Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Abi można od razu podchodzić. Nie wiem tylko ile ważny jest scratching w końcu o ile go miałaś, czy trzeba powtarzać czy nie, ale ponoć 2-3 cykle jest ważny, no chyba że go nie miałaś a teraz byś chciała. A w Twojej klinice robia teraz transfery mimo koronawirusa?

Z tą betą 2,3 to wg lekarzy jak jest poniżej 5 to nie ma ciąży i tyle ale ja się z tym do końca nie zgadzam no chyba że urządzenie tak jest ustawione że wykrywa tylko powyżej 2,3 ale to wtedy na wyniku powinni pisać <2,3. A jeśli urządzenie wykrywa np. od 0,2 i wykryło 2,3 to chyba coś się zadziało, jakaś próba implantacji była wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi ja miałam drugą próbę od razu ale ja miałam samoistne poronienie po 7 tygodniowym pustym jaju płodowym. Nie miałam problemu z implantacją za pierwszym i drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi ja też podchodziłam od razu. Odstawiałam leki po nie udanym tranaferze, pojawiła się miesiączka i od razu od 2dc zaczęłam przyjmować estrofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Abi można od razu podchodzić. Nie wiem tylko ile ważny jest scratching w końcu o ile go miałaś, czy trzeba powtarzać czy nie, ale ponoć 2-3 cykle jest ważny, no chyba że go nie miałaś a teraz byś chciała. A w Twojej klinice robia teraz transfery mimo koronawirusa?

Z tą betą 2,3 to wg lekarzy jak jest poniżej 5 to nie ma ciąży i tyle ale ja się z tym do końca nie zgadzam no chyba że urządzenie tak jest ustawione że wykrywa tylko powyżej 2,3 ale to wtedy na wyniku powinni pisać <2,3. A jeśli urządzenie wykrywa np. od 0,2 i wykryło 2,3 to chyba coś się zadziało, jakaś próba implantacji była wg mnie.

Dzięki bardzo

Beliver nie mialam scratchingu.myslicie ze realnie zwieksza szanse? w zasadzie jestem teraz w stanie zrobic wszystko by tylko się udało.tylko niestety nie wiem co jeszcze.ja troche w ten scratching nie wierzę ale moze sie mylę.

wlasnie o takie Twoje/Wasze zdanie mi chodziło. jesli chodzi o betę. bo wg tych norm i lekarzy to wiem,ze to brak ciąży i koniec ale zawsze mialam< 1 i tak sie chcialam pocieszyc,że moze jednak cos chociaz probowalo sie zadziac. ale ten znaczek był tylko mi umknął jak pisałam,bylo <2,3.czyli nic sie nie dzialo.a ze robilam gdzie indziej to tak jak piszesz pewnie inaczej urzadzenie bylo ustawine.niestety są wstrzymane transf

Megg Sywi dzięki. tez wlasnie bardzo chcę od razu tylko niestety wstrzymane są. ale postanowiłam nie poddac sie bez walki (co do mnie az niepodobne) i chcę pojechać prosic lekarza.jestem w stanie nawet na kolanach go błagac.mega stres jakby było go mało.ale nie mogę sobie odpuścić.muszę chociaż spróbować.wzięlam dzis leki te co przy pierwszym transf tak na wszelki wypadek jakby sie zgodzil.najwyzej odstawie w srode po wizycie.

tak sie wytlumacze, jakbyscie pomyslaly ,ze to narazenie innych. ale slowo daje,siedze w domu ,nie pracuje.mieszkam we wlasnym domu z ogrodkiem i juz tak prawie miesiac zyje.ze wzgl na trnsf i po bardzo uwazam na siebie.zero kontaktów. zresztą serio traktuje ostrzezenia.i naprawde dobrze sie czuje.

Plastka jak beta dzisiejsza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kammat a Ty robiłas może powtórkę bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

15 😞

o nieeeee!!!!! 😥 jednak dobrze siebie czujesz.a myślałam ,że bedzie ok. jak dziewczyny pisały ze tez takie bety miały .przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. U mnie ciąża biochemiczna z 28 na 6 (((  3 transfer nie udany.. brak zarodków 😞  Histeroskopia wykonana cykl wcześniej wszystko wporzadku, obstawiona lekami od docenta.. myśle ze jakaś wada zarodka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi to może jak są wstrzymane transfery to pomyśl o tym scratchingu? Są różne opinie czy pomaga, w Salve to robią bez pytania właściwie z automatu, może to jest jakiś pomysł a za miesiąc może się to uspokoi trochę i podejdziesz w maju do transferu?

plastka-77 i kammmmat przykro mi, trzymacie się dzielnie 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni mamusiu ❤️ ja tu myślę o Tobie. Jak dojdziecie do siebie napisz cokolwiek. Pozdrawiam cię kochana 😉 i witam Twoje maleństwo na tym świecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest! Najpiękniejszy na świecie ❤️ Synuś Antoś Gabriel. 3750g i 56cm szczęścia. Mamusia padnięta i głodna, ale tak zakochana, ze nic innego nie ma znaczenia. 😍😍😍

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już jest! Najpiękniejszy na świecie ❤️ Synuś Antoś Gabriel. 3750g i 56cm szczęścia. Mamusia padnięta i głodna, ale tak zakochana, ze nic innego nie ma znaczenia. 😍😍😍

Moni gratulacje! 🙂 Odpoczywajcie i cieszcie się sobą

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastyka i Kammmat  bardzo bardzo mi przykro... 😢 

Edytowano przez Moniii78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni gratuluję!!!🥰😍🤩 Cieszcie się teraz najpiękniejszymi chwilami. Nareszcie się doczekałaś. 😀 Dużo zdrówka dla całej rodzinki!!!😀😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już jest! Najpiękniejszy na świecie ❤️ Synuś Antoś Gabriel. 3750g i 56cm szczęścia. Mamusia padnięta i głodna, ale tak zakochana, ze nic innego nie ma znaczenia. 😍😍😍

Moni gratulacje toż to wielki chłop ❤️ trzymaj się kochana wiem że pierwsze dni po cesarce będą ciężkie ale dacie radę. Wracajcie szybko i bezpiecznie do domciu ❤️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kammat przykro mi😔

Moni kochana gratuluję!! Ciesz się tymi pięknymi chwilami😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni-serdecznie gratuluję❤ Duzo zdrówka dla Was. Niech Antoś zdrowo się chowie,  Tobie szybkiego powrotu do pionu😘

Ja jeszcze 3 miesiące muszę wytrzymać, zeby przytulić synusia. Póki co, mocno kopie😊 a po wczorajszym badaniu krzywej cukrowej, wręcz bombardował mój brzuch.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moni-serdecznie gratuluję❤ Duzo zdrówka dla Was. Niech Antoś zdrowo się chowie,  Tobie szybkiego powrotu do pionu😘

Ja jeszcze 3 miesiące muszę wytrzymać, zeby przytulić synusia. Póki co, mocno kopie😊 a po wczorajszym badaniu krzywej cukrowej, wręcz bombardował mój brzuch.

 

Nadzieja przypomnij proszę czy to Twoje pierwsze dziecko? Dopytuje bo ja jestem rocznik 77 i mam nieraz domy że względu na wiek. Staram się o pierwsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nadzieja przypomnij proszę czy to Twoje pierwsze dziecko? Dopytuje bo ja jestem rocznik 77 i mam nieraz domy że względu na wiek. Staram się o pierwsze. 

Alo77- drugie, w domu szaleje 20 miesięczna córcia😊. Zabrałam ostatni 3 dniowy zarodek i udało się.  Wczesniej miałam 5 nieudanych transferow, 1 poronienie. Po 7 i 8 transferze doczekalam sie tych Cudów, a pomogło mi  tylko i wyłacznie leczenie immunosupresyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni gratulacje !!! 😘😘😘

Ja się zebrałam do kupy dziewczyny i podpisuje kolejna procedurę, tak łatwo nie odpuszczę kiedyś w końcu musi się udać !

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już jest! Najpiękniejszy na świecie ❤️ Synuś Antoś Gabriel. 3750g i 56cm szczęścia. Mamusia padnięta i głodna, ale tak zakochana, ze nic innego nie ma znaczenia. 😍😍😍

Moni....!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Kasia tak trzymaj! A ja dzisiaj mialam pobierana probke na test ERA, jakie to nieprzyjemne bylo 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moni gratulacje !!! 😘😘😘

Ja się zebrałam do kupy dziewczyny i podpisuje kolejna procedurę, tak łatwo nie odpuszczę kiedyś w końcu musi się udać !

Jaki rocznik jesteś? sorki za pyt.ale wiesz jak jest...

 

 

Super Kasia tak trzymaj! A ja dzisiaj mialam pobierana probke na test ERA, jakie to nieprzyjemne bylo 😓

na czym ten test polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już jest! Najpiękniejszy na świecie ❤️ Synuś Antoś Gabriel. 3750g i 56cm szczęścia. Mamusia padnięta i głodna, ale tak zakochana, ze nic innego nie ma znaczenia. 😍😍😍

🤗 cudnie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Alo77- drugie, w domu szaleje 20 miesięczna córcia😊. Zabrałam ostatni 3 dniowy zarodek i udało się.  Wczesniej miałam 5 nieudanych transferow, 1 poronienie. Po 7 i 8 transferze doczekalam sie tych Cudów, a pomogło mi  tylko i wyłacznie leczenie immunosupresyjne. 

Super, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×