Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kondziu1

Usprawiedliwienie gwaltów

Polecane posty

Gość Kondziu1

Bardzo mnie boli gdy ludzie tak strasznie potępiają gwałcicieli i chcą ich zabijać lub okaleczać. Przecież dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną nadzieją na seks. Jest masa mężczyzn nieatrakcyjnych, nieśmiałych, którzy nie mogą mieć kobiety, także biednych, których nie stać na prostytutkę. Dla takich mężczyzn gwałt jest jedynym sposobem na redukcję napięcia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee

Ja pier..... Jak cię zwałci jakiś gej i powie, że to była jego jedyna szansa na redukcję napięcia to jeszcze mu przyklasnę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym ci chuuuja siekiera odrąbał mam nadzieje ze cie wyruuchaja w wiezieniu smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondziu1

aha czyli nie dosyć, że  urodziłem się nieatrakcyjny i nieśmiały to jeszcze ma ponosić karę za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada

Aha ok niech lepiej za twoje jestestwo ponosi kare kobieta ktora sobie upatrzyles. Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie". 

Temat prowokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość kondziu1 napisał:

aha czyli nie dosyć, że  urodziłem się nieatrakcyjny i nieśmiały to jeszcze ma ponosić karę za to?

Jak dla mnie osoba z takim mysleniem to goowno a noe czlowiek, bez chuuja bys nie mial problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondziu1
3 minuty temu, Gość Wujek dobra rada napisał:

Aha ok niech lepiej za twoje jestestwo ponosi kare kobieta ktora sobie upatrzyles. Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie". 

Temat prowokatora.

 Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie".  A jakie to niby sposoby? Kobiety mieć nie mogę (nieatrakcyjność, nieśmiałość) a na prostytutkę mnie nie stać. Muszę jakoś zaspokoić swe męskie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość kondziu1 napisał:

 Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie".  A jakie to niby sposoby? Kobiety mieć nie mogę (nieatrakcyjność, nieśmiałość) a na prostytutkę mnie nie stać. Muszę jakoś zaspokoić swe męskie potrzeby

Onanizm wzmacnia organizm. No i są prostytutki . Płacisz i masz kobietę do sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Kondziu1 napisał:

Bardzo mnie boli gdy ludzie tak strasznie potępiają gwałcicieli i chcą ich zabijać lub okaleczać. Przecież dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną nadzieją na seks. Jest masa mężczyzn nieatrakcyjnych, nieśmiałych, którzy nie mogą mieć kobiety, także biednych, których nie stać na prostytutkę. Dla takich mężczyzn gwałt jest jedynym sposobem na redukcję napięcia seksualnego.

No to im się wypnij w ramach akcji "bezpieczne ulice". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę
34 minuty temu, Gość kondziu1 napisał:

aha czyli nie dosyć, że  urodziłem się nieatrakcyjny i nieśmiały to jeszcze ma ponosić karę za to?

Aha, to twoim zdaniem jakaś kobieta ma za to ponosić karę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia
26 minut temu, Gość kondziu1 napisał:

 Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie".  A jakie to niby sposoby? Kobiety mieć nie mogę (nieatrakcyjność, nieśmiałość) a na prostytutkę mnie nie stać. Muszę jakoś zaspokoić swe męskie potrzeby

Zgwałć się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
28 minut temu, Gość kondziu1 napisał:

 Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie".  A jakie to niby sposoby? Kobiety mieć nie mogę (nieatrakcyjność, nieśmiałość) a na prostytutkę mnie nie stać. Muszę jakoś zaspokoić swe męskie potrzeby

Było zaoszczędzić kasę z komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy
29 minut temu, Gość kondziu1 napisał:

 Jest milion sposobow jezeli chodzi o faceta zeby mogl ,,rozladowac napiecie".  A jakie to niby sposoby? Kobiety mieć nie mogę (nieatrakcyjność, nieśmiałość) a na prostytutkę mnie nie stać. Muszę jakoś zaspokoić swe męskie potrzeby

Możesz żebrać pod burdelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony

Gość pozuje na incela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondziu1

Tobie gościu łatwo mówić bo jesteś atrakcyjny i laski same pchają ci się do łóżka a taki nieśmiały nieatrakcyjniak jak ja musi się nieźle nagimnastykować żeby zaspokoić swój popęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kondziu1 napisał:

Bardzo mnie boli gdy ludzie tak strasznie potępiają gwałcicieli i chcą ich zabijać lub okaleczać. Przecież dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną nadzieją na seks. Jest masa mężczyzn nieatrakcyjnych, nieśmiałych, którzy nie mogą mieć kobiety, także biednych, których nie stać na prostytutkę. Dla takich mężczyzn gwałt jest jedynym sposobem na redukcję napięcia seksualnego.

rozumiem, że drogi Kondziu udostępni swój odbyt każdemu biednemu uciskanemu homoseksualiście i wybaczy małe penetrejszyn into odbytejszyn?

poza tym, również ubolewam, ze ludzie chcą ich okaleczać i zabijać, bo to oznacza, że jest przyzwolenie na samosąd w tej sprawie, a to oznacza, że Kodeks karny nie ma nic rozsądnego do zaproponowania. np. do skazanego na dożywocie mordercy nikt już potem nic nie ma, a jak się złodziejowi odetnie rękę to też się mu raczej współczuje. nie mówię, że to adekwatne kary, ale są to jakieś kary, zgodnie z posiadaną przeze mnie wiedzą gwałciel w Polsce idzie na 3letnie wakacje za nasze pieniążki, a dowód winy w postaci dziecka jest spokjnie legalnie usuwany, więc gwałciciel idzie z czystymi rączkami tam. nic dziwnego, że w ludziach wrą emocje, choć zgadzam się z Tobą, że nie powinniśmy się nimi kierować, jeśli nie ma wyjątkowych okoliczności np. chyba nie masz za złe ojcu, który w afekcie zaj;e;b;ie gwałciciela córki

nie wydaje mi się, żeby kogoś nie stać było na prostytukę. prostyututki się nie rozliczają, więc panuje tam wolny rynek = przystępne ceny. raczej chodzi o to, że socjopacie scenka sado-maso może nie wystarczyć. 

mam nadzieję, że odpowiedziałam wyczerpująco na Twoje niepokoje społeczne, Kondziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ramach ciekawostki, w Polsce najwyższa kara za gwałt = najwyższa kara za ścięcie drzewka

czy Państwo traktuje kobiety jak drzewka? to takie słodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, brokentiger87 napisał:

w ramach ciekawostki, w Polsce najwyższa kara za gwałt = najwyższa kara za ścięcie drzewka

czy Państwo traktuje kobiety jak drzewka? to takie słodkie...

Drzewko tak jak kobiecie, trzeba wsadzić 😄 Więc różnica żadna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2019 o 15:14, Gość Kondziu1 napisał:

Usprawiedliwienie gwaltów

Nie usprawiedliwienie, tylko wyłożenie okoliczności. A, czy są one łagodzące, czy obciążające to - abstrah.ując od prawa - kwestia subiektywna. Życie w społeczeństwie wymaga jednak nauki powściągania naturalnych popędów i instynktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2019 o 15:14, Gość Kondziu1 napisał:

Bardzo mnie boli gdy ludzie tak strasznie potępiają gwałcicieli i chcą ich zabijać lub okaleczać. Przecież dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną nadzieją na seks. Jest masa mężczyzn nieatrakcyjnych, nieśmiałych, którzy nie mogą mieć kobiety, także biednych, których nie stać na prostytutkę. Dla takich mężczyzn gwałt jest jedynym sposobem na redukcję napięcia seksualnego.

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wypiął du.pe takiemu spragnionemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VKE

To są jakieś jaja, tak? Czysty trolling? Ciężko wierzyć że ktoś na poważnie... 

 

To jest popęd, nie niezbędność. Po coś masz ręce. Możesz zaspokoić się samemu albo zarobić, i albo zapłacić kobiecie która się na coś takiego godzi, albo kupić sobie zabawki - nawet w Polszy są we wszystkich kategoriach cenowych. 

 

Ciężko się tu produkować bo i ciężko uwierzyć że ktoś takie rzeczy wymyśla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×