Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Medycyna estetyczna Warszawa

Polecane posty

Gość Marta

Dziewczyny pierwszy raz wybieram się do gabinetu medycyny estetycznej i zastanawiam się, jak wygląda taka współpraca? Czy konsultacja jest bezpłatna, jak w ogóle wybrałyście pod siebie zabieg, na co zwracałyście uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem trochę po 50 i postanowiłam coś zrobić z wyglądem. Dwa lata temu się rozwiodłam i tak jakoś się zaniedbałam. Z polecenia trafiłam na www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see i zabieg okazał się kluczowy. Mam młodszą twarz o ponad 10 lat bym powiedziała. Żadnego okresu przejściowego. Od razu wyniki się pojawiają. Praktycznie całą twarz ci modeluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala

Konsultacje nie są darmowe, nie w przypadku medycyny estetycznej, a zwłaszcza w Warszawie. Nie jest to duży koszt, a konsultacja z lekarzem specjalistą daje naprawdę dużo informacji, która wystarczy na kompleksowe leczenie czy upiększanie. Jeśli chodzi o prosty zabieg, bo konsultacja nie będzie potrzebna, tak podejrzewam. Jeśli chciałabyś uzyskać porządną pomoc i poradę to najlepiej udaj się do Belldermy do dr Oksany Zarewycz. Mają tam bardzo wykwalifikowany zespół, najnowszy sprzęt i zabiegi dr Oksany są autorskie i bardzo skuteczne, oparte o naturalne metody pomagania pięknu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foksi
Dnia 16.12.2019 o 03:26, Gość natala napisał:

Konsultacje nie są darmowe, nie w przypadku medycyny estetycznej, a zwłaszcza w Warszawie. Nie jest to duży koszt, a konsultacja z lekarzem specjalistą daje naprawdę dużo informacji, która wystarczy na kompleksowe leczenie czy upiększanie. Jeśli chodzi o prosty zabieg, bo konsultacja nie będzie potrzebna, tak podejrzewam. Jeśli chciałabyś uzyskać porządną pomoc i poradę to najlepiej udaj się do Belldermy do dr Oksany Zarewycz. Mają tam bardzo wykwalifikowany zespół, najnowszy sprzęt i zabiegi dr Oksany są autorskie i bardzo skuteczne, oparte o naturalne metody pomagania pięknu

Ja mam zabieg po świętach. Poznanie dr Oksany było bardzo miłym doświadczeniem :) Bardzo lubię to jej właśnie tak jak wspomniałaś naturalne podejście do zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foksi
Dnia 16.12.2019 o 03:26, Gość natala napisał:

Konsultacje nie są darmowe, nie w przypadku medycyny estetycznej, a zwłaszcza w Warszawie. Nie jest to duży koszt, a konsultacja z lekarzem specjalistą daje naprawdę dużo informacji, która wystarczy na kompleksowe leczenie czy upiększanie. Jeśli chodzi o prosty zabieg, bo konsultacja nie będzie potrzebna, tak podejrzewam. Jeśli chciałabyś uzyskać porządną pomoc i poradę to najlepiej udaj się do Belldermy do dr Oksany Zarewycz. Mają tam bardzo wykwalifikowany zespół, najnowszy sprzęt i zabiegi dr Oksany są autorskie i bardzo skuteczne, oparte o naturalne metody pomagania pięknu

Ja mam zabieg po świętach. Poznanie dr Oksany było bardzo miłym doświadczeniem :) Bardzo lubię to jej właśnie tak jak wspomniałaś naturalne podejście do zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta1979

W Klinice Sfera (to jest na Alejach Jerozolimskich) konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej jest jak najbardziej bezpłatna, a mają tam świetnych specjalistów, od medycyny estetycznej jest to dr Migała - z wieloletnim doświadczeniem i sporą liczbą zadowolonych pacjentek, w tym moja skromna osoba 🙂 Bardzo polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja chodzę na zabiegi do kliniki Prime medic w Krakowie i polecam bardzo. Nigdzie chyba nie ma darmowych konsultacji. Ale to jest część usługi. Lekarz wszystko Ci wytłumaczy, opowie, doradzi i wybierze to co najlepsze dla Ciebie jak u mnie doktor Marcin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

też mogę polecić Prime Medic, ludziom z Krakowa może się przyda 😄 duży wybór profesjonalnych zabiegów i fajni lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

W Warszawie najlepszą kliniką medycyny estetycznej jest ESTELL! Korzystam od wielu lat, nie tylko ja ale także moi znajomi. Nigdy nie słyszałam negatywnej opinii o nich. Fachowcy jakich mało. Ogromne doświadczenie i odpowiednie podejście do każdej osoby. Mogę naprawdę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puma

Ja się nie będę spierać o to jaka klinika jest najlepsza, bo ciężko o taką obiektywną ocenę bez szczegółowych badań. Powiedzieć mogę tylko że pomoc dermatologiczną na sensownym poziomie po kilkunastoletniej walce z różnymi uczuleniami uzyskałam dopiero w Belldermie, o której już było tutaj wspominane w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 13.01.2020 o 15:15, Gość ada napisał:

też mogę polecić Prime Medic, ludziom z Krakowa może się przyda 😄 duży wybór profesjonalnych zabiegów i fajni lekarze

Sami najlepsi specjaliści w Prime Medic, po zabiegach zawsze zachwycające efekty! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IDEALE (lek. Stojak i lek. Jakubik) na Jerozolimskich 117. Dwójka lekarzy, którzy robią wspólnie zabiegi. Zrobili mi super modelowanie ust, a mojej mamie botoks (redukcje zmarszczek). Super efekty 😉 Konsultacja za darmo w ramach zabiegu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jest w stanie coś napisać o dr Annie Adamczyk? Przyjmuje w Warszawie (ul. Kadetów 23) Podobają mi się jej prace, szczególnie modelowanie ust, ale nigdzie nie ma żadnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×