Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depresja

dusznosci z powodu nerwicy

Polecane posty

Gość depresja

często mam ataki paniki i nie moge złapać tchu, szczególnie w nocy nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona36

Też tak miałam. Próbowałam różnych syropów z apteki bez recepty, tabletek ziołowych, ćwiczeń oddechowych. Niestety nie pomogło. Po czasie doszły jeszcze kołatania serca i ataki lękowe, że umieram. Na szczęście trafiłam do psychiatry. Po roku brania tabletek (nie były to oglupiacze ani leki psychotropowe) zapomniałam o dusznościach. Nie warto było wcześniej tyle się męczyć. Niestety nerwica ma to do siebie że lubi wracać jeśli jesteś wrażliwą duszą, więc warto popracować nad swoim emocjami 😉 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

tarczyca moze tez dawac uczucie nie plenego wdechu i czucia jakby duszenia sie, mylone czasem z dychawicą piersiową, astma i czyms co siedzi g leboko, ale na wszystko jest lek. Owies.. na pluca dziala korzystnie Owies z rutoza, wapnem i Witamina C. moj patent na wszelkie choroby oddechowe.. no i zdrowa dieta z aktywnością fizyczną. Sprawdzony sposob mojej babci  prze zemnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

jam ialem polz zycia i dsusznosci z powodu nerwicy poznawalem i ich nie bylo, to tarczyca.🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znerwicowany
Dnia 14.11.2019 o 12:14, Gość depresja napisał:

często mam ataki paniki i nie moge złapać tchu, szczególnie w nocy nad ranem

Ja miałem tak tylko raz w wieku lat nastu ponad 10 lat temu jak pomieszkiwałem w Warszawie. Jechałem do rodziców autobusem no i wtedy miałem takie uczucie jak ty że nie mogłem złapać tchu. Wiem na 100% że to było na tle nerwicowym. Po prostu przeszło nie wiem co mam ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pić melisę albo chmiel (zioła) i przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

tarczyca moze tez dawac uczucie nie plenego wdechu i czucia jakby duszenia sie, mylone czasem z dychawicą piersiową, astma i czyms co siedzi g leboko, ale na wszystko jest lek. Owies.. na pluca dziala korzystnie Owies z rutoza, wapnem i Witamina C. moj patent na wszelkie choroby oddechowe.. no i zdrowa dieta z aktywnością fizyczną. Sprawdzony sposob mojej babci  prze zemnie. 

Co to ten owies z rutoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×