Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dostałam na zaręczyny pierścionek za 3000 zł, jak tran Wasze cyrkonie?

Polecane posty

Gość Gość

Może to nie jest zawrotna kwota, ale tu czytam o pierscionkach za 1000pln. Trochę mało jak na taką okazję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja za 6k 15 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam za 1600 z małym brylantem i jestem zadowolona. A mój narzeczony to prawdziwy brylant - kochany, dobry, odpowiedzialny. Jestem szczęśliwa 😃😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dghjjk

Moja cyrkonia po ponad 9 latach ma się dobrze. Tak samo jak mąż rodzina i małżeństwo. Mąż wtedy zarabiał 1200 to co miał kredyt wziąć na pierścionek ? Chyba ważne ze mnie kocha, wraz z moim trudnym charakterem dużym nosem i nadwaga. A pierścionek cudo, taki jaki chciałam, wymarzony. Za urodzenie dzieci dostawałam droższe pierścionki i w ogóle już kilka dostałam od męża przez całe małżeństwo. Tak samo jak kolczyki i bransoletkę bo wie ze kocham złoto ale nigdy nie patrzę na cenę tylko na piękno przedmiotu. A najbardziej na to ze z miłości. Aha i nigdy nie spytałam go o cenę zaręczynowego  bo to uwłaczające. Choć się domyślam ile kosztował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Pierscionek dostalam za 6k (zobaczylam paragon przez przypadek) ale zareczyny byly zenujace.. Wolalabym tani pierscionek bo moment zareczyn byl dla mnie wazniejszy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja nie dostałam w ogóle pierścionka zaręczynowego. Takie pierścionki dostaje bez okazji kiedy tylko chce. Więc czym tu się chwalisz. Zawsze się ktoś znajdzie bogatszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna cyrkonia

Moja cyrkonia  jak i moje małżeństwo ma się   super a to prawie 20 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojeeej, to już dzisiaj nie zasnę 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmcnfmfm
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

Pierscionek dostalam za 6k (zobaczylam paragon przez przypadek) ale zareczyny byly zenujace.. Wolalabym tani pierscionek bo moment zareczyn byl dla mnie wazniejszy... 

Co takiego zrobił ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stratosfera

Dostałam na zaręczyny pierścionek za 3000 zł, jak tran Wasze cyrkonie?

Wytarła się 😂 Na taką odpowiedź liczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmcnfmfm
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja nie dostałam w ogóle pierścionka zaręczynowego. Takie pierścionki dostaje bez okazji kiedy tylko chce. Więc czym tu się chwalisz. Zawsze się ktoś znajdzie bogatszy od ciebie

To smutne ze możesz mieć pierścionek co miesiąc a nie dostałaś zaręczynowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaa

Haha ja w ogole nie nosze ani pierscionka, ani obraczki,bo nie lubie. Kupuję sobie rózne bajeranckie pierscionki, pasujace do ciuchów.,Zareczynowy gdzies mam, trzymam, bo antyk po praprababce, dam kiedys synowej.nie am pojecia ile wart. Jake to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak tran? To brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd pomysł, żeby pierścionek na taką okazję wyglądał jak tran? Nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja nie dostałam w ogóle pierścionka zaręczynowego. Takie pierścionki dostaje bez okazji kiedy tylko chce. Więc czym tu się chwalisz. Zawsze się ktoś znajdzie bogatszy od ciebie

Chyba jak sobie sama kupisz na bazarze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Może to nie jest zawrotna kwota, ale tu czytam o pierscionkach za 1000pln. Trochę mało jak na taką okazję. 

Mało czy dużo, nieważne. Nie zdziw się tylko, jak po ślubie twój "cudowny" mężczyzna zacznie cię zdradzać, bo zakocha się w lasce, która ma dobre serce, a nie próbuje poniżać inne kobiety tylko dlatego, że mają tańsze pierścionki. Pamiętaj, to tylko symbol i wcale on nie świadczy o randze miłości, bo wiele kobiet woli dostać tańszy pierścionek, a resztę pieniędzy przeznaczyć na wspólny wypad na kilka dni, np. w góry czy nad jezioro. I żeby nie było, że próbuję się pocieszać, ja jeszcze nie mam narzeczonego.  😂Niemniej wszystkiego dobrego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zadbana

 ja dostalam za 8000 zl i sie nie chwale, ten twoj jakis tani pewno musisz brac lupe zeby wgl dojrzec ten brylancik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj kosztował UWAGA 69zl:) .jesteśmy 10 lat po ślubie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow jedyny temat który nie ma blokady : ) 

Może chcą byśmy wszyscy pisali w jednym temacie... taki forumowy minimalizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, marawstala napisał:

Wow jedyny temat który nie ma blokady : ) 

Może chcą byśmy wszyscy pisali w jednym temacie... taki forumowy minimalizm 

U mnie normalnie działa kafe 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj powyginany, srebrny piesecionek ma sie swietnie. Nawet go nie nosze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka to osoba o zgniłym charakterze, nawet jeśli to prowo. Czym ty się podniecasz? Ten twój fagas musi być albo ślepy albo tak podły jak ty. Ja mam pierścionek za 1300 zł z diamentem, więc niekoniecznie taki musi być z cyrkonią. Ja wolałam mniejszy kamień ale szlachetny niż wielki ale cyrkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Skad Wy wszystkie wiecie ile kosztowaly Wasze pierscionki zareczynowe, latalyscie po jubilerach i sprawdzalyscie? Ja nie mam pojecia i nie obchodzi mnie to. Jest taki jaki powinien byc. Idealnie w moj gust. Zreszta nawet jezeli by nie byl, to to jest symbol czegos co jest bezcenne. Jego wartosc materialna zawsze bedzie od tego mniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Aż dwa razy musiałam sprawdzić o jakiej kwocie ty piszesz😁 jeżeli 3000 zł to dla ciebie drogi pierścionek i pod aby wyśmiewać tańsze to ty jakaś nieogarnięta jesteś. Myślałam ze piszesz o 30 tys a ty tu wyskakujesz z jakimś czymś z sieciówki. Wez przestań. Nawet nie będę cię więcej dołować wiec nie poznasz ceny mojego zaręczynowego ( w sumie dokładnie jej nie znam ale brylant w białym złocie wielkości guzika jest chyba wart niemało )  pamiętaj, ze zawsze jest ktoś kto wyśmiać może ciebie i ten twój klejnot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbxnc
4 minuty temu, Gość Ala napisał:

Aż dwa razy musiałam sprawdzić o jakiej kwocie ty piszesz😁 jeżeli 3000 zł to dla ciebie drogi pierścionek i pod aby wyśmiewać tańsze to ty jakaś nieogarnięta jesteś. Myślałam ze piszesz o 30 tys a ty tu wyskakujesz z jakimś czymś z sieciówki. Wez przestań. Nawet nie będę cię więcej dołować wiec nie poznasz ceny mojego zaręczynowego ( w sumie dokładnie jej nie znam ale brylant w białym złocie wielkości guzika jest chyba wart niemało )  pamiętaj, ze zawsze jest ktoś kto wyśmiać może ciebie i ten twój klejnot 

Guziki maja różne wielkości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
42 minuty temu, Gość Cmcnfmfm napisał:

Co takiego zrobił ? 

Przygotowal (a dokladniej kupil kebaba na wynos) obiad dla jego rodzicow i sie oswiadczyl... Zgodzilam sie bo nie chialam mu wstydu przed rodzina zrobic. Inaczej ta chwile sobie wyobrazalam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może to nie jest zawrotna kwota, ale tu czytam o pierscionkach za 1000pln. Trochę mało jak na taką okazję. 

Tylko weź ceny nie zrywaj bo nikt nie będzie wiedział, że tyle kosztował 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może to nie jest zawrotna kwota, ale tu czytam o pierscionkach za 1000pln. Trochę mało jak na taką okazję. 

Czy ja wiem, diament mozna kupic za 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×