Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Część druga wątku ma problemy techniczne - podobne jak poprzednia część pierwsza. Wydaje mi się, że po przekroczeniu 500 stron temat się wiesza.

Dziewczyny, zakładam nowy temat, część 3 - meldujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek

melduje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja! Właśnie myslalam ze u mnie coś nie działa, bo od wczoraj nie mogłam wejśc na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maja12 napisał:

jestem i ja! Właśnie myslalam ze u mnie coś nie działa, bo od wczoraj nie mogłam wejśc na forum 

To samo było chyba z pierwszą częścią wątku. Dziewczyny złożyły drugą i znowu, przekroczone 500 stron i to samo. Musimy tu trochę odbudować postów, bo ciężko wątek znaleźć. Cały czas wyszukiwarka wyszukuje tylko drugą część. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ale jak sie wejdzie to jest niby na górze jak piszemy, ale mi tez ciagle wybija cz. 2 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dajcie znać komu możecie o 3 części wątku. Ka wysyłam link do 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję się.

18 minut temu, plastka-77 napisał:

Dziewczyny, dajcie znać komu możecie o 3 części wątku. Ka wysyłam link do 3 części.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Sywi napisał:

Melduję się dziewczynki😊

Sywi jeszcze raz zapytam miałaś ume? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Alo77 co to jest ume?

UMA kurczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja12 dzięki, wszystko wporządku 😊 czuję lekkie rozpieranie w dole brzucha, mam nadzieję że to dobry znak😊 jutro mam pierwszą weryfikację, ale to jeszcze nic nie będzie wiadomo😊 dopiero 19.11 powinnam wiedzieć😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sywi napisał:

Maja12 dzięki, wszystko wporządku 😊 czuję lekkie rozpieranie w dole brzucha, mam nadzieję że to dobry znak😊 jutro mam pierwszą weryfikację, ale to jeszcze nic nie będzie wiadomo😊 dopiero 19.11 powinnam wiedzieć😊

trzymam kciuki żeby to był ten szczęśliwy strzał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny, moze ktoras moze podpowiedziec, przy transferze 5cio dniowej blaski w ktorym dniu sie najlepiej go wykonuje. Czy to jest loteria czy sa jakies ustalone zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mkk napisał:

Hej Dziewczyny, moze ktoras moze podpowiedziec, przy transferze 5cio dniowej blaski w ktorym dniu sie najlepiej go wykonuje. Czy to jest loteria czy sa jakies ustalone zasady?

Standardowo w 6 dniu brania progesteronu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Alo77 napisał:

Sywi jeszcze raz zapytam miałaś ume? 

Ja mialam test Uma. Jest to chyba 6 minutowe nagrywanie aktywnosci macicy (skurcze). Podobno norma to 8 skurczy (czy na minute czy w calych tych 6 minutach to nie wiem) , ja mialam 12. Badanie kosztowalo 200 zl. Oprocz nospy i relanium dostalam wiec 2 godzinna kroplowke atosiban za 600 zl chyba (godzina - poltorej przed transferem, w trakcie tez i potem po transferze do konca). Transfer byl nieudany mimo wszystko... 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastka-77 dziekuje za zadbanie o kontynuacje forum. Juz myslalam, ze zostalo zlikwidowane! No i melduje sie oficjalnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, plastka-77 napisał:

Standardowo w 6 dniu brania progesteronu. 

Mnie 6-dniowa transferowali w 5 dobie z progesteronem. Ciekawe jak inne dziewczyny maja. Dobre pytanie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz transferowali 6-dniową w piątym dniu brania proga( w zasadzie można powiedzieć że w 4 i pół dnia. U mnie było to uzależnione wynikiem testu era( moja śluzówka za szybko się starzeje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Batidora napisał:

Ja mialam test Uma. Jest to chyba 6 minutowe nagrywanie aktywnosci macicy (skurcze). Podobno norma to 8 skurczy (czy na minute czy w calych tych 6 minutach to nie wiem) , ja mialam 12. Badanie kosztowalo 200 zl. Oprocz nospy i relanium dostalam wiec 2 godzinna kroplowke atosiban za 600 zl chyba (godzina - poltorej przed transferem, w trakcie tez i potem po transferze do konca). Transfer byl nieudany mimo wszystko... 

Ja też miałam, tak jak piszesz skurcze do 8 ja mialam 10 i też miałam wlew, ale transfer nieudany. Jest szansa że podejdę w grudniu teraz dostałam insulinę bo mam cukrzycę 2 stopnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alo77 napisał:

Ja też miałam, tak jak piszesz skurcze do 8 ja mialam 10 i też miałam wlew, ale transfer nieudany. Jest szansa że podejdę w grudniu teraz dostałam insulinę bo mam cukrzycę 2 stopnia. 

To mam nadzieje, ze cukier unormujesz ladnie i podejdziesz rzeczywiscie w grudniu. Bedziesz sie znowu na ten wlew decydowac? Bo ja raczej chyba nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ja sie melduje 🙂

Sywi nieustanne kciuki !

hmm, nie da sie pisac z goscia ;p, mam nadzieje ze nie beda mi tu wyskakiwac poprzednie posty jak ostatnio przy zalogowaniu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Batidora napisał:

To mam nadzieje, ze cukier unormujesz ladnie i podejdziesz rzeczywiscie w grudniu. Bedziesz sie znowu na ten wlew decydowac? Bo ja raczej chyba nie. 

Szczerze to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny znowu mam niski progesteron....5.27 w drugim dniu po trabsferze.... Do tego estradiol niecały 1000.... Mam nadzieję że mimo to sie uda. Dawki oczywiście zwiększone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Sywi napisał:

Kurde dziewczyny znowu mam niski progesteron....5.27 w drugim dniu po trabsferze.... Do tego estradiol niecały 1000.... Mam nadzieję że mimo to sie uda. Dawki oczywiście zwiększone

Naprawdę liczę że Ci się uda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×