Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

simsyoli

A tak było dobrze. I komu to przeszkadzało?

Polecane posty

Wiadomo komu. Brawo Kafetereia znowu wrócą wyzwiska i blokowanie tematów. Ja spadam. To nie dla mnie. Domyślam się, że większość stale tu piszących zrobi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bylo dobrze? Pustki, zero tematow i kilka wpisow na krzyz? Zastanow sie co piszcesz skoro juz musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

bez gościa nieistniejecie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy gość jest zły.  Nie wszyscy zalogowani są dobrzy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj miałam czas bo jestem chora i obserowałam i własnie stał się cód wszyscy nagle jakos mogli się zalogować i było tak dużo ludzi na forum jak jeszcze nigdy odkąd tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie każdy gość jest zły.  Nie wszyscy zalogowani są dobrzy.  

Ale to tylko wyjątki potwierdzajavce regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, simsyoli napisał:

Akurat dzisiaj miałam czas bo jestem chora i obserowałam i własnie stał się cód wszyscy nagle jakos mogli się zalogować i było tak dużo ludzi na forum jak jeszcze nigdy odkąd tu jestem.

Jacy wszyscy? Te 5 osob na krzyz?

Ty masz cos z glowa? Nie potrafisz ignorowac czegos co ci nie odpowiada to zmien forum albo zaloz prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Cud.

Może i tak, wkurzona jestem i to ostre ó bardziej mi dzisiaj pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Jacy wszyscy? Te 5 osob na krzyz?

Ty masz cos z glowa? Nie potrafisz ignorowac czegos co ci nie odpowiada to zmien forum albo zaloz prywatne

Policzyłam na jednym nudnym temacie pt. "tu jest ledwie 10 osób piszących" a juz po chwili było 20!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, simsyoli napisał:

Może i tak, wkurzona jestem i to ostre ó bardziej mi dzisiaj pasuje. 

Weź głęboki oddech, odpręż się i nie zwracaj uwagi na to co Cię denerwuje... mamy weekend! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

Weź głęboki oddech, odpręż się i nie zwracaj uwagi na to co Cię denerwuje... mamy weekend! 🙂 

Chora jestem!!!! Co mi z takiego wekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, simsyoli napisał:

Policzyłam na jednym nudnym temacie pt. "tu jest ledwie 10 osób piszących" a juz po chwili było 20!

Zwróć uwagę, że po przywróceniu pisania z "gościa" z tych nowych tematów to przybyły raptem dwa może trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, simsyoli napisał:

Wiadomo komu. Brawo Kafetereia znowu wrócą wyzwiska i blokowanie tematów. Ja spadam. To nie dla mnie. Domyślam się, że większość stale tu piszących zrobi to samo.

Uważasz, że większość tu piszących na stałe zrobi to samo? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. To jest grono naprawdę sporo uzależnionych od tego miejsca osób. Od tego hejtu i szamba będącego tutaj również. 

Czy Ty myślisz, że te hejty są autorstwa jakiejś sfrustrowanej przypadkowej osoby czy tam osób? Czy ktoś kto wpadałby tu tylko pohejtować miałby takie szczegółowe informacje o piszących tutaj zalogowanych nickach? Przecież ludzie stąd przechodzą na priv, poznają się, dzielą się jakimiś szczegółami ze swojego życia itp. Potem się o coś pokłócić, albo być zazdrosnym że dobra koleżanka flirtuje z facetem z którymś ktoś wcześniej flirtował i dają upust swojej złości hejtując, wyzywając czy sypiąc prywatą właśnie z gościa, a na oficjalnym nicku dalej sobie słodko pisywać. 

Problemem się zrobił bloker, bo ci ludzie nie mieli gdzie pisać, a nie że z gościa się leje tyle jadu i hejtu. Jak widać bez gościa forum praktycznie zdychało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż

Twoje pisanie jest daremne. Oni tu już nigdy nie zrezygnują z opcji "gościa". To co miało teraz miejsce to był zwykły błąd aktualizacji. Albo przywykniesz,  albo znikniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uważasz, że większość tu piszących na stałe zrobi to samo? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. To jest grono naprawdę sporo uzależnionych od tego miejsca osób. Od tego hejtu i szamba będącego tutaj również. 

Czy Ty myślisz, że te hejty są autorstwa jakiejś sfrustrowanej przypadkowej osoby czy tam osób? Czy ktoś kto wpadałby tu tylko pohejtować miałby takie szczegółowe informacje o piszących tutaj zalogowanych nickach? Przecież ludzie stąd przechodzą na priv, poznają się, dzielą się jakimiś szczegółami ze swojego życia itp. Potem się o coś pokłócić, albo być zazdrosnym że dobra koleżanka flirtuje z facetem z którymś ktoś wcześniej flirtował i dają upust swojej złości hejtując, wyzywając czy sypiąc prywatą właśnie z gościa, a na oficjalnym nicku dalej sobie słodko pisywać. 

 

To jest kolejny powód żeby nie było mozliwości pisania z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie myśl za dużo. Uśmiechnij się. 

I z czego mam się cieszyć? Cała usmarkana gardło mnie boli i jeszcze hejt wrócił i do tego blokowanie tematów. Może jakiś dowcip chociaz opowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
Przed chwilą, simsyoli napisał:

To jest kolejny powód żeby nie było mozliwości pisania z gościa.

Ale Ty dalej nie rozumiesz. Właścicielom nie chodzi o porządek i moralność na tym forum,  tylko o jak największą ilość odsłon. 

Nie emocjonuj się bo to nic Ci nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, p212 napisał:

Zwróć uwagę, że po przywróceniu pisania z "gościa" z tych nowych tematów to przybyły raptem dwa może trzy.

Nie kazdy jest tak osamotniony zeby w piatkowy wieczor tu kiblowac.

Ja jestem samotny wiec mam czas i wole poczytac rozne wpisy i miec wybor niz patrzec jak 5 zalogowanych bredzi tutaj czesto nie na temat. A jak sie to komus nie podoba to wypad na komunikatory albo priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, p212 napisał:

Zwróć uwagę, że po przywróceniu pisania z "gościa" z tych nowych tematów to przybyły raptem dwa może trzy.

Nie kazdy jest tak osamotniony zeby w piatkowy wieczor tu kiblowac.

Ja jestem samotny wiec mam czas i wole poczytac rozne wpisy i miec wybor niz patrzec jak 5 zalogowanych bredzi tutaj czesto nie na temat. A jak sie to komus nie podoba to wypad na komunikatory albo priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
1 minutę temu, simsyoli napisał:

I z czego mam się cieszyć? Cała usmarkana gardło mnie boli i jeszcze hejt wrócił i do tego blokowanie tematów. Może jakiś dowcip chociaz opowiesz?

Mnie też gardło boli,  od dwóch dni. Chyba wezmę i umrę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×