Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłop

Baby nie mają pojęcia co to samotność i celibat

Polecane posty

Gość Chłop

Każda baba jest w stanie zmieniać partnerów jak rękawiczki. Ledwo wyjdzie z jednego związku i dzień później jest w drugim.

U facetów to tak nie działa. Faceci potrafią mieć LATA przerwy zanim znajdą sobie kolejną partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Racja 😉🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylisz sie

Tylko te bardzo atrakcyjne. Przeciętne i mniej urodziwe takiego luksusu nie maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Niestety to nieprawda. Za mało jest fajnych facetow i czasem lata miną aż się jakiś trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
7 minut temu, Gość Mylisz sie napisał:

Tylko te bardzo atrakcyjne. Przeciętne i mniej urodziwe takiego luksusu nie maja. 

Otóż to. Ja nie podobam się większości (a przynajmniej takie odnoszę wrażenie) i nie mam na koncie ani jednego normalnego związku tylko jakieś durne układy gdzie byłam dla faceta z braku laku, a lat mam już 30. Obecnie jestem sama, nie seksiłam się od długiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Lubię seks,ale lubię też siebie i mam do samej siebie szacunek i potrafię żyć w celibacie,bo nigdy nie kręciło mnie przeskakiwanie  z gałęzi na gałąź ,bo trzeba kogoś mieć.. Czuję się dobrze sama czy z kimś.Na brak chętnych mężczyzn nie narzekam,ale ja szukam czegoś głębszego w życiu,a nie tylko bliskości cielesnej.I jak spotkam kogoś,kto mnie oczaruje sobą to wtedy ograniczę celibat i wejdę w relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan81

Nie ma nad czym myslec,czekam na TEN MOMENT.Ty myslisz ze ja mysle o tym a ja mysle o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akurat

Mają pojęcie 😉 a nie ma nic fajniejszego jak chce ci się rypać, a nie masz z kim i samemu się nie zaspokoisz.... Czuć podniecenie w każdym zakątku ciała i to jest zaj**Vistę 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i dobrze, ja sobie życia w celibacie nie wyobrażam, nie było takiego miesiąca w moim życiu, żeby nie uprawiać seksu, a samotności nie lubię i nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

rozśmieszyłeś mnie Autorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Gdyby kobieta musiała przeżyć chociaż rok w skórze przeciętnego faceta który jest stale olewany przez kobiety i nie wie co to seks to wysiadła by psychicznie i palnęła by sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna
13 minut temu, Gość Realista napisał:

Gdyby kobieta musiała przeżyć chociaż rok w skórze przeciętnego faceta który jest stale olewany przez kobiety i nie wie co to seks to wysiadła by psychicznie i palnęła by sobie w łeb

Mylisz się. Ja taka jestem zmuszona żyć i nie jęczę tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu ten sam temat i te same komentarze tych samych z..j..e...b...ó...w, jak np. realista. nie dziwię sie ze na takich frajerów kobiety nawet napluć nie chcą. Całe dnie na forum i ciągle te same zale, nawet tymi samymi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×