Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Grubasek ja też chciałam rodzić naturalnie,ale dr przyjmująca w szpitalu zaproponowała mi wybór, ze wzg. na ivf , mój wiek, wagę dziecka i trombofilię. Zdecydowałam się na cc, mimo iż pierwsze dziecko rodziłam naturalnie. Nie żałuję,bo mała była okręcona pępowiną i nie wiadomo jak mogłoby to się skończyć. Fakt, że po cc dłużej dochodzi się do siebie,ale cieszę się, że mam zdrową córeczkę.

Kasia to może faktycznie coś w tym jest, skoro wtedy Ci się akurat udało, może przypadkiem dobrze wyszło? Jasne że dam znać po wynikach, mam się dowiadywać po świętach, nie potrafili mi nawet dokładnie powiedzieć ile będę czekać przez ten koronawirus ale cieszę się i tak że udało się to zrobić teraz, bo chociaż nie mam poczucia zmarnowanego czasu. Wracasz do Kłosińskiego? Ja chodzę do Stefanowicz

Wracam do dr Sobkiewicza, zobaczę czy się z nim dogadam bo to specyficzna osoba 🙂 

Wracam do dr Sobkiewicza, zobaczę czy się z nim dogadam bo to specyficzna osoba 🙂 

To prawda, wg mnie jest małomówny, ja byłam tylko raz u niego na podglądzie endo ale bałam się bo gdzieś wyczytałam że jest opryskliwy ale nie, był miły, rękę podał itp. tylko niezbyt wylewny ale pewnie z kolejnymi wizytami się rozkręca 🙂

Grubasek ja też chciałam rodzić naturalnie,ale dr przyjmująca w szpitalu zaproponowała mi wybór, ze wzg. na ivf , mój wiek, wagę dziecka i trombofilię. Zdecydowałam się na cc, mimo iż pierwsze dziecko rodziłam naturalnie. Nie żałuję,bo mała była okręcona pępowiną i nie wiadomo jak mogłoby to się skończyć. Fakt, że po cc dłużej dochodzi się do siebie,ale cieszę się, że mam zdrową córeczkę.

Moni78:ale mi wlasnie o to chodzi ze tak naprawdę nie ma żadnych przesłanek żebym musiała mieć cesarkę... przynajmniej narazie... ten sam lekarz 2 miesiące wcześniej zalecał mi poród naturalny... ja odniosłam wrażenie bedac u niego w zeszłym tyg., ze maja teraz takie zalecenie z góry, żeby wszystkim wciskać cesarkę, bo  na tym więcej zarabiają niż na porodzie ńaturalnym.... ja nie mam problemu z cesarka jako taka... moje pierwsze dziecko tez urodziłam przez cc. Ale wiadomo dla dziecka lepiej jest jak się urodzi droga normalna...

zobaczymy jak się to wszystko ułoży. 

Jakąkolwiek decyzję podejmiesz życzę Ci powodzenia i szczęśliwego rozwiązania. Daj znać.Pozdrawiam 🙂

Jakąkolwiek decyzję podejmiesz życzę Ci powodzenia i szczęśliwego rozwiązania. Daj znać.Pozdrawiam 🙂

Dziekuje! I dam unaccounted.😘

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się