Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego w tych czasach panuje wszechobecny ciemnogród?

Polecane posty

Gość Gość

Zabobony, rozpoznawanie płci przez wygląd, szczepienia w ciąży... To straszne!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie w tych czasach, tylko w tym kraju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Dokładnie.

Mieszkam w UK i tam nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Bimba napisał:

Dokładnie.

Mieszkam w UK i tam nic takiego się nie dzieje.

Nie no, szczepienia w ciąży są, co popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtroter

no ja na nawet na wsi rosyjskiej tyle ciemnoty nie widzialam (a nie ma pradu) co w tym kraju sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś poszło nie tak, jeszcze 20 czy 40 lat temu takiej ciemnoty nie było, ludzie ze,wsi chcieli dorównać do poziomu wiedzy. Dzisiaj ludzie staczają się w stronę ciemnoty, do tego dochodzi postawa rozczeniowa i ogrom chamstwa co widać wszędzie. Musi być jakiś czynnik co działa jak hamulec, może być to wszechobecny kości, który w hamowaniu rozwoju ma ogromne doświadczenie na przestrzeni wieków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście że to sprawka kościółka.

I rozmodlonych polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie no, szczepienia w ciąży są, co popieram.

Pewnie, ze są tylko jak zaszczepiłam się na grypę będąc w ciąży i gdzieś tam wyszło to w zwykłej rozmowie to myślałam, że mnie zjedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie, ze są tylko jak zaszczepiłam się na grypę będąc w ciąży i gdzieś tam wyszło to w zwykłej rozmowie to myślałam, że mnie zjedzą. 

Niech jedzą, rób to co uważasz za słuszne. Ja też się zaszczepilam. Jeszcze na krztuscca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Niech jedzą, rób to co uważasz za słuszne. Ja też się zaszczepilam. Jeszcze na krztuscca. 

No ja mam w dvpie to co gadają, dla mnie najważniejsze jest zdrowie mojego dziecka i moje bo ktoś musi się nim zająć, oni mi nie przyjdą i nie pomogą jak będę zdychac w łóżku na grupę a tak jest szansa, że może ten wirus mnie nie dopadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie chce wam psuć humoru, ale przez waszych światłych senatorów z PO wszyscy i ciemniacy i jaśniacy zapłacimy w przyszłym roku więcej za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Coś poszło nie tak, jeszcze 20 czy 40 lat temu takiej ciemnoty nie było, ludzie ze,wsi chcieli dorównać do poziomu wiedzy. Dzisiaj ludzie staczają się w stronę ciemnoty, do tego dochodzi postawa rozczeniowa i ogrom chamstwa co widać wszędzie. Musi być jakiś czynnik co działa jak hamulec, może być to wszechobecny kości, który w hamowaniu rozwoju ma ogromne doświadczenie na przestrzeni wieków. 

Mam podobne spostrzeżenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Monika napisał:

Nie chce wam psuć humoru, ale przez waszych światłych senatorów z PO wszyscy i ciemniacy i jaśniacy zapłacimy w przyszłym roku więcej za prąd.

I tak byśmy zapłacili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I tak najlepsze są zabobony ciążowe... To już jest po prostu sztos! Jak w tych czasach można wierzyć że, ma się wpływ na płeć dziecka albo że, można rozpoznać płeć po wyglądzie, po zachciankach, że należy jesc ZA DWOJE! Wierzyć w sny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

Nie chce wam psuć humoru, ale przez waszych światłych senatorów z PO wszyscy i ciemniacy i jaśniacy zapłacimy w przyszłym roku więcej za prąd.

Nie tylko za prąd, za wszystko zapłacimy więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zabobony, rozpoznawanie płci przez wygląd, szczepienia w ciąży... To straszne!!!! 

Chciałaś napisać: brak szczepień w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×