Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

23 minuty temu, Magdzik napisał:

A ja jutro beta 🙈 po południu wyniki ✊✊✊

Daj znać jak beta 🙂 ja napiszę co mi immunolog powiedział 🙂 dalej masz ten metaliczny posmak w ustach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Kammka7 napisał:

Daj znać jak beta 🙂 ja napiszę co mi immunolog powiedział 🙂 dalej masz ten metaliczny posmak w ustach? 

Cały czas, mam nadzieję że to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Ada23 napisał:

Treska 39 w ,ktorej klinice podchodzilas do procedury?Byla to kd lub az?

Eurofertil w ostravie i kd

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Magdzik napisał:

A ja jutro beta 🙈 po południu wyniki ✊✊✊

😃trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magdzik czekamy na wynik bety! Trzymam mocno kciuki za wysokie wartości! 🥰😍😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Magdzik napisał:

10 dpt beta 1,2.....

Kurczę.... 😭 Byłam pewna, że się udało... Bardzo mi przykro... Odpocznij, ochłoń... Masz jak plan na przyszłość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Magdzik napisał:

10 dpt beta 1,2.....

Bardzo mi przykro, wiem co to za ból 😞 zdaje się że masz jeszcze jakiś zarodek... Miałaś immunologie badaną? Bo nie pamiętam czy cię pytałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam dziś z Łodzi od dr Wilczyńskiego. Wrażenia średnie. Nawet mnie nie zbadał tylko dał kartkę z listą wyników jakie muszę zrobić. CBA, IMK, ACA, ALA, B26PI, ANA - mam nadzieję że wszystko dobrze napisałam. Powiedział że ok 30% osób daje się pomóc. Średnio optymistyczna wizyta. Któraś miała takie badania robione? Ja znów muszę jechać do Łodzi oddać krew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Kammka7 napisał:

Ja wróciłam dziś z Łodzi od dr Wilczyńskiego. Wrażenia średnie. Nawet mnie nie zbadał tylko dał kartkę z listą wyników jakie muszę zrobić. CBA, IMK, ACA, ALA, B26PI, ANA - mam nadzieję że wszystko dobrze napisałam. Powiedział że ok 30% osób daje się pomóc. Średnio optymistyczna wizyta. Któraś miała takie badania robione? Ja znów muszę jechać do Łodzi oddać krew. 

Kammka7 a bylas kiedyś w ciąży lub mialaś implantację zarodka,czy beta nigdy nie drgnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ada23 napisał:

Kammka7 a bylas kiedyś w ciąży lub mialaś implantację zarodka,czy beta nigdy nie drgnęła?

Nigdy w ciąży nie byłam. Od 1,5 roku staram sie o dziecko. W tym roku miałam in vitro na swoich komórkach. 3 dobre zarodki w 3 dobie beta nawet nie drgnęła przy transferach. Dodam że mój lekarz twierdzi że to przez niskie amh. Immunologii i histeroskopii nie zlecił. Inny lekarz stwierdził że mogę mieć coś na macicy. 

Edytowano przez Kammka7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kammka7 napisał:

Bardzo mi przykro, wiem co to za ból 😞 zdaje się że masz jeszcze jakiś zarodek... Miałaś immunologie badaną? Bo nie pamiętam czy cię pytałam. 

Tam immunologia niby ok chociaż nie miałam komórek nk bo nie idzie teraz nigdzie zrobić tego badania. Muszę jeszcze raz iść na betę 12 dnia.... Mamy jeszcze jeden, ale musimy odbić się finansowo póki co także może w przyszłym roku kolejny transfer, znowu badania wygasną ehhh brak sił i nadziei i kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby któraś potrzebowała mam do odsprzedania crinone gel całe opakowanie nienapoczęte za 100 zł z terminem 09/2022. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magdzik napisał:

Tam immunologia niby ok chociaż nie miałam komórek nk bo nie idzie teraz nigdzie zrobić tego badania. Muszę jeszcze raz iść na betę 12 dnia.... Mamy jeszcze jeden, ale musimy odbić się finansowo póki co także może w przyszłym roku kolejny transfer, znowu badania wygasną ehhh brak sił i nadziei i kasy....

A immunologie gdzie robiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kammka7 napisał:

A immunologie gdzie robiłaś? 

Gyncentrum Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UTROGESTAN 200 lub 100 moze macie na sprzedaz dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jeszcze jedno pytanie o utrogestan czy Wy kupujecie go tylko w Czechach czy jest dostepny gdzies w Polsce? ( ps. mam czeska recepte) wyzej pisalam tez ze chetnie odkupie, jesli ktorej z Was zostaly tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Weszłam dziś po latach na to forum, żeby wlać Wam trochę nadziei w serducha. Mam dwoje dzieci z KD - jedno ma 7 lat, drugie 5. Więc da się 😊 wiem, że jest ciężko, wiem, że boli, że bardzo chcesz. Mimo, że minęło już tyle lat, gdy dzieliłam się z Dziewczynami swoimi strachami, traumami, płaczem do dziś doskonale  pamiętam te chwile niepewności, bezradności i poczucia wygranej w totka, gdy się udało. Życzę Wam Wszystkim z całego serca, by się udało ❤️ i żebyście za 9 miesięcy miały przy sobie swoje Pociechy 🥰

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, MamaAntka napisał:

Cześć Wszystkim! Weszłam dziś po latach na to forum, żeby wlać Wam trochę nadziei w serducha. Mam dwoje dzieci z KD - jedno ma 7 lat, drugie 5. Więc da się 😊 wiem, że jest ciężko, wiem, że boli, że bardzo chcesz. Mimo, że minęło już tyle lat, gdy dzieliłam się z Dziewczynami swoimi strachami, traumami, płaczem do dziś doskonale  pamiętam te chwile niepewności, bezradności i poczucia wygranej w totka, gdy się udało. Życzę Wam Wszystkim z całego serca, by się udało ❤️ i żebyście za 9 miesięcy miały przy sobie swoje Pociechy 🥰

Jak długo starałaś się o swoje dzieciaczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny leczące się w Klinice Unica Brno, czy Jarosława w dalszym ciągu nie odpisuje? Jestem mocno zaniepokojona czytałam Wasze wpisy I sama do niej napisałam w piątek, oczywiście nie odpisała. Planuje transfer sierpniowy i muszę się z nią skontaktować. Będę dzwonić do kliniki w poniedziałek. Tyle pieniędzy płacimy i spotyka nas coś takiego😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MamaAntka napisał:

Cześć Wszystkim! Weszłam dziś po latach na to forum, żeby wlać Wam trochę nadziei w serducha. Mam dwoje dzieci z KD - jedno ma 7 lat, drugie 5. Więc da się 😊 wiem, że jest ciężko, wiem, że boli, że bardzo chcesz. Mimo, że minęło już tyle lat, gdy dzieliłam się z Dziewczynami swoimi strachami, traumami, płaczem do dziś doskonale  pamiętam te chwile niepewności, bezradności i poczucia wygranej w totka, gdy się udało. Życzę Wam Wszystkim z całego serca, by się udało ❤️ i żebyście za 9 miesięcy miały przy sobie swoje Pociechy 🥰

Gratulacje!

A po urodzeniu miałaś jakieś wątpliwości związane z tym że są z KD? Podobne są do Was? Dzieci wiedzą o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lala34 napisał:

Hej jeszcze jedno pytanie o utrogestan czy Wy kupujecie go tylko w Czechach czy jest dostepny gdzies w Polsce? ( ps. mam czeska recepte) wyzej pisalam tez ze chetnie odkupie, jesli ktorej z Was zostaly tabletki. 

Utrogestan jest normalnie dostępny w Polsce, po 200 mg (Czesi maja po 100 chyba). Ale gorzej się wchlania niż Cyclogest wiec jak zmieniłam, lekarz zalecił gdy zgłosiłam okropne bóle głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radze Wam handlować tabletkami w necie, pomijam problem legalności ale raczej chodzi o sposób przechowywania tabletek. Ja bałabym się odkupić od kogoś w necie, wystarczy ze paczka będzie leżała kilka godzin w pełnym słońcu i już lek może nie działać, poza tym w domu tez mógł być zle przechowywany. Uważajcie na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,jestem po trzech nieudanych transferach z kd.z mrożonych komórek,dwa transfery ze świeżych zarodkow i jeden criotransfer.Jeszcze raz bym chciała podejść do procedury tylko zalezy mi na świeżych komórkach od dawczyni.Chyba świeże są lepsze.Zastanawiam się nad kliniką Unica Brno.Tu z forum wiem,ze wielu wam sie udało.A macie moze opinie o polskich klinikach gdzie robią na świeżych komórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lalami napisał:

Dziewczyny leczące się w Klinice Unica Brno, czy Jarosława w dalszym ciągu nie odpisuje? Jestem mocno zaniepokojona czytałam Wasze wpisy I sama do niej napisałam w piątek, oczywiście nie odpisała. Planuje transfer sierpniowy i muszę się z nią skontaktować. Będę dzwonić do kliniki w poniedziałek. Tyle pieniędzy płacimy i spotyka nas coś takiego😟

Mnie odpisała po ponad dwóch tygodniach i po dwóch monitach. Napisała że przeprasza, że dużo pracy, lekarze na urlopach i że proponuję zacząć procedurę we wrześniu bo i wybór dawczyni ograniczony. Miała przygotować mi z lekarzem plan leczenia i ofertę na piątek ale nie wysłała mi go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MamaAntka napisał:

Cześć Wszystkim! Weszłam dziś po latach na to forum, żeby wlać Wam trochę nadziei w serducha. Mam dwoje dzieci z KD - jedno ma 7 lat, drugie 5. Więc da się 😊 wiem, że jest ciężko, wiem, że boli, że bardzo chcesz. Mimo, że minęło już tyle lat, gdy dzieliłam się z Dziewczynami swoimi strachami, traumami, płaczem do dziś doskonale  pamiętam te chwile niepewności, bezradności i poczucia wygranej w totka, gdy się udało. Życzę Wam Wszystkim z całego serca, by się udało ❤️ i żebyście za 9 miesięcy miały przy sobie swoje Pociechy 🥰

O jak dobrze przeczytać mamę , która ma dwójkę z KD. Bo ja właśnie podchodzę do drugiego cyklu po drugie szczęście. We wtorek dawczyni ma pickup i będziemy śledzić ile dotrze do 5 doby. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Celli77 napisał:

O jak dobrze przeczytać mamę , która ma dwójkę z KD. Bo ja właśnie podchodzę do drugiego cyklu po drugie szczęście. We wtorek dawczyni ma pickup i będziemy śledzić ile dotrze do 5 doby. 

MamaAntka,gdzie podchodzilas do procedury?Na mrożonych oocytach czy świeżych.Od razu wszystkie transfery byly udane czy kilka ich było?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Celli77 napisał:

O jak dobrze przeczytać mamę , która ma dwójkę z KD. Bo ja właśnie podchodzę do drugiego cyklu po drugie szczęście. We wtorek dawczyni ma pickup i będziemy śledzić ile dotrze do 5 doby. 

Celli a u Ciebie wiesz ile komorek będzie?Będą zapładniać świeże komórki mrozonym nasieniem i transfer będziesz miała z mrożonego zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×