sami później w takich rodzinach żyją, z genetyka można wygrać na krótką metę, tak samo jak twoje dzieci pewnie też nie zostaną światowej klasy naukowcami bo jesli nie miałaś żadnego super inteligentna w rodzinie to łatwo przewidzieć że nie macie tego w genach uzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzjeee
2 minuty temu, Gość Suzjeee napisał:

Łatwo się mówi jak już się poszczescilo , niektórzy mają słabe zdolności intelektualne i bez pomocy nie dadzą rady się nauczyć, a skąd dostać pomoc jak rodzice na chleb nie mają a co dopiero na korki ? Taka mądra a nie wiesz że biede się "dziedziczy" ? Najczęściej ludzie którzy mieli wykształconych w rodzinie sami są wykształceni a ci którzy pochodzą z ubogich mało inteligentnych rodzin sami później w takich rodzinach żyją, z genetyka można wygrać na krótką metę, tak samo jak twoje dzieci pewnie też nie zostaną światowej klasy naukowcami bo jesli nie miałaś żadnego super inteligentna w rodzinie to łatwo przewidzieć że nie macie tego w genach uzis

Można mówić farmazony że każdy człowiek jest kowalem własnego losu ale to bzdura , w większości to geny generuja to kim jesteśmy, ciężko wyrwać się do wyższej "kasty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Jsjsj napisał:

Skoro ledwo wiążą koniec z końcem to raczej nie za darmo, nadal podtrzymuje że jak ktoś nie umie zapewnić dziecku startu to niech sobie podwiaze jajniki i nie plodzi dzieci jak patol , ja swoim dzieciom dolozylam na studia  , śluby do mieszkań , dziecko to sobie może nawet zwierzę bez rozumu zrobić ale pomóc to już za "cinszko" 

O, to, to. Ta narzeczona po pierwszym dziecku powinna się podwiązać, a nie rozmnażać się dalej na pięterku u matki konkubenta , jak jej na mieszkanie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiecie co? Ten temat chyba już był. I to całkiem niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jske
4 minuty temu, Gość gość napisał:

O, to, to. Ta narzeczona po pierwszym dziecku powinna się podwiązać, a nie rozmnażać się dalej na pięterku u matki konkubenta , jak jej na mieszkanie nie stać.

Jesteś głupia czy udajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Jsjsn napisał:

Za granicą też się bieduje jak się nie ma dobrego ścisłego wykształcenia 

Serio? Ciekawe to co piszesz, nie zauważyłam, żeby ktoś żył w nędzy pracując nawet za najniższą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość 82828 napisał:

Właśnie z MEZEM więc sobie daruj chamstwo bo bez niego byś nie miała nic , obrażać to sobie możesz jak sama się dorobisz

Wspólnie. Twój Janusz zarabia najniższą, a Ty nie pracujesz wiec co Ty możesz wiedzieć co oznacza wspólnie wkładać pieniądze do domowego budżetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDY
3 godziny temu, Gość gość napisał:

O, to, to. Ta narzeczona po pierwszym dziecku powinna się podwiązać, a nie rozmnażać się dalej na pięterku u matki konkubenta , jak jej na mieszkanie nie stać.

O, to, to. Powinna jeszcze na złość teściowej wyprowadzić się! Jeszcze bardziej na złość zrobić i iść do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjsjje
53 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Wspólnie. Twój Janusz zarabia najniższą, a Ty nie pracujesz wiec co Ty możesz wiedzieć co oznacza wspólnie wkładać pieniądze do domowego budżetu. 

Gdybyś się założyła ze mną o rękę że nie pracuje to już byś paradowala z ucietym kikutem, a tak na serio, nie tylko ty w tym kraju pracujesz więc przestań z siebie robić takie nie wiadomo co , inną kobiety też pracują a sobie pomników nie chca stawiać jak ty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina

ale o co masz zal autorko, ze tesciowa pozwala Wam mieszkac u siebie? Ze Wam pietro odstapila, a nie caly dom? Dac palec to chce cala reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjsjje
57 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Wspólnie. Twój Janusz zarabia najniższą, a Ty nie pracujesz wiec co Ty możesz wiedzieć co oznacza wspólnie wkładać pieniądze do domowego budżetu. 

Brzmisz w swoich durnych wypowiedziach jakbyś była jedyną osobą która w tym kraju pracuje haha a tym czasem są kobiety które samotnie utrzymują swoje dzieci, to że się czegoś dorobilas z MEZEM to żaden powod do chwaly z facetem jest zawsze dużo łatwiej, pomadruj się jak sama kogoś utrzyszmasz za jedną wypłatę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Evelina napisał:

ale o co masz zal autorko, ze tesciowa pozwala Wam mieszkac u siebie? Ze Wam pietro odstapila, a nie caly dom? Dac palec to chce cala reke...

Wszyscy ludzie tacy są ale u kogoś się widzi igle a u siebie belki się nie widzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Jjsjje napisał:

Brzmisz w swoich durnych wypowiedziach jakbyś była jedyną osobą która w tym kraju pracuje haha a tym czasem są kobiety które samotnie utrzymują swoje dzieci, to że się czegoś dorobilas z MEZEM to żaden powod do chwaly z facetem jest zawsze dużo łatwiej, pomadruj się jak sama kogoś utrzyszmasz za jedną wypłatę 

Dlaczego miałaby kogoś utrzymywać za jedną wypłatę? Chyba, że swoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego miałaby kogoś utrzymywać za jedną wypłatę? Chyba, że swoje dzieci. 

Bo mnie śmieszy że się chwali czego to ona nie ma a dobrze wie że bez męża by tego nie miała, więc tak naprawdę nie zawdzięcza tego co ma sobie a mimo to najezdza na autorkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo mnie śmieszy że się chwali czego to ona nie ma a dobrze wie że bez męża by tego nie miała, więc tak naprawdę nie zawdzięcza tego co ma sobie a mimo to najezdza na autorkę 

No tak, bez męża by miała połowę tego co teraz, bo byłaby sama. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwięcej o roszczeniowosci zawsze krzyczą ci co sami są najbardziej roszczeniowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Jjsjje napisał:

Brzmisz w swoich durnych wypowiedziach jakbyś była jedyną osobą która w tym kraju pracuje haha a tym czasem są kobiety które samotnie utrzymują swoje dzieci, to że się czegoś dorobilas z MEZEM to żaden powod do chwaly z facetem jest zawsze dużo łatwiej, pomadruj się jak sama kogoś utrzyszmasz za jedną wypłatę 

A czyja to wina, że same utrzymują dzieci? Tylko ich, bo wybrały sobie kiepskich facetów. I tak, gdybym teraz rozstała się z mężem to spokojnie utrzymałabym siebie i dzieci z mojej wypłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo mnie śmieszy że się chwali czego to ona nie ma a dobrze wie że bez męża by tego nie miała, więc tak naprawdę nie zawdzięcza tego co ma sobie a mimo to najezdza na autorkę 

A skąd wiesz, że bym nie miała? Nie mierz swoją miarą, bo nie każda kobieta jest tak mało zaradna jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

A czyja to wina, że same utrzymują dzieci? Tylko ich, bo wybrały sobie kiepskich facetów. I tak, gdybym teraz rozstała się z mężem to spokojnie utrzymałabym siebie i dzieci z mojej wypłaty. 

Można się utrzymać nawet za 100 zł mieszkając w namiocie i zrac suche kartofle więc argument słaby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

A skąd wiesz, że bym nie miała? Nie mierz swoją miarą, bo nie każda kobieta jest tak mało zaradna jak Ty. 

Ja zarabiam 6000 tyś netto miesięcznie ciekawe jakie ty masz dochody i wykształcenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja zarabiam 6000 tyś netto miesięcznie ciekawe jakie ty masz dochody i wykształcenie 

Z Twoim wykształceniem poszło chyba coś nie tak skoro piszesz "6000 tyś" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

Z Twoim wykształceniem poszło chyba coś nie tak skoro piszesz "6000 tyś" 

Oooo okazało się że zarabiam więcej od Ciebie to nagle się włączył najbardziej ...yczny argument o ortografii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość , napisał:

Oooo okazało się że zarabiam więcej od Ciebie to nagle się włączył najbardziej ...yczny argument o ortografii 

Nie zarabiasz więcej ode mnie ale ja nie napisze Ci jakie mam miesięczne dochody. Gdzie napisałam cokolwiek o ortografii? Gdzie u siebie widzisz błąd ortograficzny? To właśnie dowodzi, że jednak tego wykształcenia, o które mnie pytasz, Tobie brakuje. Szach mat moja droga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Nie zarabiasz więcej ode mnie ale ja nie napisze Ci jakie mam miesięczne dochody. Gdzie napisałam cokolwiek o ortografii? Gdzie u siebie widzisz błąd ortograficzny? To właśnie dowodzi, że jednak tego wykształcenia, o które mnie pytasz, Tobie brakuje. Szach mat moja droga. 

Zajebista jesteś 🙂 Bardzo mi się podobają Twoje wypowiedzi, pozdro! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×