Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość Gosc

Da się tym w piecu napalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość0 napisał:

Myślę że darmoszka, już poleciał rabat dla obserwujących 

Za darmo bym tego nie chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Za darmo bym tego nie chciała. 

Ładniejsze są na aliexpress za max 30 zł 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Bigosek napisał:

500 złotych za takie ohydne gumno😂 W sam raz dla jednojajowca.

Już go widzę jak gra na gitarce, kiwa się w rytm ubrany w muchę z drewna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tragedia te muchy i spinki 🙈🙈🙈

Ciekawe komu kupila. Obstawiam Gandalfa.

 

widok boguski w tej opasce z aliexpress- oczu kapiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Prosięcka

Mucha z drewna? Why? Znacie jakieś głupsze wynalazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetne są te muchy. Właśnie kupiłam mężowi wersję z cisem, stylowe, oryginalne, handmade. Świetny produkt, fakt, że trochę drogi. Mąż się ucieszy. Takie to bezguście, taki kiepski wynalazek, akurat do garnituru Armaniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mucha jest paskudna. Nie wyobrażam sobie, żeby poważny mężczyzna założył coś takiego. Jak Pinokio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetne są te muchy. Właśnie kupiłam mężowi wersję z cisem, stylowe, oryginalne, handmade. Świetny produkt, fakt, że trochę drogi. Mąż się ucieszy. Takie to bezguście, taki kiepski wynalazek, akurat do garnituru Armaniego 😉

Takie śmieszne, dziwne muszki to się nosi do 12 roku życia. Potem tylko muszka wiązana. Prezent w stylu pół metra szotów lub inny dyplom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetne są te muchy. Właśnie kupiłam mężowi wersję z cisem, stylowe, oryginalne, handmade. Świetny produkt, fakt, że trochę drogi. Mąż się ucieszy. Takie to bezguście, taki kiepski wynalazek, akurat do garnituru Armaniego 😉

chyba z lumpu tani armani 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy

A ja sobie drewniane wiaderko na głowę założę, bo mi się gałgan zmechacił, zgałganił. W sam raz do puchówki z pepco za 39.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrrbonarrra
4 minuty temu, Gość Andi napisał:

Takie śmieszne, dziwne muszki to się nosi do 12 roku życia. Potem tylko muszka wiązana. Prezent w stylu pół metra szotów lub inny dyplom. 

Tak, gumno ze sklepu ze śmiesznymi prezentami typu prezerwatywa za szybką z podpisem "w razie potrzeby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Magda z Redy napisał:

A ja sobie drewniane wiaderko na głowę założę, bo mi się gałgan zmechacił, zgałganił. W sam raz do puchówki z pepco za 39.90.

Puchówka za 4 dychy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Za darmo bym tego nie chciała. 

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetne są te muchy. Właśnie kupiłam mężowi wersję z cisem, stylowe, oryginalne, handmade. Świetny produkt, fakt, że trochę drogi. Mąż się ucieszy. Takie to bezguście, taki kiepski wynalazek, akurat do garnituru Armaniego ;)

Akurat dla takich wsiur, ktore podniecaja sie metka armaniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
14 minut temu, Gość Jaa napisał:

Akurat dla takich wsiur, ktore podniecaja sie metka armaniego

a Gandalf założy muchę idąc do zboru wyłudzać kolejne hajsy na kłuszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam mnóstwo akceptacji dla cudzego stylu malowania się, ubierania. Chcesz malować usta pod sam nos, maluj. Chcesz mieć siano na głowie w kolorze ryżym, twoja sprawa. Chcesz neonów, noś. Jednak tej muchy nie rozumiem. Jeżeli komuś zależy na nieeleganckim wyglądzie, niech założy tshirt zamiast garnituru. A jeśli chce gajer, to nie z tym gumnem uwiązanym u szyi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja się zastanawiam po co ona wiecznie robi te filmiki z makijażem...jeśli ktoś nie czymś się nie znam to niech przestanie się ośmieszać. Ten kanał oglądało się tylko dla dni z nami żeby się pośmiać z ich teatrzyku , teraz to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Dokładnie. Ona chce nowe tło, nowe lampy a tak naprawdę powinna zbierać na kolejne kursy makijażowe bo mi się już na wymioty zbiera od tego co ona nagrywa... Litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Te mankiety to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Kontrowersyjne, ale taki alternatywna – ekologiczny styl może jak się komuś podobać. Ale drewniana mucha do eleganckiego garnituru? Może jeszcze krawat z durastali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

drewniana mucha jako dopełnienie stalówki berniego z c&a, hahahaha. dzięki temu będzie wyglądał bardziej stylowo i elegancko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona znów epatuje dziwacznymi prezentami za horrendalne sumy, a później prosi o wpłaty na patronite. Zamiast beznadziejnej muchy i kolacji dla dwojga - miałaby tą wymarzoną kamerkę i nie musiałaby żebrać. Ale nie - nakupuje pierdól, wrzuci na insta... 🤦‍♀️ chyba tylko po to by rodzina była z góry przygotowana na denne prezenty i umieli zrobić za wczasu dobre miny przy rozpakowywania tego 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potworne z was prostaczki, doprawdy. Wiadomo, że każdemu może się podobać co innego, ale wystarczy poprzestać na fajne/niefajne. A wy kręcicie aferę, wielbicielki eleganckiego stylu i garniturów, śmiechu warte. Można wyglądać stylowo w najdroższym garniturze świata z najbardziej absurdalnymi dodatkami, jakie przychodzą do głowy. Jest pewien poziom, od którego można zacząć wyglądać inaczej, niż wasi partnerzy na weselach w garniturach marki Bytom, poważnie ;) A tutaj, wśród potwornego plebsu, hejterek najniższego sortu ("pampersy, pieluchy, chwytaki" - wasze motto) drewniana, ręcznie robiona, nieco hipsterska, oryginalna, manufakturowa mucha jest synonimem wiochy pokroju ramek z kondomem. No cóż. Mogłam się zastanowić, gdzie zostawiam komentarz i w jakie środowisko niechcący wchodzę ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahhahah

Niechcący to ty wchodzisz codziennie. I szkoda, ze nie w 💩 Znów hołm ofis jabba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jabba wymaluje wszyskich świątecznie - tzn zrobi im uśmiechy jokera najtańszą szminką j będą zadowoleni z prezentów i zięcia qrwiarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię nietypowe dodatki. Nie staram się być modna. No ale ta mucha to coś niewygodnego, niepraktycznego, nieeleganckiego, zbyt kosztownego, brzydkiego, zbędnego i - mogłabym tak godzinę. To jest głupsze niż lakier do paznokci dla psa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Hahahahhahah napisał:

Niechcący to ty wchodzisz codziennie. I szkoda, ze nie w 💩 Znów hołm ofis jabba? 

Bez wątpienia "jabba" wypowiada się w ten sposób. Zaburzenia paranoidalne, w zasadzie to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lubię nietypowe dodatki. Nie staram się być modna. No ale ta mucha to coś niewygodnego, niepraktycznego, nieeleganckiego, zbyt kosztownego, brzydkiego, zbędnego i - mogłabym tak godzinę. To jest głupsze niż lakier do paznokci dla psa. 

Niewygodnego - wiem bo nosiłam :) Niepraktycznego - wiem bo noszę regularnie. Zbyt kosztownego - bo mnie nie stać :) Mogłabyś tak godzinę, wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niewygodnego - wiem bo nosiłam 🙂 Niepraktycznego - wiem bo noszę regularnie. Zbyt kosztownego - bo mnie nie stać 🙂 Mogłabyś tak godzinę, wierzę.

Noszenie kawałka drewna u szyi wydaje się niewygodne. Kupowanie czegoś tak obrzydliwego, co nadaje się tylko do wyrzucenia, a kosztuje 1 zł jest dla mnie zbyt kosztowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×