Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem facetem i nie rozumiem kafeteryjnych chlopakow

Polecane posty

Gość Gość

Trzeba was wysłać na jakieś szkolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba kpisz
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzeba was wysłać na jakieś szkolenie:)

Tu nie ma facetów tylko same p i zdy, łącznie z tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Skuteczniejsze będzie...leczenie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

W sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci na tym forum są bez jaj, to chyba najlepsze określenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Faceci na tym forum są bez jaj, to chyba najlepsze określenie.  

Uargumentuj, co to znaczy 'bez jaj'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

Nie jesteśmy muchami żeby walić łbem w szybę aż nie padniemy 😉

Taka mucha ma całe pokłady motywacji i pozytywnej agresji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci na tym forum są bez jaj, to chyba najlepsze określenie.  

A co mają pisać cały czas o jeb..aniu. Chciałabyś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

A swoim życiem każdy orze jak może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość anon napisał:

A swoim życiem każdy orze jak może 

No orze jak może A raczej jak umie, a widać nie umiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
38 minut temu, Gość Sara napisał:

Skuteczniejsze będzie...leczenie 🤣

W sensie leczenia psychiatrycznego. Wszyscy użalają się jakie to kobiety złe,wredne , niewdzięczne ... delikatnie mówiąc. Piiiipy nie mężczyźni. Bleee🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

I co w tym zlego ze filozofowie analitycy? To chyba dobrze ze ludzie mają jakąś refleksyjność.

Ale baba to atawistyczne zwierzę i w faceci widzi tez zwierzaka czyli j.....ć walczyc zdobywać i przeżreć.

Bleh to idzie w waszą babską zwierzęcość. Człowiek to troche wyższy byt niż zwierzę i refleksyjnosc o tym pogmatwanym swiecie zawze jest na plus !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
15 minut temu, Gość Sara napisał:

. Piiiipy nie mężczyźni. Bleee🤮 

Zaraz to kobieta może się żalić a facet jak to robi to pipa bleee?

To kobieta i mężczyzna przypadkiem nie są równi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

Boży ludzie. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość BlueWhale napisał:

Boży ludzie. Co w tym złego?

Dla nas facetow nic, ale baby genetycznie wolą prostych agresywnych facecików z predyspozycjami raczej do bycia fizolem, czyli durna pewnosc siebie, agresja, nadętość, cwaniactwo, hajs, muskuły.

Baba to tak naprawdę prymityw z natury tylko baba to pozorantka i na co dzien pozuje na delikatniejsza od faceta.

Ten temat obnaża prawde o atawizmie kobiet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
Przed chwilą, Gość facet napisał:

Dla nas facetow nic, ale baby genetycznie wolą prostych agresywnych facecików z predyspozycjami raczej do bycia fizolem, czyli durna pewnosc siebie, agresja, nadętość, cwaniactwo, hajs, muskuły.

Baba to tak naprawdę prymityw z natury tylko baba to pozorantka i na co dzien pozuje na delikatniejsza od faceta.

Ten temat obnaża prawde o atawizmie kobiet 😉

Oraz ich hipokryzję bo według nich to zawsze facet to hurr durr prymityw a same są pod tym względemo wiele gorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało w nich pozytywnej agresji, chęci do działa, chęci do dominowania itp

Wszyscy jacyś filozofowie, analitycy i Bóg wie co tam jeszcze. Zajmują się sprawami świata, analizują je rozmyślaja zamiast zająć się swoim życiem, swoim podworkiem

Bo dominacja, agresja jest cechą zwierząt i też ludzi zwierząt. Tutaj nie ma nic do osiągania. Walka jest bezsensowna i wszystko i tak kończy się śmiercią. Ja postanowiłem się za jakiś czas zabić, i nie brać udziału w tej szopce i szarpać się z życiem. Gdyby większość facetów była zdolna do głębokiej refleksji na temat życia, to by się większość zaje....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
Przed chwilą, Gość anon napisał:

Oraz ich hipokryzję bo według nich to zawsze facet to hurr durr prymityw a same są pod tym względemo wiele gorsze. 

Oczywiście, ze kobiety to jeszcze gorsze zwierzęta od facetów tylko to cholerne pozorantki na dodatek skurpulatne. Ale ja te cwaniary obserwuje juz 33 lata, na czele z moja dziewczyna (!) i wiem jakie atawizmy nimi rządzą.

Dzisiaj to juz trzeci temat ze stado bab zostało rozwalone argumentami - a jak samiczki nie mają argumentów to cooo? 😉 jazgoooooooot :D:D tak, samiczki tym sie odznaczają 😄 sprawdzcie sobie uzywam tego samego nicka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość On2897 napisał:

Bo dominacja, agresja jest cechą zwierząt i też ludzi zwierząt. Tutaj nie ma nic do osiągania. Walka jest bezsensowna i wszystko i tak kończy się śmiercią. Ja postanowiłem się za jakiś czas zabić, i nie brać udziału w tej szopce i szarpać się z życiem. Gdyby większość facetów była zdolna do głębokiej refleksji na temat życia, to by się większość zaje....  

Rozumiem Cię bracie jako inny facet, ale baba jest z natury zbyt prymitywna żeby to zrozumiec. Dla niech facet ma walczyc, zabijac, zapładniać, żreć - zostało to im z jaskini 😉

Eh kobietki kobietki, nie jestescie takie trudne za jakie sie uwazacie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość facet napisał:

Oczywiście, ze kobiety to jeszcze gorsze zwierzęta od facetów tylko to cholerne pozorantki na dodatek skurpulatne. Ale ja te cwaniary obserwuje juz 33 lata, na czele z moja dziewczyna (!) i wiem jakie atawizmy nimi rządzą.

Dzisiaj to juz trzeci temat ze stado bab zostało rozwalone argumentami - a jak samiczki nie mają argumentów to cooo? 😉 jazgoooooooot :D:D tak, samiczki tym sie odznaczają 😄 sprawdzcie sobie uzywam tego samego nicka 😄

W realu zlatuje się stado rycerzyków, w necie gdzie liczą się argumenty kobiety jak nie trudno się domyślić są bezsilne w dyskusji dlatego odpalają agresję i wyzywają od nieudaczników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie że o tej dominacji i zdrowej agresji napisałem ja, czyli facet. A wy od razu zalozyliscie że to kobieta.

Oczywiście że refleksyjnosc jest w życiu potrzebna ale z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

W realu zlatuje się stado rycerzyków, w necie gdzie liczą się argumenty kobiety jak nie trudno się domyślić są bezsilne w dyskusji dlatego odpalają agresję i wyzywają od nieudaczników 

Tak, tak, zawsze pojawiają się od samiczek epitety, wyzywanie, próby ośmieszenia, wykręcanie kota ogonem jak się da:D to są nasze kobietki wspaniałe właśnie 😄 a pantofle ich siedzą pod butem i przytakują

Mnie też poza ciałem brzydzi kobieca natura jako taka 😄

Tak czasami sobie myślę - Boże gdyby nie ten seks, jaki to byłaby zbędna płeć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
1 minutę temu, Gość facet napisał:

Tak, tak, zawsze pojawiają się od samiczek epitety, wyzywanie, próby ośmieszenia, wykręcanie kota ogonem jak się da:D to są nasze kobietki wspaniałe właśnie 😄 a pantofle ich siedzą pod butem i przytakują

Mnie też poza ciałem brzydzi kobieca natura jako taka 😄

Tak czasami sobie myślę - Boże gdyby nie ten seks, jaki to byłaby zbędna płeć 😄

po stokroć to, przydałyby się leki na ten zasrany popęd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jednak prawda że testosteron zanika u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

W realu zlatuje się stado rycerzyków, w necie gdzie liczą się argumenty kobiety jak nie trudno się domyślić są bezsilne w dyskusji dlatego odpalają agresję i wyzywają od nieudaczników 

Heh, a ilu samotników wyzywa obce kobiety  od szm.at i dzi.wek bo gołej panny od lat nie widzieli? Codziennie 5 takich tematów. To jest agresja, ale o tym cicho, co? 

 

12 minut temu, Gość anon napisał:

po stokroć to, przydałyby się leki na ten zasrany popęd hehe

Jest taki, poproś lekarza o kastracje chemiczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To jednak prawda że testosteron zanika u mężczyzn.

testosteron nie zanika, po prostu facet także myśli i analizuje co ce...e w dużej mierze kobiecą płeć i nie ma w tym nic złego. 

Jeżeli szukasz tylko pymitywa z testosteronem to swiadczy to tylko o tobie i wiele o tobie mówi

prymityw znajdzie sobie prymitywa, a osoba normalna,wrazliwa i myśląca drugą tak sama myslącą i wrażliwą. Ja wolę należeć do tej drugiej kategorii i nie odczuwam z tego powodu wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiecie że o tej dominacji i zdrowej agresji napisałem ja, czyli facet. A wy od razu zalozyliscie że to kobieta.

Oczywiście że refleksyjnosc jest w życiu potrzebna ale z umiarem.

Tak wykrecaj sie glupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
16 minut temu, Gość Gość napisał:

To jednak prawda że testosteron zanika u mężczyzn.

to jednak prawda że większość bab to blachary ( ana kafe to blachary niespełnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość ehhh napisał:

testosteron nie zanika, po prostu facet także myśli i analizuje co ce...e w dużej mierze kobiecą płeć i nie ma w tym nic złego. 

Jeżeli szukasz tylko pymitywa z testosteronem to swiadczy to tylko o tobie i wiele o tobie mówi

prymityw znajdzie sobie prymitywa, a osoba normalna,wrazliwa i myśląca drugą tak sama myslącą i wrażliwą. Ja wolę należeć do tej drugiej kategorii i nie odczuwam z tego powodu wstydu.

Aż chciało by się powiedzieć dziewczyna znajdzie sobie "dziewczyne" :))

To tak nie działa, czego jesteście najlepszym dowodem. 

Ilu z was wychowywało się bez ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×