Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Gość Lali

Moni, a ile płaciłaś za każde z tych badań? Jutro jeszcze podzwonię i zapytam o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Asiu91 napisał:

Daję znać 🙂

na usg wszystko ok😇😇😇😇😇 

jest serduszko bijące, nosek mózg nerki 

Wszystko ok  dzidziol ma prawie 7 cm i nie chciał się dobrze ustawić do zdjęcia wiec pozostanie jeszcze na długo dzidziolem a nie dziewczynką lub chłopcem 

wg usg to już 13 tc 1 d

Teraz dluuugie  oczekiwanie na wyniki testu pappa i statystykę Lekarz wyjezdza na dwa tygodnie na urlop 
Nie wiem jak ja to przeżyje 😒😒😒

Czuje super moc i chcę ją przekazać dalej 🤗🤗🤗🤗🤗🤨🤗 

 

 

 

 

suuuuper! bardzo się cieszę :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Maja12 napisał:

Tak, byliśmy raz u niej, a tak to tylko telefonicznie i mailowo wszystko. My jesteśmy pod opieką pani Ani, a Wy?

Super 🙂 Moc przygarnę z przyjemnością i chętnie się zarażę tym dzidziolem 🙂 tak więc odpoczywajcie 🙂 a co powiedział lekarz na te plamienie?

my u Luizy(Wawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asiu91 cieszę się że wszystko wporządku 😊 moc chętnie tutaj z dziewczynami przygarniemy, bo każda z Nas nie pragnie niczego bardziej jak tulić swoje dzieciątko😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Lali napisał:

 

Hej dziewczyny z jakim amh zdecydiwaliscie się na komórkę dawczyni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lali
1 godzinę temu, Emmi. napisał:

Hej dziewczyny z jakim amh zdecydiwaliscie się na komórkę dawczyni? 

Ja miałam 1,2 i lekarz liczył na 5 komórek, ale mam endometriozę i jestem po 40. Stąd taka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frustratio

Cześć dziewczyny. Mam problem ponieważ jestem w trakcie trzeciej stymulacji do ivf i jest klapa bo dr widzi tylko jeden pęcherzyk,czyli jedna komórka i to niewiadomo jakiej jakości więc musimy podjąć decyzję czy pochodze do punkcji w czwartek. 

Napiszcie proszę po ile procedurach zdecydowałyscie się na kd, w której klinice i jakie są koszty. Na razie mąż się nie zgadza, ale może zmieni zdanie. Dodam, że mam 31 lat i amh tylko 0,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja

Cześć 

ja amh i inne badania miałam dobre  ( ginekologiczne i hormony) maz nasienie wzorowe niestety naturalnie nie mogłam zajść w ciąże ze względu na komplikacje po operacji w jako nastolatka. Żaden lekarz nie podjął się znieczulenia mnie do punkcji i stwierdzili ze tyle hormonów zbyt obciąży mój organizm. Padło hasło na drugiej wizycie kd - już oboje wiedzieliśmy co zrobimy nie mieliśmy żadnych wątpliwości ze moje zdrowie jest najważniejsze i wybieramy kd. Udało się za pierwszym razem aktualnie jestem w 12 tc 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja
33 minuty temu, Gość Frustratio napisał:

Cześć dziewczyny. Mam problem ponieważ jestem w trakcie trzeciej stymulacji do ivf i jest klapa bo dr widzi tylko jeden pęcherzyk,czyli jedna komórka i to niewiadomo jakiej jakości więc musimy podjąć decyzję czy pochodze do punkcji w czwartek. 

Napiszcie proszę po ile procedurach zdecydowałyscie się na kd, w której klinice i jakie są koszty. Na razie mąż się nie zgadza, ale może zmieni zdanie. Dodam, że mam 31 lat i amh tylko 0,8.

U mnie jedna procedura na kd czekaliśmy długo 4 mce  bo pierwszej dawczyni nie udało się uzyskać jajeczek tez mam 31 lat koszt samych jajek ok 14 tys plus in vitro i transfer Fertimedica wawa 

my wybraliśmy opcje z 6 jajeczkami 5 udało się zapłodnić  z jednego aktualnie jest ciąża i 4 mamy na przyszłość. Wszystkie były zarodki b. DB jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam amh pół roku temu 1,25 i mąż bardzo słaba morfogie... Nie wiem co mam robi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana
3 minuty temu, Emmi. napisał:

Ja mam amh pół roku temu 1,25 i mąż bardzo słaba morfogie... Nie wiem co mam robi 😞

Super amh, byłaś w ogóle stymulowanie?  Ja mam amh 0.01 i fshw granicach 70-90, więc nie było wielkiego wyboru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Liliana napisał:

Super amh, byłaś w ogóle stymulowanie?  Ja mam amh 0.01 i fshw granicach 70-90, więc nie było wielkiego wyboru 

Tak byłam clo więc boję się tego co jest teraz. Mam taki mentlik w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emmi ja miałam amh 0.02 , fsh 27 (mam 31 lat)więc też od razu decyzja o kd. 

Musisz na spokojnie to przemyśleć, porozmawiać z mężem , może zasięgnijcie rady psychologa, to na pewno dużo awam rozjaśni. Wszystko sie ułoży😊 

Edytowano przez Sywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Emmi ja miałam amh 0.02 , fsh 27 (mam 31 lat)więc też od razu decyzja o kd. 

Musisz na spokojnie to przemyśleć, porozmawiać z mężem , może zasięgnijcie rady psychologa, to na pewno dużo awam rozjaśni. Wszystko sie ułoży😊 

Sama decyzja o adopcji nie jest dla mnie problem ponieważ to i tak będzie nasze dzieciątko. Bardziej się martwię że z moich komórek nic nie będzie i stracimy czas i niestety pieniądze. Strasznie to wszystko trudne. Zwłaszcza, że mam 36 lat i czas mnie gniecie. Widziałam też, że invitro z komórką dawczyni jest bardziej skuteczne. Muszę jeszcze się przełamać i pójść na amh co jest dla mnie cholernie trudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty90
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Emmi ja miałam amh 0.02 , fsh 27 (mam 31 lat)więc też od razu decyzja o kd. 

Musisz na spokojnie to przemyśleć, porozmawiać z mężem , może zasięgnijcie rady psychologa, to na pewno dużo awam rozjaśni. Wszystko sie ułoży😊 

Mam identyczne wyniki, jestem dwa lata młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Alo77 napisał:

Super, łapie te moc. 

Ja cały czas czekam na okres i zaczynam się martwić że transfer może wypaść w święta. Dziewczyny jak to jest z tym sztucznym cyklem czy można wydłużyć? 

Alo77 mozna wydluzac cykl. Ja mialam pierwszy transfer w 18 dc a teraz bede miec w 27 dc. Ponoc kluczowe tak naprawde jest wprowadzenie w odpowiednim czasie progesteronu - 5 lub 6 dni przed transferem. Dziewczyny czy tak to jest??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora zazwyczaj tak, ale tak jak Ci pisałam ja miałam podawany zarodek w 4 dobie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Batidora napisał:

Alo77 mozna wydluzac cykl. Ja mialam pierwszy transfer w 18 dc a teraz bede miec w 27 dc. Ponoc kluczowe tak naprawde jest wprowadzenie w odpowiednim czasie progesteronu - 5 lub 6 dni przed transferem. Dziewczyny czy tak to jest??? 

Dzięki za info. Już wiesz kiedy będziesz miała transfer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataN76
5 godzin temu, Gość Frustratio napisał:

Cześć dziewczyny. Mam problem ponieważ jestem w trakcie trzeciej stymulacji do ivf i jest klapa bo dr widzi tylko jeden pęcherzyk,czyli jedna komórka i to niewiadomo jakiej jakości więc musimy podjąć decyzję czy pochodze do punkcji w czwartek. 

Napiszcie proszę po ile procedurach zdecydowałyscie się na kd, w której klinice i jakie są koszty. Na razie mąż się nie zgadza, ale może zmieni zdanie. Dodam, że mam 31 lat i amh tylko 0,8.

Ja mialam podobna sytuacje. Po mega duzych dawkach hormonow udalo mi sie wyprodukowac jedynie jedno jajeczko i to nie do konca dobrej wielkosci. Mialam wtedy 38 lat i amh 1,0. Lekarz wtedy doradzil mi zeby punkcji nie robic, ale dodatkowym czynnikiem bylo to, ze mialam bardzo wysoki poziom estrogenow (taki jak przy hiperstymulacji) i to tez wplynelo na ta decyzje. Po tym IVF amh spadlo mi do 0,5. 

Kolejne 2 procedury robilam juz z kd (w Hiszpanii to koszt okolo 8000 eur), natomiast 3 procedure kd zrobilam w Polsce (w Salve w Lodzi) , koszt ok 14.000 zl plus dodatkowe koszty lekow. Wlasnie ta 3 procedura z kd okazala sie ta szczesliwa i obecnie jestem w 18tc

Decyzja o kd nie jest latwa, ale najwiekszym rozczarowaniem dla mnie bylo to, ze nawet kd nie daje gwarancji i czasem trzeba te procedury kilkakrotnie powtorzyc zeby w koncu, ewentualnie sie udalo.

A co Twoj doktor doradza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alo77 napisał:

Dzięki za info. Już wiesz kiedy będziesz miała transfer? 

Ja mam 9 grudnia. 

2 godziny temu, Sywi napisał:

Batidora zazwyczaj tak, ale tak jak Ci pisałam ja miałam podawany zarodek w 4 dobie😊

I Sywi rzeczywiscie miala w 4.5 dobie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora trzymam kciuki mocno zaciśnięte 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sywi napisał:

Batidora trzymam kciuki mocno zaciśnięte 😘

Dziekuje 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Małgorzata nowa napisał:

Dziewczyny kiedy zaczelyscie wykonywać iniekcje z fraxiparyny czy clexany? Przed transferem czy już po?

Ja brałam bodajże od 10dc. Jak u ciebie? Kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Ja mam 9 grudnia. 

I Sywi rzeczywiscie miala w 4.5 dobie 😘

Powodzenia. Trzymam kciuki 🤞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Emmi. napisał:

Hej dziewczyny z jakim amh zdecydiwaliscie się na komórkę dawczyni? 

ja mam 0,29 i robiłam wcześniej 5 silnych stymulacji na swoich komórkach miałam wtedy 0,75 amh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frustratio
52 minuty temu, anett96 napisał:

ja mam 0,29 i robiłam wcześniej 5 silnych stymulacji na swoich komórkach miałam wtedy 0,75 amh

Z jakim rezultatem te stymulacje ?

Ja teraz przy dawkach 300j i amh 0,8 wyhodowalam raptem 1 duży pęcherzyk i 3 małe. Jutro mam mieć punkcje, ale nie liczę, że ta jedna komórka będzie dojrzala. Chce to skończyć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika

Ja mam amh 1.1 i mialam 3 mocne stymulacje , najwiecej mi sie udalo miec 5 komorek, niestety wszystko zlej jakosci, lekarze juz nie chcieli robic kolejnych stymulacji, ale tak naprawde wszystko zalezy od organizmu, jednym sie uda naturalnie z amh 0.5 a innym znow nawet do blastki nie da rady, trzeba probowac i zobaczyc jakiej jakosci sa zarodki wtedy cos wiecej bedzie wiadomo.

Batidora rowniez zaciskam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2019 o 12:19, Emmi. napisał:

Hej dziewczyny z jakim amh zdecydiwaliscie się na komórkę dawczyni? 

Hej 🙂 Leczenie zaczynaliśmy z 0,86, a o KD zdecydowaliśmy jak AMH było 0,11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Frustratio napisał:

Cześć dziewczyny. Mam problem ponieważ jestem w trakcie trzeciej stymulacji do ivf i jest klapa bo dr widzi tylko jeden pęcherzyk,czyli jedna komórka i to niewiadomo jakiej jakości więc musimy podjąć decyzję czy pochodze do punkcji w czwartek. 

Napiszcie proszę po ile procedurach zdecydowałyscie się na kd, w której klinice i jakie są koszty. Na razie mąż się nie zgadza, ale może zmieni zdanie. Dodam, że mam 31 lat i amh tylko 0,8.

Ja miałam 2 procedury. Pierwsza - 4 komórki, 2 się zapłodniły, jedna rozwinęła się do blastocysty, druga przestała się rozwijać w 3 dobie. Transfer i ciąża biochemiczna. Następne podejście - 3 komórki, wszystkie się zapłodniły,  transferowany 3 dniowy zarodek w tym samym cyklu Transfer nie udany. Jedna blastocysta zamrożona, ale tez sie nie przyjęła drugi zarodek przestał sie rozwijać. Dodam, że mam 33 lata i teraz podchodzimy do kd w invimedzie. Jesli chodzi o koszty no to niestety są spore, ale chociaż na program gwarancyjny się można załapać, to zawsze coś. Mój też początkowo nie chciał się zgodzić, ale z czasem oswoił się z tą myslą, bo też marzy o dziecku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×