Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 60 latek może przeżyć miłość z 30 latką?

Polecane posty

Gość gość

Mówi się, że powinno się szukać miłości w swoim wieku. Ale co, jeśli ktoś nigdy nie przeżył miłości a chciałby ją przeżyć z kobietą, która jest atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mówi się, że powinno się szukać miłości w swoim wieku. Ale co, jeśli ktoś nigdy nie przeżył miłości a chciałby ją przeżyć z kobietą, która jest atrakcyjna?

To sprawa TYLKO tych dwojga,  NIKOGO WIĘCEJ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, znam takie pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka

Na pewno moze. 

Dobrze tylko, zeby oboje mieli podobne oczekiwania od zwiazku. 

Bo. np. jesli ta kobieta pragdnie zalozyc tradycyjna rodzine, lub prowadzic typowe zycie towarzyskie, a takze seksualne, to moga nastapic pewne niezgodnosci interesow.

Ale milosc na pewno jest mozliwa.

Moj maz ma teraz 60 lat, ja 46, ale gdybym miala 30, to kochalabym go tak samo, bo pamietam jak kochalam go wtedy. Z tym, ze my prowadzimy bardzo nietypwy zywot, gdzie jestesmy sam na sam z nasza miloscia (juz 20 lat), bez zadnych upierdIiwosci rodzinnych i oceniania tego, co robimy. Nie mamy dzieci, zyjemy razem i dla siebie, cieszymy sie wszystkim jak swiezo zakochana para. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definitywny

Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Mówi się, że powinno się szukać miłości w swoim wieku. Ale co, jeśli ktoś nigdy nie przeżył miłości a chciałby ją przeżyć z kobietą, która jest atrakcyjna?

To znajduje kobietę w swoim wieku, która jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Mówi się, że powinno się szukać miłości w swoim wieku. Ale co, jeśli ktoś nigdy nie przeżył miłości a chciałby ją przeżyć z kobietą, która jest atrakcyjna?

Zapytaj się w lustrze, dlaczego jesteś sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi

Ja bym nie chciała juz tak przejrzalego mezyczny. Przeciez to juz dziadek. Jak dla konie różnica wieku do 13 lat. Więcej sie nie przemoge. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 26 lat i spotykam się z mężczyzną, który jest ode mnie 23 lata starszy, jest dokładnie w wieku mojej mamy. Spotykamy się tylko na seks, ale jest idealny. Ciało ma lepiej wyrzeźbione niż niejeden chłopak w moim wieku. Jest tak wyposażony, że pół bloku mnie słyszy, gdy się z nim spotykam. Libido ma ogromne, aż dziw, że tacy starsi mężczyźni tyle mogą. Jak zostaje u mnie na noc, to prawie nie śpimy 🙂 No i mineciarz z niego pierwsza klasa 🙂 tylko jak sprawić, by z tego było coś więcej niż tylko seks? Jak go rozkochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Może . Pod warunkiem że ma dużo kasy i że laska leci na kasę :,-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc.

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Jak jest odpowiednio bogaty to może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×