Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

59 minut temu, Sywi napisał:

Kurde dziewczyny znowu mam niski progesteron....5.27 w drugim dniu po trabsferze.... Do tego estradiol niecały 1000.... Mam nadzieję że mimo to sie uda. Dawki oczywiście zwiększone

sywi, ile ty bierzesz tego proga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastka do dzisiaj brałam 3x2 luteinę. Teraz mam 3x4 dopochwowo i 3x4 doustnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sywi napisał:

Kurde dziewczyny znowu mam niski progesteron....5.27 w drugim dniu po trabsferze.... Do tego estradiol niecały 1000.... Mam nadzieję że mimo to sie uda. Dawki oczywiście zwiększone

Sylwi będzie dobrze, trzymam mocno kciuki, żeby szybko wzrosły. Kiedy masz kolejną weryfikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sywi napisał:

Plastka do dzisiaj brałam 3x2 luteinę. Teraz mam 3x4 dopochwowo i 3x4 doustnie. 

To juz masz mega duze dawki. Miejmy nadzieje, ze tm gdzie ma sie wchlonac po podaniu sie pieknie wchlania i dziala, a w krwi po prostu nie wychodzi. Prolutexu Ci nie wypisali Sywi?

Ja tu zaklinam wszystkie moce za Twoj sukces! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja12 druga weryfikacja 19.11😊

Batidora prolutex to zastrzyki? Jeżeli tak to nie wypisali bo już codziennie robię zastrzyki z heparyny i accofilu, wiec już nie wiem gdzie miałabym się kłuć😊 

Dzięki dziewczynki za kciuki, na peeno się przydadzą a poki co ja i moja kropeczka sobie odpoczywamy na urlopie😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję się. Plastka, dziękuję, bo brakowało mi forum. Sywi, trzymam kciuki. U mnie są trzy bladtocysty, ale zamrożone. Test ciążowy negatywny, więc tajemniczy pęcherzyk to nie ciąża 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sywi napisał:

Plastka do dzisiaj brałam 3x2 luteinę. Teraz mam 3x4 dopochwowo i 3x4 doustnie. 

Powiem Ci, że mało. Ja miałam crinone, bensis, prolutex i duphaston, czyli ładowanie z każdej strony. Tego nie można przedawkować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lali napisał:

Melduję się. Plastka, dziękuję, bo brakowało mi forum. Sywi, trzymam kciuki. U mnie są trzy bladtocysty, ale zamrożone. Test ciążowy negatywny, więc tajemniczy pęcherzyk to nie ciąża 

Cała przyjemność po mojej stronie 😀 no właśnie się zastanawiałam co z Twoją sprawą, tajemniczą sprawą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, plastka-77 napisał:

Powiem Ci, że mało. Ja miałam crinone, bensis, prolutex i duphaston, czyli ładowanie z każdej strony. Tego nie można przedawkować. 

@ Sywi - tak Prolutex to zastrzyki.

@ Plastka-77 wow takiego oblozenia progesteronem to u nas w Invicie nie robia (ze swojego doswiadczenia oraz historii dziewczyn ...). 

Ktore z tego zestawu bierze sie dopochwowo, a ktore doustnie? Moze nacisne moich lekarzy, aby mi tez nastepnym razem dali wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lali napisał:

Melduję się. Plastka, dziękuję, bo brakowało mi forum. Sywi, trzymam kciuki. U mnie są trzy bladtocysty, ale zamrożone. Test ciążowy negatywny, więc tajemniczy pęcherzyk to nie ciąża 

Dziwna sprawa ...

A gdzie podchodzisz Lali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastka myślę że już teraz mi podskoczy poziom do odpowiedniego. Bardziej się lekarka zmartwiła tym estradiolem i że wiecej mi dać nie może ( teraz biorę 4x2 dopochwowo i 2x1 doustnie). Ale ogolnie mnie uspokoiła, bo powiedziała że mimo iż wyniki są niskie to są wystarczające do utrzymania ciąży. Teraz pozostaje tylko czekać😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M333

Lali... a juz myslalam ze bedzie niespodzianka..trzymam kciuki dalej:)

Sywi- z tego co jest mi wiadomo to przy stosowaniu proga dopochwowo bad krwi jest niemiarodajne. Albo dla spokoju prolutex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sywi napisał:

Plastka myślę że już teraz mi podskoczy poziom do odpowiedniego. Bardziej się lekarka zmartwiła tym estradiolem i że wiecej mi dać nie może ( teraz biorę 4x2 dopochwowo i 2x1 doustnie). Ale ogolnie mnie uspokoiła, bo powiedziała że mimo iż wyniki są niskie to są wystarczające do utrzymania ciąży. Teraz pozostaje tylko czekać😊

Tak, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Alo77 napisał:

Batidora a Ty na jskim etapie jesteś? 

Czekam na wyniki testu ERA. Jednoczesnie przygotowuje endometrium tak jak do transferu, majac nadzieje, ze te wyniki beda ok i pozwoli mi to na transfer w tym cyklu. Mam ostatnia blastke 5-dniowa w tej procedurze. 

Zrobilam sobie sama z siebie jeszcze badanie TSH (1,23) oraz homocysteiny (6,56) aby byc pewna, ze nic mi sie nie pokickalo po tych hormonach. Po wykryciu mutacji c677t hetero zaczelam przyjmowac aktywne formy witamin B i kwasu foliowego i to sie chyba przelozylo na dobry(?) wynik homocysteiny. Przed poprzednim transferem nie badalam. 

Poza tym lekarka zalecila mi jeszcze witamine D. Test ERA (biopsja) to jak scratching, wiec tez zmiana co do poprzedniego razu. Zrezygnowalam od pazdziernika z kawy. Tym razem chyba zrobie transfer bez embio glue i bez atosibanu. 

I jestem dobrej mysli, ale plan B juz szykuje w razie W. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Alo77 napisał:

Batidora a Ty na jskim etapie jesteś? 

A TyAlo77? Jak dzialasz? Tez jestes we wroclawskiej Invicta i sie zastanawiam jaki oni maja na Ciebie plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Sywi napisał:

Batidora bierzesz prevenit intiensiv?

nie slyszalam o tym nigdy .... 

O sprawdzilam co to jest. Ja biore witamine B Complex i kwas foliowy Jarrows

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora też mam tą mutacje gebu i biorę na witaminy z grupy b właśnie teb prevenit a kwas foliowy z firny swansson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Batidora napisał:

@ Sywi - tak Prolutex to zastrzyki.

@ Plastka-77 wow takiego oblozenia progesteronem to u nas w Invicie nie robia (ze swojego doswiadczenia oraz historii dziewczyn ...). 

Ktore z tego zestawu bierze sie dopochwowo, a ktore doustnie? Moze nacisne moich lekarzy, aby mi tez nastepnym razem dali wiecej. 

Bensis i crinone dopochwowo, prolutex to zastrzyki a duphaston wiadomo. Mialam po takim zestawie proga na poziomie 30, wiec super. 

Homocysteinę masz super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Batidora napisał:

A TyAlo77? Jak dzialasz? Tez jestes we wroclawskiej Invicta i sie zastanawiam jaki oni maja na Ciebie plan.

Ja tam mam tylko transfer, jestem z Pomorza. Teraz biorę insulinę mialam  mieć transfer w przyszłym tygodniu, ale ze względu na cukier najprawdopodobniej będzie w grudniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lali
11 godzin temu, Batidora napisał:

Dziwna sprawa ...

A gdzie podchodzisz Lali?

Dziwna...Podchodzę w Pradze, ale usg robiłam w Polsce. Zamierzam odczekać jeden cykl i sprawdzić w invimedzie jak to moje endometrium wygląda i o co chodzi, więc mam nadzieję, że transfer w nowym roku. Dziewczyny, trzy blastki to dużo czy mało z 8 zarodków?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lali
6 godzin temu, Gość M333 napisał:

Lali... a juz myslalam ze bedzie niespodzianka..trzymam kciuki dalej:)

Sywi- z tego co jest mi wiadomo to przy stosowaniu proga dopochwowo bad krwi jest niemiarodajne. Albo dla spokoju prolutex.

🙂 Planuję styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Małgorzata nowa napisał:

Hej dziewczyny. Właśnie zastanawiałam się dlaczego nie mogę wejść na forum od tyłu dni. No ale na szczęście jest nowe👍😃

Tak, trzeba pilnować w której części piszemy. Czasami przerzuca nas na drugą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KD

Cześć, my mieliśmy mieć histeroskopie ale dzień przed tak mnie rozłożyło chorobsko że przez 5 dni z łóżka nie wychodziłam ;-(

Ostatnimi czasy mamy ciągle pod górkę z tym transferem i przez to coraz częściej zastanawiamy się z mężem czy to nie są sygnały że podjęliśmy niewłaściwa decyzję decydując się na KD 😞

Też miewacie takie wątpliwości?

Mąż się boi o mój stan zdrowia a ja znów żeby dziecko było zdrowe bo pewnie przy takich ciążach problemy są zwiększone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2019 o 19:43, Sywi napisał:

Maja12 druga weryfikacja 19.11😊

Batidora prolutex to zastrzyki? Jeżeli tak to nie wypisali bo już codziennie robię zastrzyki z heparyny i accofilu, wiec już nie wiem gdzie miałabym się kłuć😊 

Dzięki dziewczynki za kciuki, na peeno się przydadzą a poki co ja i moja kropeczka sobie odpoczywamy na urlopie😊 

Sywi najlepszy jest Prolutex na podbicie proga. Ja tez brałam trzy zastrzyki, da się kochana uwierz mi. Trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastka dopiero znalazłam nowy wątek no i melduje się! Dzięki za założenie 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moni napisał:

Sywi najlepszy jest Prolutex na podbicie proga. Ja tez brałam trzy zastrzyki, da się kochana uwierz mi. Trzymam kciuki 

Moni Ty stosowałas accofil zastrzyki? Jeśli tak to jak mialas zalecone? Ja mam pierwszy zrobić 5 dni przed transferem a potem zaczynając 2 dni po transferze co 3 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Małgorzata nowa napisał:

Moni Ty stosowałas accofil zastrzyki? Jeśli tak to jak mialas zalecone? Ja mam pierwszy zrobić 5 dni przed transferem a potem zaczynając 2 dni po transferze co 3 dni. 

U którego immunologa w końcu byłaś? Co powiedział, jakie masz zalecenia? Kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×