Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

21 godzin temu, anett96 napisał:

Tak byłam i wszystko ok!! A ja już usmiercilam 2.bable😣

To kest 8.2tc male maja po 2 cm prawie😊😊 wszystko ok. Kazal mi zmniejszyć estrofem i juz to odstawić za tydzień i kazal zmniejszyć proga do 600 ale sie boje. Co myślicie?

Anett96 to powiedziałaś dr ,że zwiekszyłaś  po transferze dawkę proga.skoro kazał Ci  teraz zmniejszyć do 600mg a sam przepisał tylko 400mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ada23 napisał:

Anett96 to powiedziałaś dr ,że zwiekszyłaś  po transferze dawkę proga.skoro kazał Ci  teraz zmniejszyć do 600mg a sam przepisał tylko 400mg?

Anett96,zapomnialam zapytać  o heparynę czy dalej robisz zastrzyki? Jezeli tak to do kiedy planujesz i co dr na to?dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Ada23 napisał:

Anett96,zapomnialam zapytać  o heparynę czy dalej robisz zastrzyki? Jezeli tak to do kiedy planujesz i co dr na to?dziękuję

Mówiłam że.zwiekszylam proga.

Nie wiem do kiedy będę brała heparyne planuje juz zmieniać lelarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zalecenie heparyny do 36 tyg ciąży i tak samo Acard. Potem chyba trzeba przestać szczególnie jak cesarka jest w planie, żeby krwotoku nie było. I potem chyba jeszcze w połogu 6 tyg też heparynę się wstrzykuje. 

Gdzieś czytałam też że jak cesarka w pełnej narkozie to też wcześniej trzeba heparynę odstawić. I przy przyjmowaniu heparyny co 3 tyg badania INR.

Edytowano przez Krokus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anna Katarzyna napisał:

Trzymam kciuki żeby trzeci był owocny :)) 

Qrcze czyli muszę jeszcze doliczyć test covidovy do moich wydatków:/ chyba muszę przypomnieć mojemu lekarzowi że karty kredytowe mają limit i musi mnie informować o kosztach kolejnych wiztyt, bo ciągle coś dochodzi.

Wiesz co dla mnie to nabijanie kasy, klinika za test liczy 300zl. To jak na wymaz nie jest dużo ale na to też trzeba przecież zapracować. W moim wypadku kłóciłam się z położna o ten test bo jest on kompletnie bez sensum mogłabym zrobić z krwi w poniedziałek, bo jutro i w sobotę pracuje na dwóch weselach więc mogę się zarazić jeszcze, ten dzisiejszy test jest w moim wypadku w ogóle bez sensu. Ale im się nie wytłumaczy, ma być z dzisiaj, nie ważne że będą dwa wesela po drodze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dziś badania.

10 dpt blastocysty - bhcg 9,42

Progesteron 11,90 ng/ml

Rozumiem, że ciąża biochemiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niski progesteron, a jezeli chodzi o betę to liczy się przyrost, owszem mogla byc wyzsza i juz spada a moze dopiero się rozkręca, w jakiej formie bralas progesteron? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tonia napisał:

Zrobiłam dziś badania.

10 dpt blastocysty - bhcg 9,42

Progesteron 11,90 ng/ml

Rozumiem, że ciąża biochemiczna?

Toniu, powtórz, bo może to leniwiec, ale raczej biochem. 

Coś niski ten progesteron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość kar napisał:

Niski progesteron, a jezeli chodzi o betę to liczy się przyrost, owszem mogla byc wyzsza i juz spada a moze dopiero się rozkręca, w jakiej formie bralas progesteron? 

2 -0-2 besins dopochwowo, czyli 800 

do tego w zależności, co miałam: albo luteina 3x2 albo duphaston 3x2

Nie chcieli mi wypisać prolutexu w Czechach. W 3 dniu brania proga miałam 8,47, dlatego dodałam od siebie doustnie. Powiedzieli, że to wynik z krwi, a ja biorę dopochwowo, więc nie wychodzi z krwi i mam się nim nie sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastka-77 napisał:

Toniu, powtórz, bo może to leniwiec, ale raczej biochem. 

Coś niski ten progesteron. 

Jutro czy po 48h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, tonia napisał:

2 -0-2 besins dopochwowo, czyli 800 

do tego w zależności, co miałam: albo luteina 3x2 albo duphaston 3x2

Nie chcieli mi wypisać prolutexu w Czechach. W 3 dniu brania proga miałam 8,47, dlatego dodałam od siebie doustnie. Powiedzieli, że to wynik z krwi, a ja biorę dopochwowo, więc nie wychodzi z krwi i mam się nim nie sugerować.

Ja mam wrażenie ze te dopochwowe to roznie sie wchłaniają, ja mialam niski na duzych dawkach luteiny, mi dali za drugim razem prolutex i juz byla duza różnica. 

Bete bym powtorzyla 12 dpt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tonia napisał:

Jutro czy po 48h?

Po 48h będziesz mieć 100% pewności a o o tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam 18 cm siniaka na brzuchu od heparyny. Połączyły mi się 2 w 1. Nigdy nie miałam tak wielkich. Czym go smarować, żeby szybko się zagoił?

Edytowano przez tonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowano przez tonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tonia napisał:

.

 

Tonia, zanim wyjmiesz igłę z brzucha naciśnij ja wacikiem z odkażaczem i przy takim nacisku dopiero wyciągaj. Nie będą Ci się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem na etapie odejścia od lekarza z kliniki. Powiedzcie czy muszę mieć giną specjalizującego się w ciazach mnogich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anett96 napisał:

Dziewczyny jestem na etapie odejścia od lekarza z kliniki. Powiedzcie czy muszę mieć giną specjalizującego się w ciazach mnogich??

Super :)) Gratuluje :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać informację że kolejnej parze udało się zajść w ciążę 🙂 Gratuluję wszystkim i życzę powodzenia pozostałym starającym się 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, anett96 napisał:

Dziewczyny jestem na etapie odejścia od lekarza z kliniki. Powiedzcie czy muszę mieć giną specjalizującego się w ciazach mnogich??

Halo jest tu ktoś kto zna odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anett ja mysle ze dobrze byloby miec takiego lekarza co sie w nich specjalizuje. Chociaz moze ciaza blizniacza jesli jest 2o2k nie jest taka zla do poprowadzenia ale jak mozna miec specjaliste to czemu nie, bedziedz spokojniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, anett96 napisał:

Dziewczyny jestem na etapie odejścia od lekarza z kliniki. Powiedzcie czy muszę mieć giną specjalizującego się w ciazach mnogich??

Raczej tak, i to najlepiej takiego, u którego w szpitalu będziesz rodzić lub przynajmniej zadzwoni do szpitala, jak pojedziesz na porodówkę.

Edytowano przez tonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, anett96 napisał:

Dziewczyny jestem na etapie odejścia od lekarza z kliniki. Powiedzcie czy muszę mieć giną specjalizującego się w ciazach mnogich??

Raczej bym szukała takiego specjalisty, lepiej dmuchać na zimne. Gratulacje swoją drogą 🙂

Dziewczyny, 10 dpt właśnie wróciłam do domu i czekam na wynik bety. Siedzę i czekam jak na szpilkach i zakliman rzeczywistość 😄 Trzymajcie kciuki, ja staram sie nie nastawiać, jeszcze czeka na nas jeden mrozak, ale jakoś tak podświadomie aż mnie skręca z niecierpliwości. Ach

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój transfer przyspieszony o 1 dzień bo endometrium ładne. Bounty, jestem 2 dni za Tobą 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokus napisał:

Mój transfer przyspieszony o 1 dzień bo endometrium ładne. Bounty, jestem 2 dni za Tobą 🙂

To trzymam kciuki za nas! 

Odczuwam jakiś taki niepokój i lęk..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i ryczę 😞 nie udało się... Kurde naprawdę cały czas pod górkę, no niby starałam się nie nastawiać, ale wiecie, zawsze to mega cios. Został nam jeden mrozak. Myslę, że umówię się do Paśnika, zobaczę co jeszcze moja dr powie, ale może on coś zaradzi. W marcu była biochemiczna z kd, teraz nic. Nie wiecie ile teraz się czeka na wizytę u niego? Jakie badania dodatkowo jeszcze zrobić?

  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maja12 napisał:

Siedzę i ryczę 😞 nie udało się... Kurde naprawdę cały czas pod górkę, no niby starałam się nie nastawiać, ale wiecie, zawsze to mega cios. Został nam jeden mrozak. Myslę, że umówię się do Paśnika, zobaczę co jeszcze moja dr powie, ale może on coś zaradzi. W marcu była biochemiczna z kd, teraz nic. Nie wiecie ile teraz się czeka na wizytę u niego? Jakie badania dodatkowo jeszcze zrobić?

Tulę mocno. U mnie też klapa. Beta spada 😞W jakiej klinice jesteś?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bounty90 napisał:

To trzymam kciuki za nas! 

Odczuwam jakiś taki niepokój i lęk..

Ja mam to samo. Nawet dziś trochę popłakałam. Częściowo to hormony. Dopiero zaczęłam a już brzuch w siniakach od zastrzyków. Będzie co ma być Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krokus napisał:

Mój transfer przyspieszony o 1 dzień bo endometrium ładne. Bounty, jestem 2 dni za Tobą 🙂

A czym tak ładnie je podrasowałaś? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja, Tonia bardzo mi przykro 😞 znam ten ból. I nigdy nie zrozumiem, czemu patologia rodzi pełno dzieci z niechcianych ciąż a my tona leków, robimy wszystko co możemy, chuchamy na siebie i dmuchamy i nic...

A które to Wasze transfery? Jeśli 2 lub więcej to może warto iść w immunologię lub wejść głębiej.

Maja do Paśnika to chyba ze 2-3 miesiące czekania teraz. Ale można spróbować też dzwonić czy coś się nie zwolniło chociaż teraz mają chyba listę rezerwową i z niej zapisują jak się coś zwolni. Można spróbować też porobić badania na własną rękę żeby już jakieś mieć i przyspieszyć to wszystko ale i tak nie wiadomo czy to będą te które by zlecił docent, ale później można dorobić te brakujące i już kontaktować się mailowo lub przez telewizyty chyba docent też uskutecznia leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tonia napisał:

A czym tak ładnie je podrasowałaś? 🙂

Niczym. Ja zawsze miałam grubaśne endometrium. Nawet Lewy kiedyś mówił, że za grube. Taka moja "uroda". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×