Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GosiaS

Opiekun Medyczny - szkoła policealna

Polecane posty

Gość GosiaS

Czy według Was kierunek "Opiekun Medyczny" w szkole policealnej to dobry wybór? Zależy mi przede wszystkim na wyborze szkoły która zadba o jakość kształcenia oraz przygotowania do egzaminów i pracy zawodowej. Z góry ogromne dzięki za każdą z podpowiedzi 🙂

Gość KarolKa

W przypadku szkoły policealnej i kierunku opiekuna medycznego to tutaj zdecydowanie jestem za Cosinus, mają szeroki wybór kierunków które są całkowicie darmowe. Do tego bardzo dobrze przygotowują do egzaminu kwalifikacyjnego więc na pewno z ich pomocą uda Ci się w końcu rozwinąć skrzydła już w konkretnym zawodzie.

Gość Ggffryhy

Good luck w sluzbie zdrowia jesli nie bedziesz pielegniarka ( za granica) lub lekarzem ... reszta to ciezka praca I slaba placa 

Gość Ggffryhy

Good luck w sluzbie zdrowia jesli nie bedziesz pielegniarka ( za granica) lub lekarzem ... reszta to ciezka praca I slaba placa 

Gość BasiaJen

Również moja opinia na temat Cosinus jest pozytywna, poza tym według mnie warto na każdym etapie uczyć się od prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają realia rynkowe i potrzeby pracodawców, ponieważ dzięki temu dużo łatwiej będzie również Wam wejść do zawodu i świadczyć swoje usługi na zadowalającym poziomie i to już po roku nauki w systemie zaocznym oraz praktykach. 

Gość Vinna

Ja dopiero zamierzam pójść do policealnej, natomiast też raczej będzie to Cosinus jednak doświadczenie i jednak najlepsze opinie osób które uczęszczają do nich mnie przekonały. No i też jakichś dodatkowych kosztów nie ukrywają 🙂

Gość Folla

Super, może też sprawdzę bo już niedługo pewnie będzie nowy nabór także w jakiś wolniejszy dzień może wybiorę się do sekretariatu i trochę lepiej poznam jak działają.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować