Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Angelo z The Kelly Family- pamiętacie?

Polecane posty

Gość Gość

Jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

To ten blondyn czy brunet? Obaj byli przystojni mega hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wolałam Paddy'iego, jakoś w okolicach roku 1996 byłam na ich koncercie w Gdańsku. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wolałam Paddy'iego, jakoś w okolicach roku 1996 byłam na ich koncercie w Gdańsku. 😁

Dlaczego Paddy'iego? Jak wrażenia z koncertu wtedy? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętam, a obecne jego fotki powodują, że budzę się z krzykiem przerażenia. Najbrzydszy mężczyzna jakiego widziałam nie licząc chorych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego Paddy'iego? Jak wrażenia z koncertu wtedy? 😁

No jakoś bardziej trafiał w mój gust, koncert niesamowity, nie da się tego opisać co wtedy przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Prosięcka

Przecież to wątek o Piotłku Spaślickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Bogumiła Prosięcka napisał:

Przecież to wątek o Piotłku Spaślickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek
2 godziny temu, Gość Bogumiła Prosięcka napisał:

Przecież to wątek o Piotłku Spaślickim.

dokładnie. Rudy aniołek z gitarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość maniek napisał:

dokładnie. Rudy aniołek z gitarką

Macie linka do tej piosenki świątecznej z siostrą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogüsia
2 minuty temu, Gość Haha napisał:

Macie linka do tej piosenki świątecznej z siostrą? 

Dzień z Nami - Drugi dzień świąt od 10 minuty 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktory to był Agello? Bo trochę dużo ich tam bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klu

Taki prosiaczkowaty blondynekklups 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Klu napisał:

Taki prosiaczkowaty blondynekklups 

Eeee, ale tam co drugi był prosiaczkowaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktory to był Agello? Bo trochę dużo ich tam bylo...

Najmłodszy. Potem Buka, a potem jeszcze siedmioro. Gandalf przeżyć nie może, że to +500 teraz, a nie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejtek
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Najmłodszy. Potem Buka, a potem jeszcze siedmioro. Gandalf przeżyć nie może, że to +500 teraz, a nie wtedy.

tak pluł sobie w brodę, że musiał ją ogolić, bo się skołtuniła na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Najmłodszy. Potem Buka, a potem jeszcze siedmioro. Gandalf przeżyć nie może, że to +500 teraz, a nie wtedy.

Co???

idzcie sobie na temat o Buce plotkować o jej rodzince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paddy'iego to mi było szkoda, myślałam, że czuł się nierozumiany i stąd ta solowa kariera. 

Angelo był takim małym cherubinkiem, choć od początku wyraz twarzy miał jakby był opóźniony z lekka. Baaardzo się zmienił, roztył się i coraz bardziej wygląda jak cofnięty w rozwoju. Szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co???

idzcie sobie na temat o Buce plotkować o jej rodzince

Przecież to wątek o Spaślakach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Paddy'iego to mi było szkoda, myślałam, że czuł się nierozumiany i stąd ta solowa kariera. 

Angelo był takim małym cherubinkiem, choć od początku wyraz twarzy miał jakby był opóźniony z lekka. Baaardzo się zmienił, roztył się i coraz bardziej wygląda jak cofnięty w rozwoju. Szkoda. 

Wszystkie Spaślickie mają orzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietam

Haha, pamiętam ich- wszyscy długie włosy, przy tuszy, duży przestrzał wiekowy, bo i dzieci i dziadek jak dobrze kojarzę, ale głosy mieli dobre, talentu odmówić nie można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Wszystkie Spaślickie mają orzeczenia.

W naszym kraju bardzo opłaca się rżnąć głupa, w zusie papierów na głowę nie podważą wiec masz rente za free(niewiele ale to zawsze hajs gratis, tylko trzeba sporo lekarzy oblecieć). A jak dostaniesz jeszcze grupę na głowę to już w ogóle cud-miod. Jeszcze pfron sanatorium zasponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Pamietam napisał:

Haha, pamiętam ich- wszyscy długie włosy, przy tuszy, duży przestrzał wiekowy, bo i dzieci i dziadek jak dobrze kojarzę, ale głosy mieli dobre, talentu odmówić nie można. 

Angelo to ten co spiewa refren w „Angel”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To wiem, wtedy wydawało mi się, że to dziewczynka 😉 Angelo był uroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie byl uroczy. To tylko anielskie wlosy robily robote i powodowaly takie wrazenie. Ale fakt faktem, za mlodziaka byl bardziej strawny dla oczu. Dzieci ma ladniutkie, jednak sam jest bardzo napompowany, przykro patrzec. Moze to jakas choroba, a moze stres (dziwne dziecinstwo, zycie na kupie, lata na swieczniku). Szczerze, to juz mniej boli patrzenie na duzo straszego piosenkarza Meat Loaf - moze dlatego, ze on nigdy nie uchodzil za uroczego cherubinka. By the way, jesli ktos nie zna, polecam piosenke i teledysk Meat Loaf -"I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)". Ale co do love, to Angelo ma chyba szczescie w milosci, rodzine zalozyl, wydaja sie szczesliwi. Tylko znowu tyle tych dzieci i prywatnosc pod znakiem zapytania, wiec moze to pozorne szczescie... Paddy przyplacil takie zycie zalamniem nerwowym, myslami samobojczymi i ucieczka na jakis czas do zakonu, musialo byc grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie dziwię się, ze przeszedl załamanie, był mega popularny i nagle się to skończyło, do tego życie jak cyganie, za dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie byl uroczy. To tylko anielskie wlosy robily robote i powodowaly takie wrazenie. Ale fakt faktem, za mlodziaka byl bardziej strawny dla oczu. Dzieci ma ladniutkie, jednak sam jest bardzo napompowany, przykro patrzec. Moze to jakas choroba, a moze stres (dziwne dziecinstwo, zycie na kupie, lata na swieczniku). Szczerze, to juz mniej boli patrzenie na duzo straszego piosenkarza Meat Loaf - moze dlatego, ze on nigdy nie uchodzil za uroczego cherubinka. By the way, jesli ktos nie zna, polecam piosenke i teledysk Meat Loaf -"I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)". Ale co do love, to Angelo ma chyba szczescie w milosci, rodzine zalozyl, wydaja sie szczesliwi. Tylko znowu tyle tych dzieci i prywatnosc pod znakiem zapytania, wiec moze to pozorne szczescie... Paddy przyplacil takie zycie zalamniem nerwowym, myslami samobojczymi i ucieczka na jakis czas do zakonu, musialo byc grubo.

Nie dziwię się że Paddy przeszedł załamanie nerwowe- jak się prześledzi historię  The Kelly family to wyjdzie na to że on podróżował i występował od małego- całe życie w trasie, na walizkach, koczowniczy tryb życia, ciagle w świetle reflektorów. Brak normalnego, zwyklego zycia- takiego dzieciecego/nastoletniego jak u jego rówiesników musiał sie odbic niekorzystnie na jego psychice.

Angelo teraz  Nie wyglada korzystnie- ale on ma chyba po prostu taką budowę ciała- niski, kwadratowy, krepy, z tendencjĄ do tycia(podobnie ma zresztą wspomniany Meat Loaf- obczajcie teledysk do „Dead Ringer for Love” z Cher). Angelo’wi wygląd cherubinka zapewniały jasne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paddy był spoko, taki rockowy, z pazurem 👍 Angelo bardziej wybił się siłą rozpędu, bo cicho było o nim, albo wcale nie chciał kontynuować kariwey muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Angelo od dziecka miał duże problemy ze zdrowiem, dlatego zbyt pochopnie nie komentowałabym jego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×