Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loli35

Durni ludzie co chwile widza we mnie ciężarna

Polecane posty

Gość Loli35

Jestem 3 lata po ślubie i trochę zaczyna mnie to już wkurzać albo może bardziej śmieszyć. Ludzie non stop doszukują się we mnie ciazy. Jak nakładam sobie kawałek ciasta, jak bawię się z córeczka koleżanki, jak tylko nadarzy się okazja. Wszystko co robię to zapewne objaw ciazy. Dodam ze wazę 50 kg wiec nie mam brzucha ani nic ale wszyscy znajomi już dzieciaci. Trochę mnie to osłabia bo wszyscy wychodzą z założenia ze chce mieć dzieci i pewnie już jestem albo lada chwila będę w ciazy. Nie wyobrażają sobie ze może być osoba która po pierwsze: uwielbia dzieckiaczki, po drugie: nie chce mieć swoich dzieci, po trzecie: cierpię na rzadka chorobe (nie mam macicy) wiec tak czy inaczej nie jest to możliwe. Ale cieszę się swoim życiem mimo wszystko. Jestem wesoła i radosna. W sumie mogłabym każdemu z osobna powiedzieć prawdę ale mam z tego niezły ubaw a poza tym chyba ich życie straciłoby sens i nie mieliby o czym gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

znam to.Uwielbiam kiszone ogorki,korniszony, sledzie. Zawsze lubiłam. Po slubie i teraz tez strach zjesc sledzia w towarzystwie,bo zaraz sie zaczyna głupie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Po ślubie... u mnie na parę lat przed ślubem teść dostawał palpitacji serca, jak widział, że jem ogórki kiszone, bo dla niego to był znak pewniejszy niż test ciążowy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

BosZzzzz ludzie maja serio nie pokolei 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam to samo ale po 10 latach małżeństwa ludzie przywykli że takie zachcianki to u mnie nie ciążowe są hahahha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie jesteś gruba i dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie jesteś gruba i dlatego 

Jak w ciąży to gruba? Proszę cię. W dzisiejszych czasach ciężarne dbają o siebie i są szczuplutkie. Poprustu patrzą strerotypowo... Jak jest mąż to i ciąża musi być może tera? Nie? Może teraz? Nie?no to może teraz.... 😁 😃 😁 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehe autorko tu masz rację. Moja siostra ponad 2 lata po ślubie i też każdy Ciąży się doszukuje. Takie dziwne społeczeństwo mamy 

Ja za rok ślub i pewnie u mnie się zacznie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hehe autorko tu masz rację. Moja siostra ponad 2 lata po ślubie i też każdy Ciąży się doszukuje. Takie dziwne społeczeństwo mamy 

Ja za rok ślub i pewnie u mnie się zacznie 😃

A jak w ciągu 2, 3 lat nie znajdziesz to będą gadać że bezpłodna jestes.... Ciemnogrod 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak w ciągu 2, 3 lat nie znajdziesz to będą gadać że bezpłodna jestes.... Ciemnogrod 😂😂😂

No ale autorka jest bezplodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Aja napisał:

No ale autorka jest bezplodna...

To po kij autorka siedzi na dziale macierzyństwo i ciaza 😳😱🥴

idz na ogolny i tam sie uzalaj nad soba Albo mow ze nie masz macicy i nie możesz mieć dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×