Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

 

Hej Kochana. Tak się cieszę, ze wszystko dobrze u was. Wierze, ze jest najukochańsza dla Ciebie. A powiedz, czy będziecie jeszcze starali się o kolejne maleństwo? 
Tu w UK naciskają bardzo na SN, ale przekonałam moja panią doktor do cesarki i wyznaczyła mi termin na 3 kwietnia. To jest tydzień przed terminem. Wyniki badań mam bardzo dobre. Synek rośnie jak na drożdżach. W 32 tc ważył już 2350g 😳 Kocham go tak bardzo, ze już bym chciała, żeby wychodził hehe, no ale niech jeszcze te 6 tygodni posiedzi. Jestem bardzo niespokojna ostatnio. Naczytałam się o martwych dzieciach i ze w moim wieku jest większe prawdopodobieństwo. A najgorsze, ze mam łożysko na przedniej ścianie i nie czuje ruchów super mocno i tez są one nieregularne. Staram się nie zadręczać, ale siedzi ta myśl gdzieś tam z tylu głowy. Jestem pod dobrą opieką, zawsze na każdej wizycie powtarzają, ze mam dzwonić z wątpliwościami jakimikolwiek. Wiec trzymam się tego i odliczam dni do kwietnia. Sorki trochę się rozpisałam 🙊🙊 Bądź w kontakcie. Ściskam Lenkę i Ciebie 😘😘

Moni ja też miałam łożysko na przedniej ścianie. Czułam ruchy szczególnie wieczorem lub pojedyńcze w dzień. Za każdym razem jak miałam robione KTG tych ruchów było bardzo dużo a większość z nich nie czułam 😆 więc rozumiem cię doskonale ale głowa do góry jest wszystko dobrze. Też miałam zaplanowana cesarkę na tydzień przed niestety niunia urodziła się wcześniej. Teraz dbaj o siebie i pamiętam że najważniejsze jest to żeby dzidziuś siedział w brzuszku jak najdłużej każdy dzień jest ważny i ciesz się ostatnimi tygodniami ciąży 😉 bo później z dzidziusiem już nie pospisz i nie poodpoczywasz. Książka którą zaczęłam w pod koniec ciąży leży i czeka nie przeczytana. Za to kilka poradników na temat dzieci przewertowałam w międzyczasie 💓 pozdrawiam i czekam razem z Tobą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jagódka jak fajnie że się odezwałaś. Cieszę się że u Was wszystko dobrze. Moja Zosia skończyła już 10 miesięcy i jest strasznym psociuchem wszędzie jej pełno , wszędzie zajrzy , porządkuje w szafkach😉. Ma dopiero dwa ząbki ale już ich skutecznie używa 😉. Też jest bardzo mądra i cwaniaczek z niej niezły. Ciekawe co u Kasi? Może się do nas odezwie. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Lenkę.

Madzia moja jeszcze nie chodzi a też jej wszędzie pełno ... Już się martwimy z mężem co będzie później ❤️ to nasze największe szczęście. Odnośnie Kasi do mnie niestety też się nie odzywa ale wiem że walczy i się nie poddaje więc trzymam za nią mocno kciuki 👍. Ostatni oglądałam program o dziecku w Polsce które urodziło się w 22 tygodniu a teraz ma rok i pomyślałam o naszej Miscie mam nadzieję że u nich też wszystko w porządku. Madziu ucałuj Zosię ode mnie 😍 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jagoda Pozdrawiamy gorąco z Mateuszkiem. Mamy już 9 miesięcy i czekamy na 4 ząbek. Moje szczęście jest przekochane. 

Nam się udało więc reszcie się musi udać, trzeba wierzyć !!

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, pytajcie jeśli macie jakieś pytania , postaram się pomóc. 

Kisses !😍😘❤️

Masz rację Meg wszystkim musi się udać też jestem tego zdania. Mateuszek to już duży chłopaczek 😍 z jednej strony nie mogę doczekać się aż moja skończy rok a z drugiej cieszę się każdym dniem razem 👍 codziennie widzę jakieś nowe umiejętności tylko wołamy się z mężem chodź szybko zobacz co robi... Pewnie wy też tak macie ❤️ pozdrawiam dla Mateuszka 💓💓💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny... 14 dpt beta 86... Od 12dpt przerosła ponad 100%. Niski poziom, ale przyrost nadal prawidłowy. Jest walka, jest nadzieja. Trzymajcie za nas kciuki nadal!

Iga bardzo ładny przyrost, już jestem trochę na tym forum i pamiętam że z taką betą też się udawało. Tak jak dziewczyny piszą najważniejsze są przyrosty 👍 będzie dobrze powtarzaj dalej betę i bierz leki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iga bardzo ładny przyrost, już jestem trochę na tym forum i pamiętam że z taką betą też się udawało. Tak jak dziewczyny piszą najważniejsze są przyrosty 👍 będzie dobrze powtarzaj dalej betę i bierz leki ❤️

Aktualizacja: 16dpt beta 188. Rośnie nadal ponad 100% co 48h! Kolejny test w piątek, a za tydzień w piątek wizyta u lekarza. Dziewczyny, Wasze kciuki nam sprzyjają, więc trzymajcie 😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aktualizacja: 16dpt beta 188. Rośnie nadal ponad 100% co 48h! Kolejny test w piątek, a za tydzień w piątek wizyta u lekarza. Dziewczyny, Wasze kciuki nam sprzyjają, więc trzymajcie 😘

Iga- beta super przyrasta, widać leniuszek ruszył😁 Jak mogę Ci doradzić, zrób jeszcze betę w środę, będziesz miala pewność,  że beta przyrasta prawidłowo. Trzymam mocno kciukaski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iga- beta super przyrasta, widać leniuszek ruszył😁 Jak mogę Ci doradzić, zrób jeszcze betę w środę, będziesz miala pewność,  że beta przyrasta prawidłowo. Trzymam mocno kciukaski😘

Wszystkie rady przyjmuje chętnie, ale mąż mi juz każe wyluzować, żeby się tak ciągle nie kłuć. Cztery bety za mną, jak dobrze pójdzie w piątek powinno być najmniej około tysiąca. Teraz nie mam wpływu, co ma być to będzie. Nie jest jednak powiedziane, że wytrzymam do piątku😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki. Mam pytanie do dziewczyn które są w ciąży albo już urodziły. Do kiedy bralyscie ckexane i acard? Dziękuję za odpowiedzi..❤️☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aktualizacja: 16dpt beta 188. Rośnie nadal ponad 100% co 48h! Kolejny test w piątek, a za tydzień w piątek wizyta u lekarza. Dziewczyny, Wasze kciuki nam sprzyjają, więc trzymajcie 😘

Bardzo ładnie. Będzie dobrze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Was dziewczynki. Mam pytanie do dziewczyn które są w ciąży albo już urodziły. Do kiedy bralyscie ckexane i acard? Dziękuję za odpowiedzi..❤️☺️

Heparynę do końca ciąży plus przerwa jeden dzień w dzień planowanej cesarki. Potem kontynuacja 6 tygodni po porodzie. 
Acard doktor w Polsce zaleciła mi do 34 tygodnia, ale tu lekarz powiedziała, żeby brać do końca, więc będę tak brała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Was dziewczynki. Mam pytanie do dziewczyn które są w ciąży albo już urodziły. Do kiedy bralyscie ckexane i acard? Dziękuję za odpowiedzi..❤️☺️

Hej! Acard brałam do końca ciąży, a heparynę do końca połogu czyli 6 tyg. po porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Was dziewczynki. Mam pytanie do dziewczyn które są w ciąży albo już urodziły. Do kiedy bralyscie ckexane i acard? Dziękuję za odpowiedzi..❤️☺️

Acard do 36 tygodnia, heparyna do końca ciązy + 10 dni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo ładnie. Będzie dobrze 👍

Koniec... Plamienie, zaraz będzie miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Koniec... Plamienie, zaraz będzie miesiączka

Wiele dziewczyn Ci tu powie, że plamienie często bywa w czasie ciąży. Jaki masz progesteron? Nie za niski? Co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele dziewczyn Ci tu powie, że plamienie często bywa w czasie ciąży. Jaki masz progesteron? Nie za niski? Co bierzesz?

Wiem, ale przy tej niskiej becie jestem przerażona. Mój dr nie bada progesteronu, jest z tej szkoły, gdzie twierdzą, że przy całkiem sztucznym cyklu poziom może być niski. Zalecił tylko 3x2 100luteiny dopochwowej. Sama badałam prog w 12dpt, wyszło 12 i dołożylam 2x1 duphaston. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem, ale przy tej niskiej becie jestem przerażona. Mój dr nie bada progesteronu, jest z tej szkoły, gdzie twierdzą, że przy całkiem sztucznym cyklu poziom może być niski. Zalecił tylko 3x2 100luteiny dopochwowej. Sama badałam prog w 12dpt, wyszło 12 i dołożylam 2x1 duphaston. 

Żaden koniec. Tylko się nie denerwuj. Dobrze, ze dolozylas proga, bo rzeczywiście nisko. Tez miałam plamienia i krwotok dwa razy, wiec nie zawsze to musi oznaczać najgorsze. Zrób jeszcze bete jutro. Będziesz wiedziała na czym stoisz 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żaden koniec. Tylko się nie denerwuj. Dobrze, ze dolozylas proga, bo rzeczywiście nisko. Tez miałam plamienia i krwotok dwa razy, wiec nie zawsze to musi oznaczać najgorsze. Zrób jeszcze bete jutro. Będziesz wiedziała na czym stoisz 
 

Tak, będę jutro badać... O ile nie rozkręci się miesiączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga nic nie jest przesądzone. Też miałam plamienia. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to zarodek się rozwija. Trzymam mocno kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iga nic nie jest przesądzone. Też miałam plamienia. Jeśli beta przyrasta prawidłowo to zarodek się rozwija. Trzymam mocno kciuki! 

Już jest przesadzone. Miesiączka... 

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już jest przesadzone. Miesiączka... 

Przykro mi 😞 Ja jestem 7 dpt 2 trzydniowych zarodków i czekam na testowanie do 10, ale nie wiem czy wytrzymam... Coś mnie brzuch tak kłuje i jakby ciągnie z boku. Nie wiem czy to źle czy dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przykro mi 😞 Ja jestem 7 dpt 2 trzydniowych zarodków i czekam na testowanie do 10, ale nie wiem czy wytrzymam... Coś mnie brzuch tak kłuje i jakby ciągnie z boku. Nie wiem czy to źle czy dobrze...

Na to nie zwracaj uwagi. Ciągnie i kluje zarówno dla dobrych i złych przypadków. Wytrzymasz, to już tylko chwila...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga czy to miesiaczka u Ciebie czy moze krwotok? Bylas u lekarza? Badalas jeszcze raz bHCG? 

Maja12 tak wczesnie testujesz? 10dpt trzy-dniowych zarodkow? Ja oczywiscie trzymam kciuki! 

A u mnie sie sprawy tocza z rozmachem ostatnio - na kazdym froncie kolowrotek - rodzina, praca itp.

No i oczywiscie nasza najwazniejsza sprawa - nadzieja zwiazana z nowa klinika. Dzis byl pickup dawczyni, wprowadzenie progesteronu u mnie i w poniedzialek transfer. Jeszcze nic nie wiemy - ile komorek bylo pobranych itp - mozliwe, ze beda nas informowac na biezaco, ale nie wiem dokladnie. Jedno jest pewne - cuda wielkie sie zaczynaja dziac dzisiaj dla nas ... 

Mam pytanie: czy acard bralyscie raz czy dwa razy dziennie? 

 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iga czy to miesiaczka u Ciebie czy moze krwotok? Bylas u lekarza? Badalas jeszcze raz bHCG? 

Maja12 tak wczesnie testujesz? 10dpt trzy-dniowych zarodkow? Ja oczywiscie trzymam kciuki! 

A u mnie sie sprawy tocza z rozmachem ostatnio - na kazdym froncie kolowrotek - rodzina, praca itp.

No i oczywiscie nasza najwazniejsza sprawa - nadzieja zwiazana z nowa klinika. Dzis byl pickup dawczyni, wprowadzenie progesteronu u mnie i w poniedzialek transfer. Jeszcze nic nie wiemy - ile komorek bylo pobranych itp - mozliwe, ze beda nas informowac na biezaco, ale nie wiem dokladnie. Jedno jest pewne - cuda wielkie sie zaczynaja dziac dzisiaj dla nas ... 

Mam pytanie: czy acard bralyscie raz czy dwa razy dziennie? 

 

Tak, zbadalam. Niestety spadek....

Oby Tobie się udało. Powodzenia

Edytowano przez iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iga czy to miesiaczka u Ciebie czy moze krwotok? Bylas u lekarza? Badalas jeszcze raz bHCG? 

Maja12 tak wczesnie testujesz? 10dpt trzy-dniowych zarodkow? Ja oczywiscie trzymam kciuki! 

A u mnie sie sprawy tocza z rozmachem ostatnio - na kazdym froncie kolowrotek - rodzina, praca itp.

No i oczywiscie nasza najwazniejsza sprawa - nadzieja zwiazana z nowa klinika. Dzis byl pickup dawczyni, wprowadzenie progesteronu u mnie i w poniedzialek transfer. Jeszcze nic nie wiemy - ile komorek bylo pobranych itp - mozliwe, ze beda nas informowac na biezaco, ale nie wiem dokladnie. Jedno jest pewne - cuda wielkie sie zaczynaja dziac dzisiaj dla nas ... 

Mam pytanie: czy acard bralyscie raz czy dwa razy dziennie? 

 

Raz dziennie , trzymamy kciuki 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, zbadalam. Niestety spadek....

Oby Tobie się udało. Powodzenia

Iga tak mi przykro. Sciskam Cie mocno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×