Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kupiłem Se

Nowy komp - Nareszcie!

Polecane posty

Gość Kupiłem Se

Lenovo All In One 520-27ICB 🕺🤸‍♂️👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

życie ci odmieni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se

Jasne że odmieni 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co z nim

Pasjansa będziesz układał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Leżaczek napisał:

Szajs 😂👋

Wart x4, 4.5 twoje konsole z całym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Też mam All In One HP. Gdyby to był Apple to cena była by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najczęściej wybierane laptopy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
30 minut temu, Leżaczek napisał:

Szajs 😂👋

Miałem i składałem sam nie jednego kompa kolego także wiem o co ci chodzi. Nie gram więc wole kompa tego typu. Do netu, filmów itd. styka. 27cali, I7 6 rdzeniowy, Radek 4 gb, 16 gb ramu, dyski  256 ssd + 1T hdd akurat do moich potrzeb aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wart x4, 4.5 twoje konsole z całym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Też mam All In One HP. Gdyby to był Apple to cena była by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najczęściej wybierane laptopy na rynku.

Właśnie też byłam zmuszona kupić nowy komp bo lenovo padł  prawie 5 lat przeżył. Jutro odbieram mojego macbooka nareszcie 😆 Zobaczymy jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

a2 minuty temu, Gość Gość napisał: Wart x4, 4.5 twoje konsole z całym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Też mam All In One HP. Gdyby to był Apple to cena była by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najczęściej wybierane laptopy na rynku. X nie trafiłeś 👌😙 moje konsole więcej warte niż twoje dwa komputery to raz. A dwa skoro do gier i tak się nie nadaje to bralbym Apple przynajmniej jakoś wygląda. No od biedy sony. Ja bym złożył coś pasywnego z monitorem 21:9 lub dłuższym. 

akurat to co ty masz za konsole hahah ?? ten model lenovo chodzi od 4k do 6 w zaleznosci od bebechow. w komputroniku 5,600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pro już po 1600 chodzi w niektórych skelpach ?? ile masz tych konsol? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Też nie gram na pc i 256 ssd mi wystarcza. Filmów na pcet nikt by mnie nie zmusił oglądać 😵 mi to się widzi złożyć z monitorem 32:9 jakiś porządny bezglosny co chodzą gry ale to na samym końcu gameroom.

Ja już od dawna nie gram. Ostatniego PC w xkom składem sobie pod BF3 ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
9 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kupiłem Se napisał: Ja już od dawna nie gram. Ostatniego PC w xkom składem sobie pod BF3 X na kompie to ja też od 2003 roku nie gram 😄

Ja grałem tylko w gry online i zawsze służył mi do tego komp. Zdradzę ci tajemnicę tylko cii. PC zawsze będzie mieć przewagę nad konsolą nawet w dniu premiery PS5 ;-) Jeśli chodzi o grafikę to ten wspomniany stary składak z xkom-u miażdżył BF3 na PS. Potwierdzone. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

11 minut temu, Gość gosc napisał: pro już po 1600 chodzi w niektórych skelpach ?? ile masz tych konsol? X zobacz sobie po ile chodzi np. PlayStation 4 20th Anniversary Edition na eBay, kolekcjonerskie to co innego niż rynek konsumencki, mam kilka takich co ich wartość rośnie i kiedyś sprzedam 😚👌

Także kumam trochę czaczę a ty nie do końca w temacie hardware Leżak ;-) ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie też byłam zmuszona kupić nowy komp bo lenovo padł  prawie 5 lat przeżył. Jutro odbieram mojego macbooka nareszcie 😆 Zobaczymy jak się sprawdzi.

 chodzilo o apple all in one a nie o apple macbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

mam iMac  i bym wybral wlasnie jego.. mam bardzo starego matka go uzywa, ale zadne lenovo sie nie rowna z wykonaniem🙂 klasa sama w sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

dla mnie konsole skonczyly sie na ps3 i xbox 360.. ta obecna generacja to nieporozumienie na prawde malo bylo fajnych gier.. na wiele tytulow czekalem i tylko sie rozczarowałem😉 za to te ps5 wydaje sie byc dobrym krokiem do przodu szybkie dyski sssd moga troche zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
11 minut temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

mam iMac  i bym wybral wlasnie jego.. mam bardzo starego matka go uzywa, ale zadne lenovo sie nie rowna z wykonaniem🙂 klasa sama w sobie..

Tak samo można porównać iPhone Apple z flagowymi Samsungami S10+ czy Huawei P30 Pro. Prawie na każdym branżowym vlogu iPhone sromotnie przegrywa z tymi flagowcami praktycznie pod każdym względem chociaż smartfon od Apple jest dużo droższy. Aktualnie jeśli chodzi o laptopy na pierwszym miejscu jakość/awaryjność/sprzedaż Lenovo plasuje się na 1. na 2. HP 3.Dell. Co do komputerów All In One marki Lenovo, HP, Dell cenowo stoją na tym samym poziomie a kompy tego typu od Apple są dwa razy droższe i nierzadko mają słabsze podzespoły.

 

22 minuty temu, Leżaczek napisał:

Z konsoli dzięki optymalizacji mogą wycisnąć tyle samo co z najlepszych pcet, pacz uncharted 4 czy the last od us 2 albo chociaż rdr2. Za ps5 będzie ciekawie z tym dyskiem ssd ktory zrobi za ogromny praktycznie ram. Pcety mogą się nieźle dławic a exclusivy je miazdzyc. Zobaczymy jak będzie bo optymalizacja to przewaga. A tam będzie moc 1070rtx gdzie w pcet nikt by się nie odważył zrobić choćby takich minimalnych wymagań do uruchomienia gry. Tu jeszcze dojdzie optymalizacja 😱😵

Nie masz racji i każdy na prawdę kumaty gość przyzna mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se

Leżak mylisz się bo tu chodzi o optymalizacje gier pod PS4 a nie co innego. BF3 był tak zoptymalizowany pod konsole PS że musiano zmniejszyć liczbę graczy do 24 ? Na PC na serwerze mogło pograć 64ech ;-) Jak myślisz dlaczego ? Dlaczego mapy były zmniejszone, okrojone na PS ? PS z tym podzespołami nie dało by rady tak dużych mapach i z 64 graczami na serwerze. To samo było, jest i będzie. Proszę cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se

Druga sprawa ile na konsoli masz klatek na 30, 35 klatek na sekundę ?? Na kompie dla niektórych 60 to mało. Ba niektórzy pro gracze CS na kompach osiągają 200 a nawet 300kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ps3/x360 to była porażka czego oczekujesz od 0,5gb ram? 😕 pewnych rzeczy nie dało się przeskoczyć zwłaszcza w multi gdzie wygrywały suche liczby i od dewelopera co robi grę na wszystko? 😕😩 w singlu pewnie nie było większych różnic. Teraz też te batlerojale po 100 osób na mapie to gra na konsoli ładuje tekstury na low nawet 😕 no cóż jak musi utrzymać 60 klatek nawet gdyby cała mapa była graczy na ekranie. Zresztą net na konsoli to nadal skandal u mnie przy 100mbps test wychodzi 20.

Wtedy było PS3 i PC z tamtych lat. Teraz jest PS4 i kompy, podzespoły PC z tych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se

A słyszałem o określeniu "grafika konsolowa" ? Konsolowa czyli taka bajkowa, cukierkowa. W PC grafikę masz ostrzejszą, bliższą do fotorealistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
24 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ps3/x360 to była porażka czego oczekujesz od 0,5gb ram? 😕 pewnych rzeczy nie dało się przeskoczyć zwłaszcza w multi gdzie wygrywały suche liczby i od dewelopera co robi grę na wszystko? 😕😩 w singlu pewnie nie było większych różnic. Teraz też te batlerojale po 100 osób na mapie to gra na konsoli ładuje tekstury na low nawet 😕 no cóż jak musi utrzymać 60 klatek nawet gdyby cała mapa była graczy na ekranie. Zresztą net na konsoli to nadal skandal u mnie przy 100mbps test wychodzi 20.

Porażka tak ? Teraz masz 8gb ramu i 8 rdzeniowy procesor w PS4. Dla gracza PC 16gb ramu to absolutne minimum.  Dużo graczy wbiera opcję 32gb. Procki od AMD mają już po 32 rdzeni. A tam poza tym dyski ssd to już standard nawet laptopach. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

dla mnie konsole skonczyly sie na ps3 i xbox 360.. ta obecna generacja to nieporozumienie na prawde malo bylo fajnych gier.. na wiele tytulow czekalem i tylko sie rozczarowałem😉 za to te ps5 wydaje sie byc dobrym krokiem do przodu szybkie dyski sssd moga troche zmienic

Ps3 się ratowało kompatybilnością wsteczna, czego na ps4 brakło. Chociaż plotka głosi że ps5 ma wrócić do starych praktyk. Xbox też uważam za udaną konsole chociaż nigdy do mnie nie przemawiała, sentyment do ps. Co do przewagi pc nad konsolami to już chyba jedynie w przypadku kombajnów dla zawodowych graczy. Konsola to tak naprawdę pc zoptymalizowane pod kontem gier i w innej obudowie. Jeżeli ktoś nie ma sentymentu do myszki i klawiatury w grach to wybierze konsole a wszelkie spory są tu jałowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se

Pozamiatałem cie. Porównanie grafiki PC vs. PS4 i Xbox na branżowym, technologicznym portalu. 

spidersweb.pl/2016/10/battlefield-1-pc-xone-ps4.html

Teraz nawet każdy niekumaty przyzna mi rację. Trafil się nie do końca kumaty funboi konsol któremu nie przetłumaczy,.

Dobranoc ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
6 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kupiłem Se napisał: Porażka tak ? Teraz masz 8gb ramu i 8 rdzeniowy procesor w PS4. Dla gracza PC 16gb ramu to absolutne minimum.  Dużo graczy wbiera opcję 32gb. Procki od AMD mają już po 32 rdzeni. A tam poza tym dyski ssd to już standard nawet laptopach. Dobranoc. X 8 to już tyle że ważna jest bardziej optymalizacja niz to czy masz 16/32. Pół to bylo zbyt mało gdzie każdy pcet miał ze pół na samej karcie plus 4gb. Zobaczymy jak konsole zaczną korzystać z chmury serwerów w obliczeniach sztucznej inteligencji czy fizyki w grze wtedy żadna karta graficzna nawet za 10tys $ pcetowi nie pomoże. Obliczenia zachowania mpcow spokojnie można by zassysac z chmury gdzie będzie 8 procesorów Xeon po 32 rdzeni... 😱😵

Teraz to jest teraz zrozum i zawsze tak będzie. Zawsze PC bd. miał przewagę nawet w dniu premiery nowej flagowej konsoli PS czy XBOX. Nigdy nie było inaczej , przecież zawsze tak było ;-) Nara fanboju konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłem Se
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kupiłem Se napisał: Teraz to jest teraz zrozum i zawsze tak będzie. Zawsze PC bd. miał przewagę nawet w dniu premiery nowej flagowej konsoli PS czy XBOX. Nigdy nie było inaczej , przecież zawsze tak było ;-) Nara fanboju konsol. X zawsze to będzie miał opcje ultra i przycikni, opóźnienia premier i błędy instalacji czy podczas gry. Na razie jest już pokonamy w rozdzielczości gdzie miał być zawsze wyżej. Ba konsolowcy entuzjasci grają już na oled z hdr a na pcet to dopiero raczkuje na ips 😂👋

Od dawna to karty graficzne PC obsługują . Od dawna istnieją takie monitory PC. Druga sprawy jak by nawet nie istniały to zawsze można taki identyczny TV podłączyć do kompa  bez problemu haha. Nie da się z tobą chłopie pisać. Ide ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Kupiłem Se napisał:

Od dawna to karty graficzne PC obsługują . Od dawna istnieją takie monitory PC. Druga sprawy jak by nawet nie istniały to zawsze można taki identyczny TV podłączyć do kompa  bez problemu haha. Nie da się z tobą chłopie pisać. Ide ✋

Brawo 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Gdzie mój 🐅🐯 strasznie nie lubię pcetow 😟😞

🐅💨💨💨💨💨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość gość napisał: Brawo 👍 X no jak wygram w euro jackpot to sobie zatrudnię 3x informatyka co mi to wszystko ustawi elegancko żebym mógł usiąść i od razu pograć na ultra a póki co nie zamierzam kopać się z 🐴

Prut 💨 leżaczek na zdrowie z Broken😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłem Se pojechał po Lezaczku. Leżaczek po co Ci było dyskutować o czymś,  o czym nie masz pojęcia? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leżaczek nie osmieszaj się, poprutaj sobie z swoim tygrysem to Ci lepiej wychodzi😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×