Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marika

Co zrobić z siwymi włosami u mężą

Polecane posty

Gość Marika

Hej,

Zastanawiam się na jaki preparat warto będzie postawić jeśli chodzi o męskie włosy?  Mąż ma coraz więcej siwych miejsc i chce jakoś temu zaradzić, pomożecie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafik

A czy testowaliście może GR-7? Jeśli jeszcze nie, to zdecydowanie polecam ponieważ w moim przypadku pojawiły się dobre efekty. W końcu zwalczyłem ten wstydliwy problem i znów ciemne włosy odjęły mi z 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filka

No i świetnie 🙂 Może w takim razie i ja bym go kupiła dla mojego męża bo widzę pierwsze siwe włosy a to pewnie po kilku miesiącach przerodzi się w burzę siwizny. Dlatego lepiej będzie o to skutecznie zadbać niż później je malować do czego pewnie się szybko nie przekona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debi

Trudny temat, jednak stres i tempo życia negatywnie wpływają na nasz wygląd oraz samopoczucie, także dobrze jednak jest wybrać porządny preparat który realnie pomoże w odzyskaniu naturalnego koloru włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelli

Podzielam dobre zdanie na temat GR-7 i uważam, że jeśli już mamy zabierać się za włosy to na początku właśnie sprawdzając skuteczność takich preparatów które pozwolą na realne zmiany w produkcji melaniny, a to z kolei przekłada się na wzrost ilości włosów o naszym naturalnym, a nie siwym kolorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×