Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Gość celi77

 Tez  dolaczam sie do was dziewczyny. Zagladam by przeczytac, ze sie komus udalo..Moze tez po to, by przeczytac cos o tych, ktorym sie udalo i sa w ciazy. 

Pelne szczescie, jak blizniaki?? Ciezki okres juz za wami? 

Ja dzis weszlam w 31 tydzien. Brzuch sie rozrasta a dziecko jest duze. Dzis po poludniu jedziemy zamowic wozek. 😍 Powoli zblizamyy sie do konca, w koncu! Mi czas jakos leci powoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi77
Dnia 17.11.2019 o 14:48, plastka-77 napisał:

Małgosiu, wybacz, ale w każdym poście czytam, że jesteś załamana 🙂

Tyle razy próbowałam Ci tłumaczyć i Cie pocieszać i widzę, że nic to nie zmienia.

O ile dobrze pamiętam, masz jeszcze 5 blastek tak? To przecież marzenie każdej z nas. Jesteś w trakcie - dopiero - pierwszej procedury, przeszłaś immunologie, teraz o jeden cykl Ci się przesunęło, jak nie w listopadzie to w grudniu, zarodki czekają, masz diagnozę. Będzie dobrze!

Co byś powiedziała na moim miejscu? Zaczynałyśmy chyba równo, nawet w tej samej klinice. Pierwsza procedura nieudana, 3 blastki stracone. Poszukiwania nowej kliniki, znów koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Po drodze tez immunologia. Oczekiwanie 5 miesięcy na dawczynie, punkcja planowana dopiero na styczeń - o ile nic się nie wydarzy - niewiadoma dotycząca zarodków. Jestem dopiero na starcie, tylko że j mam już pusto w kieszeni i brak sił do walki już na starcie.

To co, głowa do góry Małgosiu. Wiele z nas by Ci mogło tylko pozazdrościć szans, które przed Tobą.

Plastka77, jestem myslami z Toba, czesto. Przykro mi, ze ciezko ci to wszystko przychodzi ale wierze w to, ze i ci sie uda w koncu. Zaslugujesz na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Asiu91 napisał:

Czesc dziewczynki 

Część z Was pewnie mnie pamięta 

Chcialam Wam napisać ku pokrzepieniu serc.

15.11.2019 widzieliśmy na usg małego człowieka w 10 tc i 4 dniu 

to było tak niesamowite, że wciąż boję się cieszyć 

To była nasza druga i zarazem ostatnia blastka. Podchodziłam zrezygnowana ( 6 transfer z dawstwa mimo młodego wieku )

walczcie i nie poddawajcie się 

2 grudnia mamy badania prenatalne

trzymajcie kciuki za „Laure”, żeby w tym całym szczęściu nie wystąpiło jakieś nieszczęście. 
 

ściskam Was mocno !

 

 

 

 

 

 

 

Serce pokrzepione 😊 gratuluje Ci Twojego malenkiego/wielkiego cudu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi77
27 minut temu, Gość Asiu91 napisał:

Czesc dziewczynki 

Część z Was pewnie mnie pamięta 

Chcialam Wam napisać ku pokrzepieniu serc.

15.11.2019 widzieliśmy na usg małego człowieka w 10 tc i 4 dniu 

to było tak niesamowite, że wciąż boję się cieszyć 

To była nasza druga i zarazem ostatnia blastka. Podchodziłam zrezygnowana ( 6 transfer z dawstwa mimo młodego wieku )

walczcie i nie poddawajcie się 

2 grudnia mamy badania prenatalne

trzymajcie kciuki za „Laure”, żeby w tym całym szczęściu nie wystąpiło jakieś nieszczęście. 
 

ściskam Was mocno !

 

 

 

 

 

 

 

Trzymama kciuki i ja! Bedzie dobrze, strach mija z czasem, ale towarzyszy chyba przez cala ciaze. A to czy serduszko slychac, a to przyziernosc karku za gruba, a to nieudane badania prenatalne, a to miesniaki bola... czy dziecko jest zdrowe???? Te obawy sa normalne w ciazy, chyba u kazdej kobiety. I trzeba przez to przejsc. Wazne jest to, ze sie udalo. A najprawdopodobniej bedzie wszystko dobrze. Juz wiesz, ze to dziewczynka? 😀 Tez mialam nadzieje, ze bedzie dziewczynka tu chlopczyk...malo wazne, wazne ze jest. Marzenie kazdej kobiety, prawie kazdej no. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Dobrze ze jestes😊 Jak u Ciebie Poezja? 

Cześć u mnie wszystko dobrze aktualnie jestem w 8 i 4 tc powoli do przodu mój mały człowiek jaz ma 17 mm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty90
3 godziny temu, Batidora napisał:

I tego Ci zycze! 

U nas byl pakiet ze swiezych komórek za 18.600 zl. Nasienie tez bylo swieze. 

Czyli ten sam pakiet. Trzymam kciuki za Ciebie mocno.

 

2 godziny temu, Gość Asiu91 napisał:

Czesc dziewczynki 

Część z Was pewnie mnie pamięta 

Chcialam Wam napisać ku pokrzepieniu serc.

15.11.2019 widzieliśmy na usg małego człowieka w 10 tc i 4 dniu 

to było tak niesamowite, że wciąż boję się cieszyć 

To była nasza druga i zarazem ostatnia blastka. Podchodziłam zrezygnowana ( 6 transfer z dawstwa mimo młodego wieku )

walczcie i nie poddawajcie się 

2 grudnia mamy badania prenatalne

trzymajcie kciuki za „Laure”, żeby w tym całym szczęściu nie wystąpiło jakieś nieszczęście. 
 

ściskam Was mocno !

 

 

 

 

 

 

 

Gratulacje! Domyślam się że numer w nicku to rok urodzenia, jesteśmy w podobnym wieku. Mogę zapytać czy powód Kd to niskie Amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Asiu91 napisał:

Czesc dziewczynki 

Część z Was pewnie mnie pamięta 

Chcialam Wam napisać ku pokrzepieniu serc.

15.11.2019 widzieliśmy na usg małego człowieka w 10 tc i 4 dniu 

to było tak niesamowite, że wciąż boję się cieszyć 

To była nasza druga i zarazem ostatnia blastka. Podchodziłam zrezygnowana ( 6 transfer z dawstwa mimo młodego wieku )

walczcie i nie poddawajcie się 

2 grudnia mamy badania prenatalne

trzymajcie kciuki za „Laure”, żeby w tym całym szczęściu nie wystąpiło jakieś nieszczęście. 
 

ściskam Was mocno !

 

 

 

 

 

 

 

Gratulacje!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość celi77 napisał:

Plastka77, jestem myslami z Toba, czesto. Przykro mi, ze ciezko ci to wszystko przychodzi ale wierze w to, ze i ci sie uda w koncu. Zaslugujesz na to!

Dzięki Kochana! Miałam Cię szukać i wysyłać pw o nowym forum. Dość długo nic nie pisałaś. Jak tam mięśniaki? Dolega Ci coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiu91

Bounty90 

Tak ... powód to pwcj. Rezerwa mi zaczęła wygasać jak mialam 17 lat
Na mądrego lekarza, który skierował mnie na badania hormonów  trafiłam dopiero gdy miałam 23 lata. Fsh miałam wtedy na poziomie 160 a AMH ... 0.011

Bralam tez udział w badaniu klinicznym IVA w centrum Macierzynstwo w Krakowie ale niestety nie udało się ( jak większości) Zatem  mam za sobą laparoskopowe usuwanie jajników w celu uzyskania komórek prekursorowych oraz  cztery programy z dawstwa ( 3 różne kliniki) 

Pierwsza ciąża zakończona poronieniem

Potem 4 razy Totalne zero Beta 0,1 

O pieniądzach, smutku i upadkach pisać nie muszę 

Teraz wierze, ze w końcu zasłużyłam na ten cud i w końcu doczekamy słońca na niebie 

Tak mało od nas zależy w tym wszystkim  Tak dużo jest niepewności 

Ale jeszcze więcej nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaczynam się coraz bardziej denerwować. Pomino brania 4x1 no spa max dziennie cały czas boli mnie brzuch jak na @... Boję się że nic z tego nie będzie...😢 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sywi napisał:

Dziewczyny zaczynam się coraz bardziej denerwować. Pomino brania 4x1 no spa max dziennie cały czas boli mnie brzuch jak na @... Boję się że nic z tego nie będzie...😢 

A może to dobry znak. Bądź dobrej mysli

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 oby tak właśnie było... Oszaleję  jutra chchyba... Idę jutro na betę i się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sywi napisał:

Alo77 oby tak właśnie było... Oszaleję  jutra chchyba... Idę jutro na betę i się okaże

Trzymam kciuki, sama się nie mogę doczekać Twojej bety więc wiem co Ty czujesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 dziękuję 😘 dam znać jutro jak beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2019 o 18:03, Sywi napisał:

Moni nie precyzyjnie się wyraziłam😊 mam oddać rano krew, a po południu gin do mnie zadzwoni z ewentualnymi wskazówkami. Oczywiście zrobię tą morfologię, szkoda tylko że mi lekarz o tym nie powiedziała....😒

Haha no jasne, ale jestem głuptak 😂 

Trzymam kciuki jutro. Daj koniecznie znać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Dziewczyny zaczynam się coraz bardziej denerwować. Pomino brania 4x1 no spa max dziennie cały czas boli mnie brzuch jak na @... Boję się że nic z tego nie będzie...😢 

No z takim podejściem to może tak być, ze się nie uda. I jak można wrzucać w siebie 4 silne tabletki dziennie jednocześnie oczekując że jest się w ciąży. Tak wiem, wiem niby nospe można, ale jakie to będzie miało skutki dowiemy się za kilka lat! To aż taki ból ze jedna noga w grobie jesteś czy jak? Niektórzy to się powinni otrząsnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesmaczona zanim zaczniesz się wypowiadać to zapoznaj się z tematem dogłębnie. Nie będę Ci tego tłumaczyć, bo jak widzę nie ma to sensu. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sywi napisał:

Zniesmaczona zanim zaczniesz się wypowiadać to zapoznaj się z tematem dogłębnie. Nie będę Ci tego tłumaczyć, bo jak widzę nie ma to sensu. Żegnam

Sywi, nie przejmuj się. Od czasu do czasu wpadają tu jakieś babcie dobre rady, które mają się za ekspertów a tak naprawdę wiedzą niewiele albo pi prostu nic na temat ivf. 

Bierz nospę wg zaleceń. Widocznie masz silne skurcze. 

Czekam na pozytywną betę!!! 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
7 minut temu, Sywi napisał:

Zniesmaczona zanim zaczniesz się wypowiadać to zapoznaj się z tematem dogłębnie. Nie będę Ci tego tłumaczyć, bo jak widzę nie ma to sensu. Żegnam

Sywi, ja tu po cichutku ci kibicuje. Zagladam tu codziennie i sprawdzam co sie u was dziewczyny dzieje. Ja podchodze do drogiego transferu w grudniu jak przylece na swieta do Polski. Ale twoj transfer przezywam prawie jak swoj 😉 takze ignoruj takie wiadomosci i sie nie denerwoj. Powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja
3 godziny temu, Sywi napisał:

Dziewczyny zaczynam się coraz bardziej denerwować. Pomino brania 4x1 no spa max dziennie cały czas boli mnie brzuch jak na @... Boję się że nic z tego nie będzie...😢 

Kochana nie martw się mnie trz bolal jak na okres. I udało się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Poezja napisał:

Cześć u mnie wszystko dobrze aktualnie jestem w 8 i 4 tc powoli do przodu mój mały człowiek jaz ma 17 mm ❤️

Poezja już? 🙂 dopiero była pozytywna beta, jak ten czas szybko leci!

11 godzin temu, Sywi napisał:

Dziewczyny zaczynam się coraz bardziej denerwować. Pomino brania 4x1 no spa max dziennie cały czas boli mnie brzuch jak na @... Boję się że nic z tego nie będzie...😢 

Może to dobry znak, trzymam mocno kciuki za ciebie i czekam na info o becie 🙂 Ja dziś dziewczyny zrobiłam test, bo myslalam że może zaskoczyło nauralnie jakimś cudem, od 2 tygodni już bolą mnie piersi, a okresu nie ma i nie ma, ale oczywiście jedna kreska... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana

Sywi, też czekam na wieści 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty90
15 godzin temu, Gość Asiu91 napisał:

Bounty90 

Tak ... powód to pwcj. Rezerwa mi zaczęła wygasać jak mialam 17 lat
Na mądrego lekarza, który skierował mnie na badania hormonów  trafiłam dopiero gdy miałam 23 lata. Fsh miałam wtedy na poziomie 160 a AMH ... 0.011

Bralam tez udział w badaniu klinicznym IVA w centrum Macierzynstwo w Krakowie ale niestety nie udało się ( jak większości) Zatem  mam za sobą laparoskopowe usuwanie jajników w celu uzyskania komórek prekursorowych oraz  cztery programy z dawstwa ( 3 różne kliniki) 

Pierwsza ciąża zakończona poronieniem

Potem 4 razy Totalne zero Beta 0,1 

O pieniądzach, smutku i upadkach pisać nie muszę 

Teraz wierze, ze w końcu zasłużyłam na ten cud i w końcu doczekamy słońca na niebie 

Tak mało od nas zależy w tym wszystkim  Tak dużo jest niepewności 

Ale jeszcze więcej nadziei

Widzę że mamy podobna historię. Mi okres zatrzymał się w wieku 16lat ze względu na wysokie bardzo FSh. Najbardziej żałuję że nikt wtedy nie mówił o Amh, bo do 2012 roku były jeszcze pęcherzyki na usg, może dałoby się uratować... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sywi napisał:

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

mialas 3 dniowy zarodek czy blastkę? Moim zdaniem jest super, bo widać, że coś się ruszyło, ale koniecznie powtórzyć i zobaczyć czy rośnie:) trzymam kciuki żeby rosła jak książkowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja12 blastka z 6 doby, także troszkę wolniej się rozwijała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sywi napisał:

Maja12 blastka z 6 doby, także troszkę wolniej się rozwijała. 

ja jestem dobrej mysli 🙂 wierzę, że się udało, także odpoczywaj i czekaj na powtórkę bety kochana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sywi napisał:

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

Tez mialam taka betę, a jaki masz prog i estr? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sywi napisał:

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

Kurcze, coś ruszyło, ale trochę mało. Nie będę czarować. Miejmy nadzieję ze to po prostu leniuch i teraz ruszy z kopyta. 

 

Ale w sumie tak sobie myślę, ze to jest przecież 5 dni po i w 6 rano robiłaś bete, za dwa dni czyli w 8 powinno byc ze 20, w 10 jakieś 40 i w górę. Może po prostu to normalne tempo, późna implantacja i wszystko w normie. 

Edytowano przez plastka-77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Sywi napisał:

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

Sywi cos rusza😊 teraz czekamy do 10 dpt czy robisz wczesniej??? Ale ewidentnie rusza- tak jakby wczoraj sie zaimplantowal Twoj kropeczek. ❤️❤️❤️😘

 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×