Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka reflekcja

Fleje na YT

Polecane posty

Gość taka reflekcja

Zastanawiam się po co niektóre kobiety, czy młode dziewczyny nagrywają filmiki i wstawiają je na YT? Konkretnie chodzi mi o kanały kosmetyczne, lifestylowe, domowe. I konkretnie chodzi o tzw.fleje , zaniedbane, z zaniedbanymi włosami, z brzydkimi cerami, często wysypanymi krostami, ze zmarszczkami. Takie niedbaluchy w kontekście nie tylko wyglądu ale i ogólnej estetyki.One nawet nie potrafią estetycznie przygotować śniadania czy innych potraw które prezentują na swoich kanałach . Nie potrafią się ubrać, ani nie mają zbyt wiele do powiedzenia. W każdym vlogu jedno i to samo.Wydaje się że one właściwie są takie puste wewnątrz, mają strasznie monotonne nudne życie. W jakim celu powstają takie kanały w ogóle? Czy dla takich samych flej jak one same? 

Masz babo pomysł aby nagrywać swoje życie, to zadbaj o siebie i jakość wykonanego filmiku (oświetlenie, filtr, montaż) Nie każda grzeszy urodą, ale może wyglądać estetycznie, w taki sposób że chce się ją słuchać i oglądać. Wrzucając filmik który zaczyna się od twojej rozcapirzonej fryzury, ziewającej gęby , wygrzebywania rop z oka, a potem znowu te nudne wywody o pogodzie jakby nikt nie wiedział jaka w Polsce jest pogoda, jakieś maseczki na gębie nie przysporzy ci popularności, a tylko sama się ośmieszysz.  I jeszcze te żałosne makijaże, nieudolnie wykonane. Gęba z krostami ale co tam, trzeba szpachlę nałożyć, albo ślepia wymalować na różne kolory, krechy walnąć pod oczami co by jeszcze bardziej postarzały i podkreślić swoją tandetę w każdym calu. Ludzie lubią oglądać ludzi estetycznie wyglądających, a nie fleje brudne zaspane. Mnie takie baby irytują, i jest to oznaką braku szacunku do samej siebie jak i do widzów. Zauważyłam że często są to osoby małomiasteczkowe, albo z wiosek , proste i bez żadnych ambicji.Po co to kręcić i pokazywać? 

Gość Gość

Hajs sam się nie zarobi  😆 jakby takie kanały nie miały popytu to nikt by ich nie kręcił, więc to raczej problem mało ambitnej publiki 

Gość Gość

Sama walczę z trądzikiem, zwykła pielęgnacja niczego nie załatwi. Przypie*dolka o takie rzeczy to już wyższy poziom szukania problemów na siłę. 

Gość gość

Jak się ktoś nie myje, nie bierze codziennego prysznica czy chodzi po trzy dni w tym samym staniku czy ciuchach to nic mu nie pomoże, jest fleją ugruntowaną.

Gość gosć
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama walczę z trądzikiem, zwykła pielęgnacja niczego nie załatwi. Przypie*dolka o takie rzeczy to już wyższy poziom szukania problemów na siłę. 

Dziewczyna wymieniła kilkanaście obrzydliwych czynności i elementów ale ty oczywiście musisz się dowalić do tego co  ciebie gryzie. Tak, wiemy, ze trądzik jest ciężki w leczeniu a powiedz łączysz go z grzebaniem sobie w oku i uchu między ludźmi?

Gość gość

Zobaczcie sobie szamana dwudziestego pierwszego wieku.Ten to dopiero flejtuch.Pazury fuj,włosy fuj...ble 

Gość Refleksja
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście że pielęgnacja nic nie załatwi. Trądzik to trudna sprawa i nie trafi ci się odpowiedni mądry dermatolog to możesz się długo męczyć, bo przyczyny bywają różne, choćby sprawy hormonalne itp. 

Chodzi o to że jeśli już taka jutu berka ma problemy z cerą to niech tego nie pokazuje w tak ordynarny sposób, bo tp nie jest w odbiorze fajne. Id tego aby to ukryć jest filtr. Nikt nie chce oglądać zaniedbanej twarzy z bliska. Od razu odechciewa się oglądać takiej osoby. Niestety ale tak jest i warto trochę się wysilić i coś z tym zrobić, a nie wrzucać byle jak byle co i jeszcze mieć pretensje że ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy. 

Gość Refleksja
57 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorko ale jesteś sfrustrowana, masakra.

Nie jestem strustrowana ale zniesmaczona zaniedbaniem takich bab i brakiem szacunku wobec widza. Skoro tobie to nie przeszkadza to widocznie jesteś ich pokroju niedbaluchem. Bo chyba nie jest trudno umyć włosy, ułożyć je, zadbać o nie i tak samo zrobić z cerą? Do tego ubrać się ładnie, a nie jak taka rozmemłana brudaska z tłustymi kłakami i ropami w oczach. Na kamerę stać, albo dobry aparat, a na kosmetyki fryzjera i dermatologa już nie? 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Hajs sam się nie zarobi  😆 jakby takie kanały nie miały popytu to nikt by ich nie kręcił, więc to raczej problem mało ambitnej publiki 

Niestety- to wina równie flejowatej i głupiej publiki, bo przecież ktoś te durne baby ogląda.

Kogo autorko wątku masz konkretnie na myśli?

Gość gosc

Dlubia sobie w oczach, sprawdzaja co maja na palcu i to filmuja, bo przeciez pokazuja prawde o swoim zyciu, sa naturalne i naturalni.Filmiki beda wspaniala pamiatka dla rownie udanych dzieci.

Gość Refleksja
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niestety- to wina równie flejowatej i głupiej publiki, bo przecież ktoś te durne baby ogląda.

Kogo autorko wątku masz konkretnie na myśli?

Nie bądź taka głupio mądra i nie pytaj kogo mam na myśli sugerując że js podniecam się takimi kanałami. Gdybym sama taka była to by mi nie przeszkadzało to co te pożal się boże jutuberki produkują. Ale zwyczajnie wzbudza to we mnie wstręt do tych osób. YouTube to taki śmietnik, chcąc nie chcąc trafia się przypadkiem na różne kanały. Jest ich mnóstwo. 

Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Refleksja napisał:

Nie bądź taka głupio mądra i nie pytaj kogo mam na myśli sugerując że js podniecam się takimi kanałami. Gdybym sama taka była to by mi nie przeszkadzało to co te pożal się boże jutuberki produkują. Ale zwyczajnie wzbudza to we mnie wstręt do tych osób. YouTube to taki śmietnik, chcąc nie chcąc trafia się przypadkiem na różne kanały. Jest ich mnóstwo. 

Co ty taka nerwowa? Meliski sobie zaparz i pusc sobie jakiegoś usypiacza na jutubie zamiast jutuberek-brudasek. 

Mój komentarz odnosil się do poprzedniej wypowiedzi innego użytkownika- publiczność jest głupia i mało ambitna skoro im pasuje takie pitolenie niedomytych bab. Sorry ale skądś się musiała wziąć popularność takich kanałów jak boogie czy gooosia

Gość Refleksja
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co ty taka nerwowa? Meliski sobie zaparz i pusc sobie jakiegoś usypiacza na jutubie zamiast jutuberek-brudasek. 

Mój komentarz odnosil się do poprzedniej wypowiedzi innego użytkownika- publiczność jest głupia i mało ambitna skoro im pasuje takie pitolenie niedomytych bab. Sorry ale skądś się musiała wziąć popularność takich kanałów jak boogie czy gooosia

Nerwowa może nie, ale zdegustowana ☺️ Wybacz, ale błędnie zrozumiałam to co napisałaś. Ja sobie nie wyobrażam aby pokazywać się tak publicznie w sensie specjalnie nagrywać filmiki i nie dbać o jakość filmików ani o swój wygląd. Przeciez wygląd to również nasza wizytówka, jak również to co sobą ogolnie rzecz biorąc prezentujemy, o czym mówimy itd. Można sobie wyjść do sklepu po bułki na szybko bez makijażu, czy z psem na spacer ale nagrywać siebie jeszcze w szlafroku i grzebać w oczach, ziewać z zaspanymi oczami i to wrzucać na yt to jakieś nieporozumienie. Takie niedbalstwo, niechlujstwo. Założyłam ten post, bo może przemówi to do rozumu choćby jednej czy dwóm nieświadomym youtuberkom które mają mało widzów i narzekają dlaczego... Może to da im do myślenia. 

Gość gość
31 minut temu, Gość Refleksja napisał:

Nerwowa może nie, ale zdegustowana ☺️ Wybacz, ale błędnie zrozumiałam to co napisałaś. Ja sobie nie wyobrażam aby pokazywać się tak publicznie w sensie specjalnie nagrywać filmiki i nie dbać o jakość filmików ani o swój wygląd. Przeciez wygląd to również nasza wizytówka, jak również to co sobą ogolnie rzecz biorąc prezentujemy, o czym mówimy itd. Można sobie wyjść do sklepu po bułki na szybko bez makijażu, czy z psem na spacer ale nagrywać siebie jeszcze w szlafroku i grzebać w oczach, ziewać z zaspanymi oczami i to wrzucać na yt to jakieś nieporozumienie. Takie niedbalstwo, niechlujstwo. Założyłam ten post, bo może przemówi to do rozumu choćby jednej czy dwóm nieświadomym youtuberkom które mają mało widzów i narzekają dlaczego... Może to da im do myślenia. 

uwazaj, bo ci z tego zdegustowania zylka peknie i zaczniesz wygladac na zaniedbana fleje, nie bedziesz juz taka idealna

Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

uwazaj, bo ci z tego zdegustowania zylka peknie i zaczniesz wygladac na zaniedbana fleje, nie bedziesz juz taka idealna

Nie bój sie o to 😊 

Gość gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Świat gochy itp

O esuuuu,ona jest ble!

Gość gość
12 godzin temu, Gość gosć napisał:

Dziewczyna wymieniła kilkanaście obrzydliwych czynności i elementów ale ty oczywiście musisz się dowalić do tego co  ciebie gryzie. Tak, wiemy, ze trądzik jest ciężki w leczeniu a powiedz łączysz go z grzebaniem sobie w oku i uchu między ludźmi?

Dziewczyna wspomniała też o zmarszczkach. Serio dla kogoś posiadanie zmarszczek to oznaka bycia fleją?

Gość Gosc

Zmarszczki sa w wielu przypadkach efektem stylu zycia

.Jak moze nie miec zmarszczek mloda kobieta ktora rano kladzie tapete a wieczorem ja zdrapuje,

jak moze nie miec zmarszczek kobieta ktorej skora nie jest dotleniona, Taka skora starzeje sie znacznie szybciej.

Do tego wiecznie pokryta filtrami przeciw witamnie D, jakies piwko wieczorem przy serialu i jedzonko z kilogramem cukru. Palaczki to osobny rozdzial, wystarczy popatrzec na panie w okolicach 50 ktore wczesniej sobie nie zalowaly. 

Wszystko co robia jest sztuczne - oblepiaja skore syntetykami, wstrzykuja botoks, a potem przed 40 wygladaja jak starsze zapuszczone kobity, o ktorych takie same jak one mowia, ze sa zadbane i piekne.

Zmarszczki sa oznaka zaniedbania, a dwadziesciapiec krokow pielegnacji, wymyslonej przez kogos kto chce zarabiac na naiwnych, tylko udowadnia jaka brzydka jest po niej cera dziewczyn wrzucajacych filmy i jak z roku na rok sie pogarsza, nie ze wzgledu na wiek, tylko wlasnie ten durny jutubowy styl zycia. 

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zmarszczki sa w wielu przypadkach efektem stylu zycia

.Jak moze nie miec zmarszczek mloda kobieta ktora rano kladzie tapete a wieczorem ja zdrapuje,

jak moze nie miec zmarszczek kobieta ktorej skora nie jest dotleniona, Taka skora starzeje sie znacznie szybciej.

Do tego wiecznie pokryta filtrami przeciw witamnie D, jakies piwko wieczorem przy serialu i jedzonko z kilogramem cukru. Palaczki to osobny rozdzial, wystarczy popatrzec na panie w okolicach 50 ktore wczesniej sobie nie zalowaly. 

Wszystko co robia jest sztuczne - oblepiaja skore syntetykami, wstrzykuja botoks, a potem przed 40 wygladaja jak starsze zapuszczone kobity, o ktorych takie same jak one mowia, ze sa zadbane i piekne.

Zmarszczki sa oznaka zaniedbania, a dwadziesciapiec krokow pielegnacji, wymyslonej przez kogos kto chce zarabiac na naiwnych, tylko udowadnia jaka brzydka jest po niej cera dziewczyn wrzucajacych filmy i jak z roku na rok sie pogarsza, nie ze wzgledu na wiek, tylko wlasnie ten durny jutubowy styl zycia. 

Zmarszczki to naturalna oznaka starzenia i dopadną każdego niezależnie od stylu życia. Pojawią się z wiekiem u Ciebie (a produkcja kolagenu spada już po 25 roku życia) to zobaczymy czy będziesz nazywać się fleją.

Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Zmarszczki to naturalna oznaka starzenia i dopadną każdego niezależnie od stylu życia. Pojawią się z wiekiem u Ciebie (a produkcja kolagenu spada już po 25 roku życia) to zobaczymy czy będziesz nazywać się fleją.

Jak najbardziej sa naturalne, ale  ZAWSZE pod tynkiem i na zasyfionej skorze wygladaja duzo gorzej.Jak u flei.

Gość Gosc

Właśnie od opalania twarzy robią się ogromne zmarszczki. Ale to dopiero widać na przestrzeni wielu lat np 20. To jest związane ze stylem życia. Wystarczy popatrzeć na kobiety pracujące  w rolnictwie

Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak najbardziej sa naturalne, ale  ZAWSZE pod tynkiem i na zasyfionej skorze wygladaja duzo gorzej.Jak u flei.

Ale Ty się czepiasz zmarszczek ogólnie.

Gość Gosc

Moje ulubione - „Zmyje tylko makijaż i hyc w piżamkę” (zmywa biodermą nie przemywając nawet później twarzy) A później nagrywa filmik gdzie widać szarą, brudną, zasyfioną twarz i kilo tapety na niewiele pomaga 🤮
o takie coś Ci chodziło? 

Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moje ulubione - „Zmyje tylko makijaż i hyc w piżamkę” (zmywa biodermą nie przemywając nawet później twarzy) A później nagrywa filmik gdzie widać szarą, brudną, zasyfioną twarz i kilo tapety na niewiele pomaga 🤮
o takie coś Ci chodziło? 

Jeszcze lepsze gdy zmywają tylko chusteczkami do demakijażu 😂

Gość gość

A wy wszystkie z jakiegoś powodu musicie na towszystko patrzeć, biedaczki.

Tak wam współczuję tej męki.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A wy wszystkie z jakiegoś powodu musicie na towszystko patrzeć, biedaczki.

Tak wam współczuję tej męki.

Raz zobaczyłam i mi wystarczy do końca życia, nie będę nabija wyświetleń takim flejom 😆 

Gość gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Raz zobaczyłam i mi wystarczy do końca życia, nie będę nabija wyświetleń takim flejom 😆 

I tak będziesz do końca życia przeżywać jakąś obcą babę z internetu...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować