Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaaa

35 letni prawiczek bez prawa jazdy i samochodu

Polecane posty

Gość Ankaaa

Czy taki facet może być normalny? Nie dość, że nigdy nie miał dziewczyny, to jeszcze nie interesuje się motoryzacją i wszędzie jeździ rowerem, bo nie ma prawka. Dać mu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na co mu prawko i samochód jak ma blisko do monopolowego to rower wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Ankaaa napisał:

Czy taki facet może być normalny? Nie dość, że nigdy nie miał dziewczyny, to jeszcze nie interesuje się motoryzacją i wszędzie jeździ rowerem, bo nie ma prawka. Dać mu szansę?

Oceniasz po tym czy ktoś ma prawko i auto ?. No to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
9 minut temu, Gość Ankaaa napisał:

Czy taki facet może być normalny? Nie dość, że nigdy nie miał dziewczyny, to jeszcze nie interesuje się motoryzacją i wszędzie jeździ rowerem, bo nie ma prawka. Dać mu szansę?

 Przede wszystkim sprawdź czy w ogóle potrafi "jeździć" bez roweru? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Przede wszystkim sprawdź czy w ogóle potrafi "jeździć" bez roweru? 😉

Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Oceniasz po tym czy ktoś ma prawko i auto ?. No to nieźle.

Małolaty albo te z rozumem małolat tak mają - skóra fura i komóra 😄

Przed chwilą, lonelyman napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

No słabo z nim. Jak dla mnie odpada. Nie umial zadbać o siebie i swoją niezależność - nie będziesz umiał zadbać o rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wycieczki Cię nie powozi chyba że autobusem a to wiadomo że czas wyliczony bo trzeba wrócić. Ja bym takiego palanta nie chciała xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, kociak napisał:

Na wycieczki Cię nie powozi chyba że autobusem a to wiadomo że czas wyliczony bo trzeba wrócić. Ja bym takiego palanta nie chciała xd

Ona będzie go wozić i zajmować się rodziną a on dalej będzie tylko rowerem jezdzić do monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, kociak napisał:

Na wycieczki Cię nie powozi chyba że autobusem a to wiadomo że czas wyliczony bo trzeba wrócić. Ja bym takiego palanta nie chciała xd

Przestań! Może na damskim rowerze na ramie ją powozi? 😉😄 Ty nie chciałabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to Szczena z chłopaków do wzięcia, chociaż nie Szczena nie jest aż takim przegrywem, Szczena miał dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P.

Facet bez samochodu jest jak kobieta bez macicy, niby facet, ale nie do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Leżaczek napisał:

Za 4 lata będę taki sam 👌😙

Nie ma się, cürva, z czego cieszyć 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Po kiego grzyba samochód jak w duzym mieście wszędzie można się łatwo dostać komunikacją miejską, a jak trzeba jechać gdzieś dalej to tak samo są pociągi czy autokary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Profesor napisał:

Po kiego grzyba samochód jak w duzym mieście wszędzie można się łatwo dostać komunikacją miejską, a jak trzeba jechać gdzieś dalej to tak samo są pociągi czy autokary?

Szczerze to ja bym też w mieście auta się pozbył bo to jest studnia bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Samochód to niesamowicie droga w utrzymaniu rzecz. Dziwię się że niby w Polsce taka bieda a tylu ludzi ma auta. Paliwo, części eksploatacyjne, oleje, ubezpieczenie, naprawy.... Jak takie biedaki co zarabiają 2000 na rękę mogą sobie pozwolić na samochód? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Profesor napisał:

Samochód to niesamowicie droga w utrzymaniu rzecz. Dziwię się że niby w Polsce taka bieda a tylu ludzi ma auta. Paliwo, części eksploatacyjne, oleje, ubezpieczenie, naprawy.... Jak takie biedaki co zarabiają 2000 na rękę mogą sobie pozwolić na samochód? 

Otóż to. Zresztą żadna i tak nie chce biedaka z 2000 na rękę, a facet bez auta traktowany jest przez współczesne księżniczki jak ludzki śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek
2 godziny temu, Gość Ankaaa napisał:

Czy taki facet może być normalny? Nie dość, że nigdy nie miał dziewczyny, to jeszcze nie interesuje się motoryzacją i wszędzie jeździ rowerem, bo nie ma prawka. Dać mu szansę?

Po co mu auto? Tylko koszty i problemy, mądry ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Otóż to. Zresztą żadna i tak nie chce biedaka z 2000 na rękę, a facet bez auta traktowany jest przez współczesne księżniczki jak ludzki śmieć.

Jeśli jest przystojny to nie musi mieć auta. Z przystojniakiem kobieta będzie szczęśliwie tłuc się autobusem. Albo co lepsze to ona będzie wozić jego SWOIM autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pero

Ale się przyczepiliscie do tego auta, co straszniejesze to to że chłop jeszcze nie pukał. To jest podejrzane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość antek napisał:

Po co mu auto? Tylko koszty i problemy, mądry ziom.

Akurat w mojej okolicy taki gość jest postrzegany jak najgorszy leszcz i przegryw, nie mądry ziom. Tutaj każdy gnojek już w liceum robi prawko i mamusia z tatusiem zaraz kupują mu furę by mógł szpanować przed dresiastymi koleżkami. Natomiast facet po 30 tce bez prawka jest obiektem kpin i wykluczenia, zarówno przez starych jak i młodych, o dziewczynach nie wspomnę. Brak praw jazdy = najlepszy sposób na dożywotnie prawictwo i samotność. Realia Polski B. Do Zachodu nam baaaaardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek
4 minuty temu, Gość Pero napisał:

Ale się przyczepiliscie do tego auta, co straszniejesze to to że chłop jeszcze nie pukał. To jest podejrzane. 

gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik

Ja mam prawko ale auta nie posiadam i motoryzacja też mnie ani trochę nie jara. Prawko zrobiłem tylko "w razie W" i jak trzeba czasem jechać czyimś autem to to zrobię. A tak to na codzień tłukę się komunikacją miejską i nie widzę w tym większych problemów.

Szczerze to śmieszą mnie ci wszyscy fanatycy motoryzacji którzy potrafią bezsensownie wydawać absurdalne kwoty na de facto kawałek złomu.

Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje samochodu np. w ramach wykonywanej pracy albo jeżeli bez auta ma wszędzie słaby dojazd to rozumiem posiadanie auta. 

Ale mieć auto żeby zaimponować jakieś głupiej blacharze co chce żeby jej tłustą i leniwą dooopę wozić w tą i spowrotem jest kompletnie bez sensu.

Laska która odrzuci Cię za brak auta i tak jest nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
7 minut temu, Gość Pero napisał:

Ale się przyczepiliscie do tego auta, co straszniejesze to to że chłop jeszcze nie pukał. To jest podejrzane. 

A co to? Że prawiczek, to już jakiś trędowaty? Gorszy? Podejrzany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik

Na Zachodzie (np w Berlinie) od groma ludzi popyla przez całe miasto rowerami czy komunikacją miejską i nikt nie ma z tym problemu. To tylko w zacofanej cebulandii samochód to symbol statusu i luksusu i jak go nie masz to jesteś przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevvi
1 godzinę temu, Gość Kierownik napisał:

Na Zachodzie (np w Berlinie) od groma ludzi popyla przez całe miasto rowerami czy komunikacją miejską i nikt nie ma z tym problemu. To tylko w zacofanej cebulandii samochód to symbol statusu i luksusu i jak go nie masz to jesteś przegrywem.

Bo dla wielu polaków auto to symbol statusu, nawyki pozostałe z komuny. W Stanach ludzie mają duże i wygodne chałupy a przed domem zwykłe auta a nie jakieś ferrari czy inne gòwno. Tylko biedota jara się złomem w postaci auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry chłop
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Mam na auto i prawko ale ich nie chce. 

I racja, po co zostawać jeszcze większym niewolnikiem systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale przegryw 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×