Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysiekteria92

S...iele nie rozmawiają ze mną na studiach

Polecane posty

Gość krzysiekteria92

ehh nawet jak coś z siebie wyduszę to nie podejmują tematu tylko ze sobą gadają i zmieniają temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o rosół

wcale mnie to nie dziwi, też bym z tobą nie gadał

mam podobnego zyeba do ciebie w robocie. Noż ..., przyłazi mi do pokoju i usiłuje zagajać rozmowe. tak jakby było z nim o czymkolwiek gadać, zresztą on jest tak dziwaczny i poryty, że nie mam ochoty z nim rozmawiać o czymkolwiek. Najczęściej więc odburkuję, albo wcale mu nie odpowiadam. Albo udaję, że coś robię, a to dziwadło chwilę postoi i sobie wreszcie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś miałam koleżankę taką z podwórka, przez cały czas jak mieszkałam z rodzicami to się z nią przyjażniłam, to była spokojna łagodna i cicha dziewczyna nigdy się z nią nie kłóciłam została starą panną dlaczego nie mam pojęcia pewnie tak jak ty stała zawsze na uboczu. Dlaczego o niej pisze, właśnie dlatego że są takie ciche spokojne dziewczyny tylko trzeba je umieć poszukać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekteria92

Ja nie próbuje zagajać na siłę. 99% czasu to ja milczę i stoję sobie w samotności. Sam jesteś ...em. No ale czasem mi głupio tak stać. Mimo że z nikim nie rozmawiam, to mam wrażenie że ktoś mnie obserwuje i ma mnie za dziwaka że tak stoję. Chamy jakieś niedorobione są w tej grupie. Stoi sobie grupka osób w kółeczku, ja się przysłu...e i dochodzi kolejna osoba i staje przede mną. Już mam powyżej uszu tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekteria92

Nie podsłu...e. To była próba integracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak czy inaczej to fakt że jesteś wyizolowany przez grupę to źle świadczy o grupie gdyż tak nie powinni postępować przecież już dorośli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może po prostu nie masz szczęścia do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

DOROSŁY CZŁOWIEK SIĘ IZOLUJE OD GRUPY, A NIE GRUPA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA.

 

GRUPA CHCE DOROSŁEGO CZŁOWIEKA DO SIEBIE WCIĄGNĄĆ I DOROBIĆ MU POZYCJĘ.

Mylisz się, Krzysiek szedł na studia pełen nadziei że kogoś pozna, ale szybko zauważył że nikt nie chce z nim rozmawiać, z pewnością jest on trochę inny (każdy ma prawo być innym) ale to nie znaczy że nie można z nim rozmawiać czy zaprzyjaźnić się, ja osobiście miałabym pretensje do grupy że tak go traktuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

BO JESTEŚ BIAŁORYCERZEM, A KRZYSIEK TO BOLSZEWIK.

A co kogo obchodzą jego poglądy polityczne , mnie tak na przykład zupełnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

BO JESTEŚ IGNORANTEM.

Nie jestem ignorantem ale wyrzucanie kogoś poza nawias grupy jest dalece nie w porządku i źle świadczy o tych już dorosłych ludziach to się nie dzieje w przecież szkole  podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, EXITUSLETALIS777 napisał:

A KIM TY JESTEŚ ŻEBY DECYDOWAĆ CO GRUPA ZŁOŻONA Z INDYWIDUALNYCH JEDNOSTEK MOŻE, A CO NIE?

To jest wyłącznie moja opinia a jestem osobą która widzi że komuś dzieje się krzywda, wyrzucanie kogoś poza nawias jest dalece nie w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, EXITUSLETALIS777 napisał:

NIE, NIE JEST JEŚLI TA OSOBA WYRÓŻNIA SIĘ CZYMŚ CO JEST POSTRZEGANE NEGATYWNIE.

 

ZWŁASZCZA ŻE UŻYTKOWNIK O KTÓRYM MOWA WIELOKROTNIE NA TYM FORUM DAWAŁ POKAZY SWOJEGO UWIELBIENIA DLA ARMII CZERWONEJ.

Nie masz racji bo po pierwsze nie sądzę żeby grupa która nigdy z Krzyśkiem nie rozmawiała mogła wiedzieć o jego politycznych poglądach a po drugie jeśli nawet to skreślać kogoś z powodów politycznych jest dalece nie w porządku, ale wiem że i tak nie przekonam ciebie bo ty nie wiesz co to empatia dlatego kończę rozmowę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Przemek 077 napisał:

NO KURRWA NIE DZIWIE SIĘ ODRAZU LUDZIE WIDZĄ  ŻE JESTEŚ SPIERRDOLONY  

POZATYM JESTEŚ PEEDOFILEM

Krzysiek to może i jest odludek i trochę dziwak  ale on ma przy najmniej prawko co jest dla ciebie nie osiągalne, ma maturę i będzie miał studia i jak jego mama umrze to nie wyląduje tak jak ty na ulicy  tylko zarobi na siebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Krzysiek to może i jest odludek i trochę dziwak  ale on ma przy najmniej prawko co jest dla ciebie nie osiągalne, ma maturę i będzie miał studia i jak jego mama umrze to nie wyląduje tak jak ty na ulicy  tylko zarobi na siebie

 

I po co mu te prawo jazdy jak i tak nie ma pracy, dziewczyny? gdzie będzie jezdził autem ten grubas😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Przemek 077 napisał:

PRZECIEŻ ON MA PRAWKO I MATURE BO MU MATKA KUPIŁA 

NO KURRWA MA BOGATĄ STARĄ A JA NIE FAJNIE ŻE MA SIE NA TO WPŁYW POZATYM ON JEST UPOŚLEDZONY TO JAK MA ZAROBIĆ NA SIEBIE JEEBANY RENTE DOSTANIE 

Ty też jesteś na rencie kaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Przemek 077 napisał:

PRZECIEŻ ON MA PRAWKO I MATURE BO MU MATKA KUPIŁA 

NO KURRWA MA BOGATĄ STARĄ A JA NIE FAJNIE ŻE MA SIE NA TO WPŁYW POZATYM ON JEST UPOŚLEDZONY TO JAK MA ZAROBIĆ NA SIEBIE JEEBANY RENTE DOSTANIE 

Po pierwsze Krzysiek wychowuje się bez ojca to skąd by miałaby matka pieniądze, a prawko jak mogła mu mama kupić on jeździ samochodem czego ty nie potrafisz  instruktor pogonił ale prawdą jest że przed maturą miał korepetycje ale ty to tylko podstawówkę ukończyłeś nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

I po co mu te prawo jazdy jak i tak nie ma pracy, dziewczyny? gdzie będzie jezdził autem ten grubas😄

Jak to po co prawko przy najmniej jężdził samochodem a pracy nie ma bo jeszcze studiuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to po co prawko przy najmniej jężdził samochodem a pracy nie ma bo jeszcze studiuje 

Ludzie pracują zeby mieć na studia a on nie. Kto temu kalece je opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxzv

Znam ich wszystkie gierki specjalnie tak robią żeby zrobić z ciebie sensacje potem zostawić żebyś umarła rozchodzi się o swoje miejsce w stadzie już burmistrza wywalili teraz może być prezydent albo ktoś inny nawet i cie za.biją ich to nie obchodzi bo to ludzie chorzy psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Przemek 077 napisał:

Jego matka jest lekarką padalcu, no kurrwa a jak myślisz? Zapłaciła egzaminatorowi żeby gruby peedofil zdał

Ty widziałeś jak Krzysiek mieszka jak nie to nie pieprz o jego bogactwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Przemek 077 napisał:

Jego matka jest lekarką padalcu więc podejrzewam że pieniądze ma, 

a prawko to kurrwa  jak myślisz? Zapłaciła egzaminatorowi żeby gruby peedofil zdał

Już nie broń tego peddofila z mikrofiutem bo chyba się w nim zakochałeś

Na pewno kupne to prawko, kiedyś było łatwo takie załatwić szkoła pewnie tak samo. Ja nie wierze ze on sam zdałby prawo jazdy i poszedł na studia przecież to ... jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na pewno kupne to prawko, kiedyś było łatwo takie załatwić szkoła pewnie tak samo. Ja nie wierze ze on sam zdałby prawo jazdy i poszedł na studia przecież to ... jest

Tyle tylko że Krzysiek cały czas jężdził autem i dobrze sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tyle tylko że Krzysiek cały czas jężdził autem i dobrze sobie radzi

Skąd wiesz smakosz, przyjaźnicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Skąd wiesz smakosz, przyjaźnicie sie?

Jak już to jestem smakoszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak już to jestem smakoszowa

TA SMAKOSZ NIE MA I NIGDY NIE BEDZIE MIAŁ DZIEWCZYNY HAHA😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Przemek 077 napisał:

smakosz wiem że on ma duży dom jakąś działke ale może mieszkać w syfie jak jest brudasem 

biedakami napewno jego rodzina nie jest

Widziałeś dwa lata temu jego foto z osranym tyłkiem co wrzucał na forum?. To obrzydliwy człowiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Przemek 077 napisał:

smakosz wiem że on ma duży dom jakąś działke ale może mieszkać w syfie jak jest brudasem 

biedakami napewno jego rodzina nie jest

Jeździ samochodem to fakt a jak dobrze mu się powodzi w co wątpię to super dzieci z bogatych rodzin więcej osiągają w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

TA SMAKOSZ NIE MA I NIGDY NIE BEDZIE MIAŁ DZIEWCZYNY HAHA😄

Nie jestem smakoszem bo nie jestem facetem ale tobie trzeba kawę na ławę bo nie zrozumiesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekteria92

Przemek ty gnido jepana. Prawko i na motor i na osobówki zdałem rok po roku za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeździ samochodem to fakt a jak dobrze mu się powodzi w co wątpię to super dzieci z bogatych rodzin więcej osiągają w życiu 

On jest uposledzony nawet jakby był milionerem to i tak nic by nie osiągnął w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×